Радник euronis допоможе отримувати прибуток під час флет

euronis

Euronis є надійний радник, який не застосовує в торгівлі ризикованих стратегій. Він заснований на високоякісному торговому алгоритмі, який працює на основі відбою від кордонів цінового каналу.

Застосування цінових рівнів в торгівлі є однією з найефективніших тактик трейдингу. Ціновий рівень являє собою вартість певного активу, яка на думку багатьох трейдерів є дуже важливим параметром. Рівні вираховуються за певним алгоритмом, а торгівлю з їх допомогою можна здійснювати як на пробій, так і на відбій.

Радник Euronis працює на відбої від рівнів і тільки під час флет на ринку. Найчастіше флет спостерігається під час роботи тихоокеанської торгової сесії, тому радник найкраще використовувати саме в цей час. Весь сенс полягає в тому, що під час консолідації на ринку мала ймовірність того, що ціна вийде за межі освіченого ціновими рівнями коридору.

Відмінні риси радника Euronis

Початковий торговий депозит може бути будь-яким, все залежить виключно від вашої торгової тактики. Кредитне плече має бути максимально високим, як правило, це 1: 100, але може бути і більше. Таке плече потрібно раднику для того, щоб вести торги далі в разі виникнення просадки. У деяких випадках такий розмір кредитного плеча рятує від повного обнулення торгового депозіта.Валютние пари можуть бути будь-якими, але краще всього використовувати радник Euronis на парах євро / долар, британський фунт / долар, долар США / канадський долар, а також євро / швейцарський франк, євро / британський фунт, канадський долар / швейцарський франк, євро / канадський долар, британський фунт / канадський долар, британський фунт / швейцарський франк. Радник є скальпера, найкраще його використовувати на тайм-фреймі M15.

sovetnik-euronis

В радник вбудована спеціальна функція, яка дозволяє вести торгівлю крос-курсами через долар. Наприклад, ви можете встановити радник на валютну пару євро / швейцарський франк, активувати в настройках «торгівлю через долар», в такому випадку радник торгуватиме відразу на двох парах, а саме євро / долар і долар США / швейцарський франк. Завдяки цьому надається можливість непогано заощадити на спреді, що особливо важливо для любителів скальпинга.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка радника

Завантажити радник Euronis ви можете натиснувши кнопку «Завантажити», розміщеної ніже.После цього вам знадобитися зберегти скачані файли в каталог даних вашої торгової платформи. Потім знадобиться перезапустити Метатрейдер 4, вибрати відповідну валютну пару, тайм-фрейм і перенести радник на графік з вікна Навігатор.

Якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

skachat-sovetnik-euronis

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете знайти стандартні настройки даного робота, які означають наступне:

 • Lots - тут ви можете вказати розмір фіксованого лота. Якщо вказати в цьому рядку значення «0», то лот буде розраховуватися в автоматичному режимі.
 • Lots Percent - тут вказується величина допустимого ризику у відсотках по відношенню до загального торговельного депозиту.
 • Balance Control Mode - тут ви можете активувати режим контролю балансу. Він буде працювати тільки в тому випадку, якщо в рядку Lots буде вказано значення «0». Якщо вказати в цьому рядку 0, то лот буде розраховуватися автоматично в залежності від торгового депозиту, 1 означає утримання максимального лота в разі просідання, 2 - відновлення капіталу після втрат, 3 - відновлення капіталу і його збільшення, 4 - використання відразу трьох режимів: 1, 2 і 3.
 • Reset Max Balance - тут ви можете активувати скидання максимального балансу.
 • Settings Number - тут вказується номер налаштувань програми.
 • Check Draw Down - тут ви можете активувати режим мінімальної просадки.
 • Low Risk Settings Number - в цьому рядку цифрами вказується номер для режиму мінімальної просадки.
 • Stop Loss - тут вказується величина стоп-лосс в пунктах.
 • Take Profit - в цьому рядку вказується величина тейк-профіту в пунктах.
 • Invisible Stop Loss - тут ви можете активувати роботу невидимого стоп-лосс.
 • Trailing Take Profit - тут вказується величина трейлинг Take-Profit.
 • Min Order Life Time - мінімальна тривалість відкритого ордера.
 • Use Auto Time Settings - тут ви можете активувати автоматичне відстеження різниці за часом між вашим брокером і Гринвічем.
 • Time Zone - тут ви можете самостійно вказати відхилення часу вашого брокера від Грінвіча.
 • SW Change Mode - тут ви можете вказати роботу режим роботи при переході на зимовий час. Якщо вказати тут значення 0, то перехід буде здійснюватися за європейським стандартом, 1 - по США, 2 - годинник переводиться не будуть.
 • Time Risk Factor - тут вказується обмеження втрат за часом.
 • Show Times - тут ви можете дати команду роботу показувати час на торговому графіку.
 • Show Information - тут ви можете дати команду роботу виводити на графік інформацію про всіх своїх діях.
 • Information String Number - кількість відображуваних коментарів.
 • Save Information - тут ви можете дати команду роботу зберігати всі свої дії в спеціальний файл в торговій платформі.
 • Use Mail Report - тут ви можете дати команду роботу відправляти звіт про свою діяльність вам на пошту.
 • Mail Report Hour GMT - тут ви можете вказати час відправлення звіту на пошту за Гринвічем.

Після внесення всіх необхідних змін в стандартні настройки радника, натискаєте на кнопку Ок, після чого в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик і назва радника, що означає, що він успішно запущений.

euronis

В результаті численних тестувань я прийшла до висновку, що радник Euronis є високоефективним і надійними інструментом. Він заснований на логічному алгоритмі, який працює і донині. В умілих руках такий радник стане справжнім верстатом для друкування грошей. Рекомендую використовувати його на парах з фунтом і з наступними настройками: Stop Loss = 24 і Take Profit = 9, Settings Number = 5, Low Risk Settings Number = 6 і Time Risk Factor = 8. Перед використанням, обов`язково протестуйте радник на демо-рахунку, так як високий ризик того, поки ви знайдете цю інформацію, ринок знову зміниться.