Радник ea better - ефективний інструмент для середньостроковій торгівлі

ea-better

EA Better є середньостроковий радник, призначений для торгівлі на H1, який ґрунтується на нейросетях. Нейросеть запам`ятовує всі комбінації, які приносять дохід, а після цього використовує їх для збільшення прибутку трейдера. У зв`язку з тим, що ринок Форекс постійно змінюється, нейросеть доводиться перенавчати, щоб не відставати. У разі якщо вчасно здійснювати перенавчання, то радник може принести непоганий прибуток.

EA Better відноситься до категорії середньострокових радників, середній час відкриття ордера становить кілька годин. Працює він, як правило, по тренду. Торги з його допомогою можна здійснювати в будь-який час доби і на будь-якій валютній парі. Але, як стверджує його виробник, як мінімум, раз на рік він потребує оптимізації.

Тайм-фрейм може бути найрізноманітнішим, але досвідчені трейдери рекомендують торгувати на H1. Розмір необхідного депозиту залежить від типу вашого рахунку, а також від кількості відкритих ордерів. Радник може працювати і без вашого нагляду, тому, скачавши його, вам не доведеться цілодобово сидіти за монітором. Досить відкрити торговий майданчик з включеним радником і можна займатися своїми особистими справами. Більш того, трейдеру не потрібно турбуватися про те, що радник відключиться в разі втрати з`єднання, так як він самостійно виставить Stop-Loss, щоб захистити трейдера від можливих збитків. Перед тим як запустити радник, вам знадобитися зайти в його налаштування і встановити відсоток, на який буде встановлюватися Стоп-Лосс, досвідчені трейдери рекомендують 2%.

Алгоритм роботи EA Better

Так як радник використовує принцип нейромережі, визначити точно, яку стратегію він застосовує, не надається можливості. Радник самостійно підбирає найбільш підходящу стратегію для успішного здійснення операції в даний момент. Але це зовсім не означає, що він наділений штучним інтелектом, все в точності до навпаки, його постійно необхідно оптимізувати. Саме з цієї причини, сказати точно, з якої стратегії працює радник, неможливо.

Слід зазначити, що при використанні цього методу торгівлі, його перевірка на історії може видати помилкові сигнали, в зв`язку з цим досвідчені трейдери радять проводити на одному графіку кілька різних тестів поспіль.

Радник не провадить багато угод, а вичікує найбільш підходящий момент і робить вхід. При цьому, велика частина його алгоритму зав`язана на графіку ціни, а це головна стратегія для отримання високого прибутку на ринку.

sovetnik-ea-better

Прихильникам довгострокових стратегій припаде до душі те, що радник відразу ж після відкриття ордера виставляє Stop-Loss, а при русі тренда в потрібному напрямку, буде поступово пересувати його. Тобто, все ордера згодом закриються на трейлинг-стопах, не чекаючи спрацьовування Take Profit.

Цікава стаття - Forex онлайн навчання

Основні характеристики

EA Better може використовуватися на будь-яких валютних парах, що складаються з долара і іншої валюти. Графік для здійснення торгів повинен бути не менше годинного, досвідчені трейдери радять використовувати часовий і чотирьох годинний. Сьогодні радник EA Better знаходиться у вільному доступі і завантажити його можна клацнувши по посиланню, розміщеної нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Крім цього, радник реагує на зміну брокера, в зв`язку з цим ви можете з легкістю застосовувати його у будь-якого ДЦ, який дозволяє здійснювати торги через MT4.

Характеристики EA Better

 • Warp - інструмент, що відображає розмір спотворення;
 • Deviation - інструмент, що відображає розміри відхилення;
 • Amplitude - індикатор, що відображає амплітуду коливання;
 • SL_long - значення Stop-Loss при використанні довгих позицій;
 • UseSound - активізація звуку при відкритті і зміні угод;
 • lots - встановлений торговий лот;
 • Distortion - розмір деформації;
 • SL_short - значення Stop-Loss для невеликих позицій;
 • MagicNumber - «магічне число» для угод радника;
 • Slippage - максимальний рівень відхилення існуючого тренда відкриття від запитуваної, при створенні торгових угод;
 • SL_long_EQUAL_SL_short - створення однакових Stop-Loss для відкритих угод.

Хочу додати кілька слів про останньому параметрі. При установці в його настройках «true», з усіма угодами будуть відкриватися з одним і тим же Stop-Loss. У разі деактивації цього параметра, Stop-Loss для угод на покупку і продаж буде встановлюватися відповідно до заданих настройками.

Особливості оптимізації радника EA Better

Виробники EA Better стверджують, що з його оптимізацією можуть відбутися невеликі проблеми. Крім цього, труднощі можуть з`явитися і при проведенні тестів на історії. Обумовлено це задіяної стратегією, тому що вона регулярно змінюється, в залежності від ситуації на ринку, в зв`язку з цим при проведенні тесту радник на одному місці може видати відразу кілька сигналів, причому різних.

Коли я проводила тестування радника, у мене як раз це і сталося. Розбіжності виявилися на H1 і на валютній парі євро / долар. Нижче ви можете побачити результати мого тестування.

ea-better

Оптимізувати радник мені так і не вдалося, хоча я налаштувала далеко не всі налаштування. Пропоную вам ознайомитися з результатом проведення тесту радника на чотиригодинному таймфрейме і на валютній парі долар США / канадський долар.

ea-better

Цей графік є єдиним серед всіх, який видав більш менш достовірні результати. Для отримання більш точних даних, вам буде потрібно здійснити глибшу оптимізацію, яка займе досить тривалий проміжок часу.

Більш того, самі творці радять здійснювати оптимізацію EA Better не рідше 1 разу в квартал, так як настройки завжди повинні відповідати поточному стану ринку.

Висновок: Радник EA Better припаде до душі спекулянтам, люблячим тестувати різноманітні новинки. Свого часу він наробив чимало шуму, але багато хто намагався повторити цей результат, але мало кому це вдалося. Радник буде ефективним тільки в тому випадку, якщо ви будете постійно здійснювати його оптимізацію.