Радник e-bot bars - трендовий робот на основі методу Мартінгейла

e-bot-bars

Радник E-bot Bars працює на основі Мартингейла, в процесі роботи він створює угоди в обох напрямках, але в налаштуваннях можна вказати тільки 1 напрямок: на покупку або на продаж.

Зі схожими радниками ви можете ознайомитися тут і тут.

Принцип роботи радника E-bot Bars

Створення ордера здійснюється тільки на основі аналізу двох останніх барів. У разі якщо поточний бар закрився вище попереднього, то створюється угода на покупку, а якщо нижче - на продаж.

e-bot-bars-v-1.4

Радник E-bot Bars рекомендується використовувати на валютній парі британський фунт / американський долар, на тайм-фреймах H1 або M15. Можна, звичайно ж, використовувати його і на інших валютних парах і тайм-фреймах, але для цього знадобитися оптимізувати радник.

Що стосується роботи на основі Мартінгейла, то тут все повинно бути зрозуміло. У разі появи збиткової угоди радник створює додатковий ордер в подвоєному розмірі. Якщо ваш рахунок витримає, і остання угода закриється з прибутком, то ви будете в плюсі.

У разі якщо на ринку виникне сильний тренд, то радник може принести непоганий прибуток. Але варто пам`ятати, що чим вище прибуток, тим вище ризики повного зливу депозиту.

У порівнянні з іншими радниками, які працюють за методом Мартінгейла, E-bot Bars на оснащений захистом від ризиків. В цьому і полягає його головний недолік, який обов`язково варто враховувати в процесі його застосування.

Найнебезпечніше використовувати радник-мартінгейл E-bot Bars v 1.4 на валютних парах з високою волатильністю в період їх високої активності. Творець робота запевняє, що радник буде періодично зливати депозит, тому в разі отримання доходу з його допомогою, її періодично необхідна виводити.

Завантажити радник E-bot Bars v 1.4 ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Установка і настройка радника E-bot Bars v 1.4

Установка радника E-bot Bars v 1.4 здійснюється за стандартною схемою. Скачані архіви зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-Фрей і переносить радник на відкритий графік.

Як тільки ви це зробите, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на зображенні розташованої нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

sovetnik-e-bot-bars-v-1.4

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • TwoSides - тут ви можете активувати / деактивувати торгівлю в обидві сторони, тобто створення радником угод і на покупку і на продаж.
 • TakeProfit - в цьому рядку вказується величина тейк-профіту.
 • Lot - в цьому рядку вказується величина першого лота.
 • Step - тут вказується дистанція між угодами.
 • StepExponent - це коефіцієнт збільшення дистанції між ордерами. MaxTrades - тут ви можете вказати максимальну кількість ордерів, яке зможе відкрити радник.
 • LotMulti - тут вказується коефіцієнт зменшення лота, який буде враховуватися в разі створення радником максимально можливої кількості ордерів, вказаний в рядку MaxTrades.
 • Slippage - тут в піпсах вказується максимально можливе прослизання.

Інші налаштування радника не роблять вплив на його ефективність, вони відповідають за візуальне відображення даних.

Після внесення змін до заводських значень, а натискаєте на Ок, після чого радник запускається. У разі якщо ви не володієте достатнім досвідом ведення торгів, то вносити зміни не рекомендується.

Тестування радника E-bot Bars v 1.4

Робот E-bot Bars, як і будь-який інший мартінгейл-радник, періодично зливає депозит, тому його досить складно протестувати. Існує кілька версій даного робота, але остання версія 1.4 є найбільш прибутковою. У версії 1.2 в порівнянні з 1.4 немає настройки StepExponent, що робить його ще більш ризикованим.

При тестуванні з серпня 2015 року радник E-bot Bars v 1.4 показав не зовсім високі результати. З початкової грошовою сумою в 10 000 доларів вони приніс дохід в розмірі 786 доларів, а просадка склала 3176 доларів. Ознайомитися з результатами тестування ви можете за допомогою картинки, розташованої нижче.

sovetnik-martingejl-e-bot-bars-v-1.4

Рекомендації щодо застосування

Для того щоб радник приносив прибуток, необхідно уважно вивчити валютну пару, на якій ви плануєте його використовувати. Перед тим як запустити його, перевірте економічний календар Форекс, переконайтеся в тому, що незабаром не передбачається вихід важливих новин. Дізнайтеся періоди активності валютної пари.

Якщо ви задумали використовувати рекомендовану валютну пару GBP / USD, пам`ятайте, що вона є високоактивної під час роботи Європейської та Американської торгових сесій. Пік активності припадає на період роботи Лондонської сесії. Для початку раджу використовувати радник не в особливо активні моменти валютної пари, щоб не втратити своєї початкової грошової суми.

Застосування методу Мартингейла є найбільш ризикованим методом ведення торгів. Незважаючи на те, що тести даного радника дають досить оптимістичні результати, його використання може призвести до виникнення суттєвих збитків.

Для того, щоб знизити рівень ризиків, в процесі використання даного торгового робота, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Застосовуйте для ведення торгів центовий рахунок. Робот відкриває величезну кількість ордерів, з цієї причини під час ведення торгів на звичайному рахунку вам може не вистачити коштів на торговому депозиті.
 2. Перед початком ведення торгів на реальному рахунку особисто протестуйте радник, а якщо ви володієте необхідною кваліфікацією і досвідом, то оптимізуйте його відповідно до власних потреб.
 3. Не забувайте виводити отриманий прибуток. Це допоможе вам уникнути повного банкрутства.
 4. Обов`язково застосовуйте для ведення торгів VPS-сервер. Найкраще віддавати перевагу рахунках з мінімальним спредом.

Радник E-bot Bars - ефективний радник, який працює за простим принципом, але не дивлячись на це є дуже ефективним в умілих руках. В ході його використання, необхідно пам`ятати, що він є дуже ризикованим, а це означає, що зароблений прибуток з його допомогою потрібно періодично виводити.