Радник cash profit - надійний і універсальний торговий робот

cash-profit

Радник Cash Profit є торговий робот, який для ведення торгів на ринку Форекс застосовує цілий набір тактик. Даний робот був створений компанією-брокером Forex Investor, в його основі лежить унікальний торговий алгоритм.

Незважаючи на те, що Cash Profit є радником-скальпера, він укладає невелику кількість угод, що робить його оптимальним торговим роботом для початківців трейдерів, що володіють депозитом невеликого розміру.

Cash Profit. Робочий алгоритм радника

Cash Profit застосовується для створення угод цілий ряд унікальних торгових алгоритмів. Він не застосовує їх в одне і теж час, тому що не в змозі стежити за великою кількістю створених угод. Завдяки цій особливості застосування Cash Profit не вимагає наявності великого торгового депозіта.В залежності від поточної ситуації, що склалася на валютному ринку, радник Cash Profit може використовувати одну з наступних торгових стратегій:

 1. Класичний скальпинг.
 2. Ведення торгів в напрямку тренда.
 3. Ведення торгів на відкатах.
 4. Створення ордерів під час корекції.
 5. Ведення торгів під час флет.

Завдяки можливості в залежності від ситуації на ринку використовувати перераховані вище торгові стратегії, даний торговий робот є одним з найбільш універсальних.

Одне з головних переваг радника Cash Profit полягає в тому, що в процесі ведення торгів він не застосовує жодних ризикованих стратегій, таких як усереднення позицій або метод Мартингейла. Для проведення аналізу ситуації на ринку, даний торговий робот не застосовує різних індикаторів, а використовує власний унікальний алгоритм.

Цей радник спеціально розроблений для ведення торгів на валютній парі євро / долар, але при бажанні його можна використовувати і на інших валютних парах. Так як робот є скальпера, то оптимальним тайм-фреймом для ведення торгів є М15.

sovetnik-cash-profit

Для того щоб почати вести торги за допомогою радника Cash Profit, ви повинні володіти торговим депозитом від 500 доларів. Оптимальним кредитним плечем є 1: 100. Якщо ви не володієте описаної вище сумою, то можете відкрити центовий рахунок з депозитом 50 доларів.

При запуску радника слід дозволити йому вести торги в обидві сторони, тому що в противному випадку ви не отримаєте очікуваного прибутку.

Налагодження та установка радника

Цей торговельний робот поширюється абсолютно безкоштовно, Cash Profit 1,1 скачати ви зможете просто скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Установка Cash Profit здійснюється точно також, як і будь-якого іншого радника Форекс. Після запуску торгового робота, перед вами з`явиться вікно з настройками, точно таке ж як на розміщеної нижче зображенні.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

cash-profit-1,1-skachat

При необхідності ви можете внести зміни в наступні характеристики:

 • У рядку «cSeconds» ви можете задати число секунд, необхідних торговому роботу для аналізу поточного стану валютного ринку.
 • Рядок «MinPriceShot» відповідає за число тиків цінового рівня в одному напрямку, після проходження яких робот почне створювати угоди в цю сторону.
 • У рядку «MaxOrdersCount» вказується максимальна кількість ордерів, які можуть бути активними в одне і теж час.
 • Рядок «RiskPercent» відповідає за максимальний розмір ризиків при веденні торгів.
 • У рядку «TakeProfit» ви можете задати величину тейк-профіту піпсах.
 • У рядку «StopLoss» ви можете задати величину стоп-лосс в піпсах.
 • Рядок «TrailingStop» відповідає за величину трейлинг-стопа в піпсах.
 • У рядку «Slippage» ви можете задати максимально допустимий рівень прослизання при створенні ордерів.
 • Рядок «BuyMagic» відповідає за магічне число для ордерів на придбання валюти.
 • Рядок «SellMagic» відповідає за магічне число для ордерів на реалізацію валюти.

Основною характеристикою радника Cash Profit є «RiskPercent». У цьому рядку рекомендується ставити значення від 1 до 18. Чим більше число в цьому рядку, тим вище прибуток від використання торгового робота, але при цьому істотно збільшується рівень ризику.

Якщо ви є прихильником безпечного ведення торгів і не женіться за надприбутками, то в рядок «RiskPercent» найкраще внести значення 1. Якщо для вас велике значення має максимально можливий прибуток, то в цей рядок необхідно внести число в діапазоні 12-18.

Після закінчення процесу налаштування, необхідно натиснути кнопку «Ок», після чого торговий робот почне функціонувати, а в правому-верхньому кутку графіка з`явиться назва радника і смайлик як на розташованій нижче зображенні.

cash-profit

Якщо ви є початківцем трейдером, то найкраще використовувати стандартні настройки радника Cash Profit, не вносячи в них ніяких змін (крім рядка «RiskPercent»), так як в противному випадку ведення торгів може принести вам істотні збитки.

Застосування торгового робота Cash Profit

У процесі використання радника Cash Profit для ведення торгів на валютному ринку Форекс, необхідно брати до уваги, що високий рівень прибутковості даного робота може бути досягнутий тільки шляхом збільшення ризиків. З цієї причини для того, щоб повністю виключити ймовірність банкрутства, необхідно час від часу знімати з торгового рахунку одержуваний прибуток.

При грамотному використанні радник Cash Profit приносить щомісячний прибуток до 300% від розмірів торгового депозиту.

Цей торговельний робот прекрасно підходить трейдерам, які мають бажання в максимально короткі терміни подвоїти свій початковий торговий депозит.

Перед тим, як почати використовувати радник Cash Profit для ведення торгів на валютному ринку Форекс, необхідно в обов`язковому порядку протестувати його на демо-рахунку в Метатрейдер.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати радник Cash Profit для ведення торгів на валютному ринку, що в результаті допоможе вам отримувати стабільний прибуток і стати дійсно успішним трейдером Форекс.