Радник форекс progressor - ефективний денний скальпер

sovetnik-foreks-progressor

Progressor - це автоматичний радник, який був створений спеціально для торгової платформи MT4. Серед трейдерів він користується популярністю завдяки тому, що йому вдається з високою точністю визначати точки для входу в ринок.

Радник Progressor підходить для використання на будь-якій валютній парі і тайм-фреймі. Більш того, він легко піддається оптимізації, що робить його незамінним помічником трейдерам, які віддають перевагу будь-який стиль торгівлі.

Пропоную вашій увазі ще кілька ефективних радників, знайти їх ви можете тут і тут.

Рекомендації щодо застосування радника Progressor

Незважаючи на те що творець даного робота стверджує, що він підходить для використання на будь-якій валютній парі, досвідчені трейдери запевняють, що найвищі результати за стандартних параметрів він показує на пар євро / долар і на тайм-фреймі M5.

Варто також відзначити, що радник повинен працювати цілодобово. Якщо ви не можете собі цього дозволити, то рекомендую вам скористатися послугами Форекс VPS-сервера. У стандартних налаштуваннях радника ви можете відключити його роботу в п`ятницю, але досвідчені трейдери радять не робити етого.Главная відмінна риса радника Progressor полягає в тому, що він з високою точністю визначає точки входу. Стиль його торгівлі залежить, в першу чергу, від поточної обстановки на ринку. Якщо валютна пара активна, радник буде вести агресивну торгівлю, а якщо немає - спокійну. Радник добре знаходить точки для входу в ринок, а потім супроводжує відкриті ордера відповідно до чітко відпрацьованою схемою. Йдеться про усередненні позицій, в разі виникнення небезпеки робот постарається закрити з мінімально можливими збитками ненадійні угоди.

В налаштуваннях радника є також можливість активувати функцію хеджування, яка доведеться вельми до речі в тому випадку, якщо ціна рушить в невигідному для трейдера напрямку.

Радник Progressor може використовуватися в якості денного скальпера

У разі якщо деактивувати в настройках робота функцію усереднення, робот автоматично стане найпростішим денним скальпера. Але творці даного інструменту не радять цього робити, так як вся його «фішка» полягає саме в усередненні, яке було реалізовано на високому рівні.

На просторах інтернету ви зможете знайти масу різних версій даного робота. На мій погляд найефективнішим є радник Форекс Progressor 1.9. Ця версія підходить для використання не тільки на парі євро / долар, а й на парі євро / швейцарський франк.

sovetnik-foreks-progressor

Дана версія оснащена більш досконалої функцією супроводу відкритих ордерів. Більш того, є можливість використовувати радника погодинно. В результаті тестування даного робота на парі євро / швейцарський франк цілодобово, трейдери прийшли до висновку, що що на ніч торгівлю робота краще припиняти, тому що в цей період сильно збільшується розмір спреду.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Така функція може стане в нагоді і в багатьох інших випадках, наприклад, перед виходом важливих економічних новин, які можуть привезти до різкого стрибка тренда. Перед тим як запустити робот, рекомендується переконатися в тому, що незабаром вихід важливих новин не передбачається. Для цього рекомендую вам використовувати економічний календар Форекс.

Установка і настройка радника Форекс Progressor v 1.9

Радник Форекс Progressor v 1.9 скачати безкоштовно ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Установка радника здійснюється за стандартною схемою. Завантажуєте архіви, зберігаєте їх в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Після цього вибираєте підходящу валютну пару і переносите на неї радник з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

Після того як ви це зробите, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

sovetnik-progressor

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • MaxSpread - в цьому рядку вказується максимально можлива величина спреда для роботи радника.
 • WorkingTime - тут ви можете налаштувати час роботи робота.
 • Tradeinfri - тут ви можете дозволити / заборонити раднику торгувати в п`ятницю.
 • Firstlot - в цьому рядку вказується величина першого торгового лота.
 • Distance - тут вказується відстань між угодами в піпсах.
 • Level - тут вказується максимально можлива кількість угод в одній серії ордерів.
 • Martinmode - тут ви можете активувати / деактивувати функцію Мартінгейла.
 • Multiplier - тут вказується коефіцієнт збільшення лота, який буде використовуватися тільки в тому випадку, якщо в попередньому рядку буде вказано значення true.
 • Increament - в разі якщо функція Мартінгейла буде деактіврована, радник буде додавати значення, вказане в цьому рядку, до кожного нового ордеру. Такий спосіб торгівлі є менш агресивним, ніж мартінгейл.

sovetnik-foreks-progressor-v-1-9-skachat

Важливо: Для використання даного робота потрібен спеціальний ключ, навіть при його тестуванні на демо-рахунку. Пропоную вашій увазі формулу обчислення ключа:

Ключ = номер вашого рахунку х2 + 1000001

Переваги радника Форекс Progressor 1.9

Радник Progressor 1.9 має масу позитивних властивостей, головними серед яких є такі:

 • Прості і легко піддаються оптимізації настройки.
 • Можливість активації і деактивації функції Мартінгейла.
 • Множник для нових угод можна як збільшити, так і зменшити, чого ви не зможете зробити в багатьох аналогічних роботах.
 • Трейдеру надається можливість налаштувати час торгівлі робота, що дозволяє виключити його роботу під час консолідації на ринку і різких стрибків в разі виходу важливих новин.

Порівнювати даний робот з радниками, які не використовують мартінгейл нерозумно, але серед всіх мартінгейл-скальперів він займає лідируючі позиції по ефективності. Невеликий недолік даного робота полягає в тому, що в налаштуваннях немає можливості змінити параметри сигнального індикатора, але це не такий вже суттєвий мінус, якщо робот стабільно приносить дохід.

Щоб бути в курсі всіх ефективних радників та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.