Радник лавина - небезпечний радник-скальпер

sovetnik-lavina

Радник Лавина є робот, який функціонує на основі Мартінгейла. Для отримання прибутку за допомогою даного робота слід тримати його включеним цілодобово. У разі якщо ви не можете собі цього дозволити або не можете похвалитися безперебійним інтернет-підключенням, рекомендую вам скористатися послугами VPS-сервера.

Принцип роботи радника Лавина

Радник Лавина - математичний робою, що працює на будь-якій валютній парі і тайм-фреймі. Відразу ж після запуску радник створює 2 різноспрямовані угоди. А далі вже діє в залежності від ситуації: якщо ціновий рівень змінюється в потрібну сторону, робот знімає прибуток і відкриває наступний ордер з таким же розміром лота; якщо ж угода стає збитковою, робот відкриває ордер в збільшеному розмірі. Таким чином, якщо остання угода закриється з плюсом, трейдер буде в прибутку. Але тут саме головне, щоб депозит витримав можливі просадки.

Радник Лавина не є новим, але він і до цього дня користується великою популярністю серед трейдерів. На просторах інтернету ви зможете знайти велику кількість версій даного робота, але найефективнішою з них є версія 6.3.

Ще кілька ефективних мартінгейл-радників ви можете знайти тут і тут.

Як працює радник

У разі якщо позиція стала збитковою, радник створює ще один ордер з подвоєним об`ємом, а на першу позицію встановлює стоп-ордер в такому розмірі, щоб сума ордерів №1 і 3 була в 2 рази більше другого ордера. Якщо ж ціна і далі піде в невигідну сторону до тих пір, поки спрацює третій ордер, робот створить ще 1 стоп-ордер так, щоб сума ордерів №2 і 4 була в 2 рази більше, ніж сума ордерів №1 і 3.

Торговий лот буде збільшуватися, поки вартість не почне рух в правильному напрямку. Як тільки ціна пройде необхідну дистанцію, з усіма угодами будуть поступово переведені в беззбиткове положення, після чого радник почне приносити тільки прибуток.

Занадто велике зростання торгового лота під час консолідації нагадує лавину, власне з цієї причини даний радник саме так і прозвали.

Завантажити радник Лавина безкоштовно ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Установка і настройка радника Лавина

Установка даного радника здійснюється за стандартною схемою. Просто завантажуєте архіви, зберігаєте їх в каталог даних вашої торгової платформи і Перезапускайте Метатрейдер. Потім вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і переносите радник з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

skachat-sovetnik-lavina

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

  1. Lot - тут вказується розмір початкового торгового лота.
  2. Dist - тут вказується дистанція між поточному ціновим рівнем і місцем створення угоди.
  3. Pribyl - тут вказується розмір очікуваного прибутку.
  4. K Martin - тут прописується коефіцієнт збільшення застосовуваного лота в разі виникнення збиткової позиції.
  5. Tral Step - тут прописують параметри трейлинг-стопа.

Стандартні характеристики скачав радника підходять для використання на валютній парі євро / долар і на тайм-фреймі H1.

Як ви могли помітити, змінюваних характеристик у цього радника досить мало, так що ви з легкістю зможете впоратися з його оптимізацією.

sovetnik-lavina

Для того щоб отримати максимально можливий прибуток з даного робота, необхідно задіяти всі його налаштування, але я хочу акцентувати вашу увагу більше на обмеженнях при його використанні.

Як грамотно торгувати радником Лавина

Варто спочатку нагадати, що вся стратегія цього експерта полягає в додаванні усереднюються ордерів, а це, як відомо, пов`язано з швидким збільшенням лота, а отже і ризиків. Загальний ризик під час використання цього експерта буде завжди вище, ніж при використанні ботів, які не використовують в ході торгівлі метод Мартінгейла.

Важливо також пам`ятати, що для того щоб отримувати дохід з цього бота, у вас повинна бути достатня початкова грошова сума. Це потрібно для того, щоб робот не злив ваш депозит після серії невдало відкритих угод. У разі якщо ви не можете собі дозволити достатню грошову суму для використання навіть самого мінімального лота, найкраще почніть торги на центової рахунку. Відмінною альтернативою центовий рахунках є рублевий рахунок. Таким чином, ви зможете почати торги з незначного депозиту і скоротіть ризики.

sovetnik-lavina

Цей торговий робот сподобається тим трейдерам, які не хочуть вести торгівлю із стратегій, а довіряють суто математичному підходу. Особисто я не дуже підтримую роботи, які працюють аналогічно раднику Лавина. Найчастіше такі радники виявляються набагато більш ризикованими, ніж роботи, які входять в ринок на основі індикаторів.

Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх ефективних стратегій і інструментів!