Радник форекс integra - торгівля по осцилятора cci

sovetnik-integra

Радник Integra представляє собою торговий робот, який для визначення оптимального моменту для входження в ринок застосовує осцилятор CCI. Даний радник практично відразу після своєї появи став затребуваним серед трейдерів, завдяки високій прибутковості і простоті застосування.

Радник Integra. алгоритм функціонування

В основі даного робота лежить досить простий торговий алгоритм, при розробці якого застосовувалися класичні підходи до ведення торгів на ринку Форекс.

Для того, щоб збільшити рівень прибутку від здійснення торгових операцій, а також знизити рівень збитків, радник Integra застосовує метод Мартингейла. Якщо ви не є прихильником цієї досить ризикованою торгової стратегії, то функцію усереднення збитків ви можете відключити в налаштуваннях робота.Кроме того, радник Integra застосовує стратегію локірованія позицій. Це необхідно для того, щоб отримувати прибуток незалежно від того, в яку саме сторону буде рухатися ціновий рівень. Даний робот є мультивалютних, завдяки чому він може використовувати для ведення торгів практично будь-яку валютну пару, але максимально ефективним він є на валютній парі євро / долар.

Радник Форекс Integra є скальпера, з цієї причини використовувати його рекомендується на тайм-фреймах М1-М15.

Для отримання максимального прибутку рекомендується застосовувати даний радник для ведення торгів в цілодобовому режимі. Якщо у вас немає можливості тримати свій персональний комп`ютер включеним цілодобово, то найкраще скористатися послугами VPS сервера.

Результати тестування радника

Тестування радника проводилося успішними трейдерами Форекс на тайм-фреймі М15 протягом року. З результатами тестування даного радника ви можете ознайомитися на зображенні, розташованої нижче.

sovetnik-foreks-integra

Ознайомившись з представленими вище результатами тестування, можна сміливо стверджувати, що даний робот дозволяє отримувати досить високий прибуток. Максимальний рівень просадки за весь час тестування Integra не перевищував 11% від розміру торгового депозиту, що є досить хорошим показником, незважаючи на те, що радник застосовує метод Мартингейла.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка радника

На сьогоднішній день радник Integra поширюється абсолютно безкоштовно, завантажити його ви можете, скориставшись посиланням, розташованій ніже.После запуску радника перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на картинці, розташованої нижче.

sovetnik-integra

Налаштування радника Integra

 • Profit - тут вказується величина тейк-профіту в валюті вашого торгового рахунку.
 • Tral_Start - відстань в пунктах, після проходження якого буде активований трейлинг-стоп.
 • Tral_Size- тут вказується розмір трейлинг-стопа в пунктах.
 • PipStep - в цьому рядку вказується крок між усредняющими угодами.
 • DefaultLot - розмір лота для першого ордера.
 • LotExponent - це коефіцієнт збільшення лота при відкритті кожного наступного ордера.
 • LockPercent - величина локов ордера, виражена у відсотках по відношенню до всіх операціях.
 • KLot - коефіцієнт зміни лота. У разі якщо в цій Троки буде вказано значення менше 1, то лот буде збільшуватися, якщо нижче 1, то зменшуватися.
 • MaxTrades- в цьому рядку вказується максимально можлива кількість угод, які можуть бути відкриті на одному торговому рахунку.
 • Close_All- тут ви можете активувати функцію закриття всіх угод.
 • NewCycle_ON- тут ви можете активувати функцію створення нової серії угод.
 • CCI_TimeFrame- в цьому рядку вказується величина тайм-фрейму, використовуваного індикатором CCI для розрахунку. Цифра 0, означає поточний часовий проміжок, 1 - M1, 2 - M5, 3 - M15, 4 - M30, 5 - H1, 6 - H4, 7 - D1, 8 - W1, 9 - MN.
 • Level - в цьому рядку вказується величина рівня у вікні індикатора CCI.
 • Period_CCI- тут вказує період індикатора.
 • UseTime - в цьому рядку ви можете активувати обмеження торгівлі за часом.
 • StartHourMonday - тут вказується час початку роботи радника в понеділок.
 • EndHourFriday - в цьому рядку вказується годину п`ятниці, коли радник перестане працювати.
 • Magic - це магічне число, яке радник використовує для відмінності своїх ордерів від інших.
 • Indication- тут ви можете активувати індикатор балансу, який буде відображатися на графіку.

Після настройки радника натискаєте на кнопку ОК, після чого він повинен почати працювати. Підтвердженням цього буде усміхнений смайлик, який з`явиться в правому верхньому куті графіка.

sovetnik-integra

У разі якщо ви не володієте достатнім досвідом торгівлі на ринку Форекс, вносити зміни в стандартні настройки не рекомендується, так як ви можете зіпсувати ефективність радника.

Радник Integra 2.3.20

Радник Integra 2.3.20 - це найстаріша версія, яка до цього дня є досить ефективною. Цей радник прославився як відмінного інструменту для виходу зі складних ситуацій на ринку. Ця версія часто використовується в тому випадку, якщо трейдер вже відкрив кілька угод і не знає, що з ними робити. Робот допомагає компенсувати збитки, а в деяких випадках приносить прибуток.

Радник Integra 2.7

Це більш молода версія, яка також є прекрасним інструментом для виходу зі складних ситуацій. Звичайно ж, робот може працювати не тільки з угодами трейдера, але і самостійно вести торгівлю. Є також багато інших версій цього робота, в яких використовуються трохи змінені алгоритми.

Радник Integra 2.7.20

Це покращена версія радника, користується величезною популярністю на просторах інтернету. У порівнянні з попередньою версією дана модифікація відрізняється злегка поліпшеним торговим алгоритмом.

Integra NRv2.8.5

Це остання версія радника, яка розповсюджується безкоштовно. Завдяки вдосконаленому торговому алгоритму, робот став більш прибутковим і менш ризикованим.