Радник dolphin допоможе отримати непоганий дохід

sovetnik-dolphin

Радник Dolphin є автоматичний робот, призначений для застосування в МТ4. Творець робота запевняє, що в його основу закладена ексклюзивна тактика торгівлі, яка робить його найкращим радником Форекс.

Принцип роботи радника Dolphin

В основу експерта закладений принцип середньостроковій торгівлі, він створює ордера на основі індикатора ATR, а також проводить аналіз японських свічок. Уже після створення угод радник супроводжує їх трейлинг-стопом.

Головна перевага радника Dolphin полягає в тому, що він не застосовує метод Мартінгейла, пипсование і не спирається на архівні дані. В ході тестування було виявлено, що радник створює ордера з високою точністю і приносить прибуток.

Незважаючи на ситуацію, що склалася на ринку, робот націлений на взяття максимальної кількості пипсов, при цьому, він враховує ризики, які пов`язані з цим. До того ж, робот позначає відкриті ним угоди і надалі слідкує за ними, так що, навіть якщо комп`ютер несподівано відключиться, після його включення радник знайде свої угоди і продовжить стежити за ними відповідно до заданих настройками. Далеко не всі трейдери в повній мірі оцінюють цю перевагу. Адже деякі роботи, які повинні працювати цілодобово, часом починають невірно обробляти свої ж ордера через різноманітні сбоев.Советнік дотримується в процесі ведення торгів оптимального мані-менеджменту. Повністю злити депозит за короткий час, чітко дотримуючись правил мані-менеджменту, практично неможливо. У цьому ви можете переконатися особисто, якщо відкриєте демо-рахунок з капіталом 1000 доларів і почнете торгувати лотом 0,01 до повного зливу капіталу. Причому угоди ви можете відкривати навмання. Через деякий час ви самі зрозумієте, що швидко злити депозит таким чином не так вже й просто.

У зв`язку з тим, що радник підписує свої угоди, у трейдера є можливість одночасно з ним вести торгівлю. Робот автоматично відзначає свої угоди і розрізняє їх від інших. Відповідно до алгоритму, на основі якого працює експерт, він буде створювати в середньому по одній операції в день, але вони будуть дуже високоточними. Завдяки цьому, радник впевнено відкриває угоди і стабільно приносить прибуток без будь-якої участі трейдера.

Рекомендації щодо застосування

 • Радник Dolphin рекомендується використовувати на парі євро / долар.
 • Рекомендований часовий інтервал: H
 • Рекомендований обсяг початкової грошової суми становить 2 000 доларів.

Установка і настройка радника Dolphin

Завантажити радник Dolphin ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він за стандартною схемою. Завантажуєте архів, зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите радник на відкритий графік з вікна «Навігатор».

Після перенесення радника на графік, перед вами виникне таке ж віконце, як на фото, розташованому нижче.

skachat-sovetnik-dolphin

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки робота, які означають наступне:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 • MarketExecution - це ринкове виконання ордерів.
 • ReverseExit - ця функція, яка змінює ордера на протилежні.
 • DualMode - другий режим для відкриття ордерів.
 • FilterDepth - тут вказується кількість останніх свічок, які радник буде аналізувати.
 • RiskPercent - тут вказується допустимий відсоток ризику.
 • FixedLot - тут ви можете вказати розмір фіксованого лота.
 • KofATR - тут вказується коефіцієнт для індикатора ATR для визначення трейлинг-стопа.
 • PerATR - в цьому рядку вказується період для індикатора ATR.
 • Slippage - тут вказується максимально допустиме прослизання в піпсах.
 • Kтр - тут вказується в процентах розмір тейк-профіту.
 • Ord_Comment - тут вказується коментар для відкритих радником ордерів.

тестування робота

Далі ми перейдемо до результатів тестування цього робота. Фахівцями було проведено три тести зі стандартними настройками робота. Перший тест проходить з високим рівнем ризику 15%, другий тест із середнім рівнем ризику 5%, а третій з найнижчим рівнем ризику 2%.

Всі три тести проводилися протягом одного року на парі євро / долар і часовому інтервалі Н1.

Нижче ви побачите результати тестування радника з рівнем ризику 15%.

sovetnik-dolphin

sovetnik-dolphin Як ви могли помітити, крива прибутковості в період тестування показувала різкі злети і падіння. Радник показав дуже серйозну просідання в розмірі 57%. В результаті радник все-таки приніс невеликий прибуток в розмірі 5,7 відсотків.

На наступному фото представлені результати торгівлі робота з рівнем ризиків 5%.

sovetnik-dolphin

sovetnik-dolphin В цьому випадку для кривої прибутковості також характерні різкі злети і падіння. При цьому, максимальне значення осідання при таких налаштуваннях робота склало всього 23%. Рівень прибутку в цьому випадку був вище, ніж у попередньому і склав 17,2%.

На третій картинці представлені результати роботи радника з рівнем ризику 2%.

sovetnik-dolphin

sovetnik-dolphin Радник з цими настройками може похвалитися найнижчим значенням максимальної осідання, яка становить всього 9%. На жаль, з безпечними налаштуваннями радник приніс невеликий прибуток в розмірі 9,6%.

Відповідно до результатів тестування можна зробити висновок, що оптимальним рівнем ризику для застосування цього робота є 5%.