Радник bunny оптимально підходить для роботи з невеликим депозитом

sovetnik-bunny

Радник Bunny оптимально підходить для роботи з депозитами невеликих розмірів. Цей торговельний робот укладає велику кількість угод з невеликим лотом, що з одного боку дозволяє отримувати істотний прибуток, а з іншого збільшує ризик повного обнулення депозиту.

Радник Bunny є робот-скальпер, який призначений для ведення торгів під час флета. Для збільшення рівня прибутку і компенсації виникаючих збитків даний радник застосовує метод Мартингейла і стратегію усереднення.

Радник Bunny. особливості функціонування

Незважаючи на те, що більшу частину часу на ринку панує якийсь тренд, радник Bunny спеціально розроблений для ведення торгів при бічному русі цінового рівня.

Успішні трейдери стверджують, що тривалість бічного руху цінового рівня в два рази перевершує час тренда. Завдяки цій особливості при веденні цілодобових торгів раднику Bunny вдається відкривати величезна кількість угод, так як він призначений для роботи під час флета.

Творці радника Bunny стверджують, що він оптимально підходить для швидкого збільшення торгового депозиту.

Незважаючи на високий рівень прибутковості даного радника, слід пам`ятати, що для ведення торгів він застосовує дві небезпечні стратегії: метод Мартингейла і усереднення. Основою цих стратегій є подвоєння розміру торговельного лота, що при несприятливому збігу обставин може стати причиною істотних просадок торгового рахунку, або його повного обнуленія.Еслі ви бажаєте максимально убезпечити свій торговий депозит, то в налаштуваннях радника Bunny ви можете відключити метод Мартингейла, але при цьому слід пам`ятати, що це негативно позначиться на прибутковості робота. Крім того, ви не зможете відключити стратегію усереднення, тому повністю виключити істотні просадки депозиту у вас не вийде.

Вихідний код радника Bunny тримається в секреті, тому не можна точно сказати, які саме індикатори він застосовує для вибору підходящого моменту для входження в ринок. Вивчивши історію торгів даного робота, можна помітити, що він відкриває ордера як в строну руху цінового рівня, так і проти нього.

skachat-sovetnik-bunny

Також слід зазначити, що незважаючи на те, що радник Bunny призначений для торгів під час флета, він створює досить багато ордерів, навіть в той момент, коли на ринку панує якась тенденція.

Головною особливістю ведення торгів під час флета є те, що радник відкриває безліч ордерів з невеликими рівнями Stop-Loss і Take-Profit. Таким чином, для отримання максимального прибутку радник повинен вести торги цілодобово. Якщо з яких-небудь причин ви не можете тримати свій персональний комп`ютер включеним цілодобово, то найкраще скористатися послугами VPS-сервера.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Завантажити радник Bunny абсолютно безкоштовно ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної нижче.

Технічні характеристики

Радник Bunny найкраще підходить для торгівлі на валютних парах євро / долар і британський фунт / американський долар. Найкраще він поводиться на тайм-фреймі M1, але може використовуватися і на інших тимчасових інтервалах.

У разі якщо при торгівлі ви будете застосовувати мінімально можливий лот, початкова грошова сума повинна становити більше п`ятдесяти доларів США. Рекомендоване кредитне плече складає 1: 500.

Як налаштувати радник Bunny

sovetnik-bunny

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете знайти стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • Multi Lots Factor коефіцієнт збільшення лота зі стратегії Мартінгейла.
 • Lots розмір торговельного лота для першої угоди.
 • Take Profit тут вказується величина тейк-профіту, виражена в пунктах.
 • Step Lots крок між усредняющими і основними угодами, виражений в піпсах.
 • Use Trailing тут ви можете активувати використання трейлинг-стопа.
 • TrailStart величина прибутку, при досягненні якої буде активований трейлинг-стоп.
 • Trail Stop тут вказується розмір трейлинг-стопа.
 • Max Count Orders тут ви можете вказати максимально можливу кількість усереднюються угод.
 • Safe Equity тут ви можете активувати обмежувач ризиків по Еквіті.
 • Safe Equity Risk в цьому рядку вказується розмір ризику по Еквіті, виражений в пунктах.
 • Slippage в цьому рядку вказується максимально допустиме прослизання.
 • Magic Number -тут вказується магічне число, яке потрібно раднику для відмінності своїх угод від інших.

Після внесення всіх необхідних змін в стандартні настройки радника, натискаєте на кнопку ОК, після чого в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик і назва самого радника.

sovetnik-bunny

Якщо ви не володіє достатнім досвідом ведення торгів на ринку Форекс, вносити зміни в стандартні настройки радника настійно не рекомендую.

Радника Bunny. тестування

У зв`язку з тим, що даний радник є досить ефективним і зі стандартними настройками, я вирішила не вносити зміни в них і протестувати радник на різних часових інтервалах. Тестування цього робота я проводила виключно на валютній парі євро / долар.

Bunny прекрасно проявив себе на всіх тайм-фреймах до H1. На тайм-фреймі Н1 він відкрив набагато менше операцій, що цілком зрозуміло. Найменша просадка був на тимчасовому інтервалі M1, швидше за все, саме з цієї причини його рекомендують використовувати на хвилинному інтервалі. Найбільша просадка виникла на 30-ти хвилинному інтервалі.

На основі всього цього не важко зробити висновок, що даний радник приносить високий прибуток за рахунок усереднюються позицій і методу Мартінгейла, звідки власне і випливають його недоліки. Але з іншого боку, як ще розігнати невеликий капітал як не шляхом Мартінгейла? Радник можна також використовувати і з великими грошовими сумами, але в цьому випадку найкраще час від часу виводити отриманий дохід і не забувати про те, що радник Bunny є досить ризикованим.