Радник cadtrader

Ексклюзив! Історія створення радника CADtrader.

Про радника

Платформа: Metatrader4

Час роботи: цілодобово

Валютна пара: USDCAD

Таймфрейм: М5

Як це було

Все почалося з того, що Альфред Ебнер, автор радника CADtrader, маленьким хлопчиком знайшов на горищі стару курну книгу. Книга була настільки старої і курній, що коли він здув з неї пил, разом з пилом розсипалися на порох обкладинка і перші кілька сторінок. Але це не зупинило маленького Альфреда від її прочитання. Книга ця називалася «Спогади біржового спекулянта».

З тих пір Альфред вирішив стати трейдером. Йшли роки, світ вступив в еру комп`ютерів та інтернету. І ось одного разу, вже дорослий Альфред почув про форекс і тут же згадав про свою давню мрію. Але так він був дуже ледачий і не хотів годинами сидіти за комп`ютером, то вирішив зробити чарівного робота, який буде робити всю брудну роботу за нього.

При створенні робота найважчим для Альфреда стало рішення «Куди і як виставляти Стоп-Накази?». Стопи можна ставити на рівнях підтримки, лініях Фібо, просто на певній відстані від точки входу. Але всі ці підходи йому не подобалися…

І ось, в одну з безсонних ночей на Альфреда зійшло осяяння. «Краща точка для установки Стоп-Наказу - це рівень Маржине Колла!» Так в його голові народилася «геніальна» концепція пересиджування цінових рухів.

«Адже поки позиція не закрита, збитку немає!» - думав наївний Альфі, окрилений своєю ідеєю. Далі потрібно було вибрати валютну пару спокійніше. Згадавши про свою бабусю з Канади, яка передавала йому привіт в заповіті (не залишивши при цьому ні цента), Альф не довго думаючи зупинив свій вибір на USDCAD.

Кілька тижнів пішли на створення закінченої версії радника, відомого нам зараз як CADtrader. Але ось робота завершена і Альфред проводить Бектести радника:

(Всі тести виконувалися з постійним лотом 0.1)

2007-2008

2009

2010

2011

Дивлячись на результати тестування, Альфред відразу запідозрив, що «Щось тут не так». Він не міг зрозуміти чому, але відмітка в 0 на графіку зростання балансу його дуже турбувала. Напевно це була та сама інтуїція трейдера, про яку так багато говорять. Було ясно, що використовувати радник самому не варто.

У розпачі Альфі поневірявся по пабах, тамуючи свою печаль односолодовим віскі і суспільством розпусних жінок. Саме тоді, вдихаючи дим від гашишу, він і вирішив не торгувати радником, а продати його довірливим користувачам мережі Інтернет.

Зробив сайт http: /www.cad-trader.com,закінул туди більш менш красивий бектест (інші покупцям бачити ні до чого) і написав хвалебний текст про супер-прибутки. Також Альф чув, що люди люблять моніторинги. Реальний рахунок він відкрити не наважився ( «А раптом радник не протримається і місяці? Чому я повинен програвати свої гроші? Нехай це роблять покупці!"), І тому зробив Моніторинг демки ( «Ці лохи все одно не побачать різниці… »):

Картинка вийшла красивою і продажу експерта пішли вгору. Альфреду нарешті посміхнулося щастя.

Але як багато часу пройде, поки крива балансу на демо-рахунку досягне ключової позначки в 0? Хто знає…

Завантажити радник CADtrader

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4

Якщо ви погано знайомі з торгівлею радниками, раджу почитати: Установка, настройка і торгівля радниками на форекс