Радник cash hammer - робот, розроблений для короткострокової торгівлі

covetnik-cash-hammer

Cash Hammer - це робот, розроблений для ведення короткостроковій торгівлі. Існує кілька актуальних версій цього радника, кожна з яких має свої відмітними особливостями. У цій статті ми спробуємо розібратися у всіх версіях цього робота, в їх перевагах і недоліках.

Головне достоїнство, одночасно і недолік радника Cash Hammer полягає в тому, що він безперервно здійснює моніторинг вашого депозиту, враховуючи відкриті угоди. А після того як деякі угоди стануть прибутковими, він закриває кілька ордерів для того, щоб зафіксувати прибуток, а вдалі угоди залишає відкритими, щоб зірвати максимальний куш.

Щоб розібратися, за яким принципом працює даний радник, необхідно вивчити його програмний код, а для цього потрібно дізнатися основи його програмування. Виявивши умови для створення ордерів, ви зможете зрозуміти, що ці умови є дуже простими і на них впливає тільки 1 фактор - піпса.

Особливості радника Cash Hammer

 • Чудово підходить для трейдерів, які люблять вести агресивну торгівлю. Він може як злити ваш депозит, так і збільшити його вдвічі всього за кілька днів.
 • Висока ефективність. Багато угоди закриваються без Stop-loss і Take-Profit.
 • Високі просадки.
 • Радник легко при бажанні можна досить легко оптимізувати.

Як встановити радник Cash Hammer

Встановлюється Cash Hammer як і будь-який радник для ведення торгів на Форекс. Перед тим як встановити радник в MT4, його потрібно завантажити на просторах Інтернету. Для установки необхідно скопіювати файл *.ex4 і вставити його вміст за адресою «C: ProgramFilesMetaTrader4experts».

Найчастіше після виконання цих дій, радник не починається. Щоб усунути це, слід внести зміни в деякі параметри Cash Hammer, так як в стандартних настройках вони можуть дорівнювати нулю. Після виконання цього, радник має запрацювати.

Спочатку радник Cash Hammer можна було знайти тільки платно, і його вартість дорівнювала приблизно 100 доларам. На щастя сьогодні він знаходиться у вільному доступі.

Читати - навчання гри на форекс

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Різновиди Cash Hammer

На сьогоднішній день радник Cash Hammer представлений в трьох версіях:

 1. v2.0;
 2. v3.02mm;
 3. v5.01mm.

testirovanie-i-optimizacija-sovetnika-cash-hammer

Версія v3.02mm є найбільш успішною, свого часу вона наробила чимало шуму, що власне і прославило цей радник. Завдяки цій версії багато трейдерів, які ніколи раніше не використовували автоматичну торгівлю, підсіли на неї.

Варто також відзначити, що всі три версій мають власний робочий алгоритм і має свої особливості, але в загальному це один і той же інструмент, тільки більш вдосконалений з кожною наступною версією. Тепер давайте розглянемо кожен варіант окремо і виділимо їх особливості.

Характеристики робота Cash Hammer

У вільному доступі присутні три основні варіанти робота Cash Hammer, характеристики яких мають мінімальними відмінностями:

 • Cash Hammer 0. Цей варіант був створений найпершим, але він виявився не зовсім вдалим. Він володіє величезною кількістю різноманітних налаштувань, але його характеристики так і не вдалося до кінця пропрацювати, що призводить до швидкого сливу депозиту.
 • Cash Hammer 02mm. Ця версія є більш модернізованим варіантом попередньої. У ній набагато менше налаштувань і більш покращений алгоритм. Визначити точно, наскільки ця версія ефективна, досить проблематично, так як вона дуже важко піддається оптимізації.
 • Cash Hammer 01mm. Ця модифікація робота вийшла відносно недавно, і згідно з результатами проведених тестів вона проявила себе з найкращої сторони.

Тестування та оптимізація радника Cash Hammer проводиться періодично, що дозволяє зробити його більш еффектівним.После запуску радника, перед вами з`явиться меню налаштувань, таке, як на розташованому нижче малюнку.

covetnik-cash-hammer

Для того, щоб радник працював коректно і приносив вам прибуток від ведення торгів, слід його грамотно налаштувати. В меню налаштувань радника Cash Hammer, вам необхідно заповнити наступні параметри:

 1. У рядку TF ви можете вказати тайм-фрейм, який ви маєте намір використовувати. Цифра 0 означає, що радник буде працювати на поточному часовому відрізку, цифра 1 - на хвилинному, цифра 5 - на п`ятихвилинній і т.д.
 2. Рядок Pips дає можливість встановити число пунктів, які робот буде застосовувати при розрахунку створюваних ордерів.
 3. Рядок op-BUY дає можливість включати або відключати ордера на придбання валюти.
 4. У рядку op-SELL ви можете включити або відключити ордера на продаж валюти.
 5. Рядок Lots дає можливість задати обсяг першого ордера, який відкриє радник.
 6. У рядку Choise-method трейдер може налаштувати рівень ризику. Вибравши функцію «true», ви змусите радник проводити розрахунок рівня ризику відповідно до обсягу грошових коштів на депозиті. Функція «false» накаже роботу проводити розрахунок рівня ризику відповідно до поточним значенням маржі.
 7. Рядок Risk дає можливість задати рівень ризику в процентному відношенні для кожної відкривається радників угоди.
 8. У рядку Stop Loss ви можете задати значення стоп-лосс для всіх відкритих ордерів.
 9. У рядку TakeProfit необхідно задати значення тейк-профіту для всіх створюваних угод.
 10. Рядок «MagicNumber» дає можливість задати будь-яке число, яке робот буде використовувати для позначення створюваних ордерів.
 11. У рядку MarketWatch слід вибрати значення «true», щоб робот міг створювати ордера з заданими заздалегідь стопами.
 12. Рядок Traling відповідає за запуск трейлинг-стопа.
 13. У рядку TSProfitOnly ви можете запустити трейлинг-стоп для позицій приносять дохід.
 14. Рядок TStop-Buy відповідає за кількість пипсов, після проходження яких запрацює трейлинг-стоп для позицій на придбання валюти.
 15. У рядку TStop-Sell можна задати число пунктів, після проходження яких запрацює Тейлінген-стоп для позицій на реалізацію валюти.
 16. Стоку TrailingStep відповідає за діапазон, за межами якого здійснюється перенесення трейлинг-стопа.
 17. У рядку Averages ви можете дозволити або заборонити усереднення збиткових ордерів.
 18. Рядок Averag відповідає за число пипсов між усереднюються позиціями.
 19. У рядку Koef-averag ви зможете встановити необхідний коефіцієнт усереднення.
 20. Рядок Alfa-lot відповідає за число цифр після коми під час створення ордера.
 21. У рядку Koef-Lot ви зможете прописати коефіцієнт, який буде застосовуватися в процесі збільшення лота.
 22. Рядок StopLoss-Av відповідає за установку StopLoss для всіх усереднюються угод.
 23. У рядку TakeProfit-Av ви можете встановити обсяг прибутку, який необхідно отримувати після того, як спрацюють відкриті ордера.
 24. Рядок StopLoss-Lock дає можливість встановити кількість пунктів, після проходження яких все створені ордера будуть відкриті зі збитками.

Заповнивши настройки радника, необхідно натиснути кнопку «Оk», після чого робот почне працювати. Як виглядає працює радник, ви можете побачити на розташованій нижче зображенні.

covetnik-cash-hammer

При грамотній настройці радник Cash Hammer ви зможете отримувати істотний прибуток при помірних ризиках. Перед тим як почати використовувати радник для ведення торгів на валютному ринку, обов`язково протестуйте його на демо рахунку в Метатрейдер 4.