Радник xe pauk для неквапливої торгівлі

xe-pauk

Радник XE Pauk спеціально призначений для любителів розміреним торгівлі. Незважаючи на те, що цей робот створює угоди досить рідко, він все одно дозволяє отримувати досить непоганий прибуток. Цей радник більше підійде досвідченим трейдерам, яким від торгівлі на валютному ринку Форекс потрібен не адреналін, а стабільний дохід.

Цей радник розроблений для торгової платформи Метатрейдер 4. Для ведення торгів він використовує валютну пару євро / долар. Максимально ефективним є цілодобове використання радника XE Pauk на тайм-фреймі H4.

Алгоритм роботи радника XE Pauk

Робот був створений на основі теорії про гармонійних імпульсах, яка стверджує, що рух цінового рівня на валютному графіку являє собою поєднання випадково виникають шумів і гармонійних хвиль. Описаний вище принцип використовується в звичному нам радіо. Так, наприклад, налаштувавши необхідну нам радіостанцію, нам не потрібно більше крутити ручку приймача.

Радник XE Pauk веде торги, грунтуючись на тренді і його корекції. Для отримання доходу робот застосовує як імпульсну хвилю панівної тенденції, так і контртрендовие руху. Подібна тактика ведення торгів дає можливість зловити ранні повороти цінового рівня.

Для забезпечення необхідного рівня прибутковості, робот застосовує класичну схему, яка описана в величезній кількості книг про ведення торгів на ринку Форекс. Відповідно до описаної вище стратегією більш 50% укладених угод приносять прибуток. Так як значення використовуваного Take-Profit значно більше, ніж Stop-Loss, в кінці кінців ви можете отримати досить непоганий дохід.

xe-pauk

Єдиний недолік XE Pauk полягає в досить тривалих періодах просадок при його використанні.

Читати - навчання форекс курси безкоштовно

Установка і настройка радника XE Pauk

Цей робот поширюється вільно, скачати його ви можете вчиненого безкоштовно, скориставшись посиланням, розташованій ніже.На наступному етапі вам необхідно розпакувати вміст скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. Потім необхідно перезапустити Метатрейдер 4, вибрати валютну пару євро / долар і перенести радник з вікна навігатора на графік. При виконанні описаних вище дій перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на картинці, розташованої нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

xe-pauk

При необхідності ви можете внести зміни до таких настройки радника Pauk:

 • У рядку «LotsStep» ви можете задати мінімальне значення кроку лота.
 • Рядок «BalanceStep» відповідає за балансування величини лота при веденні автоматичних торгів.
 • У рядку «MinLots» можна задати мінімально можливу величину лота.
 • Рядок «MaxLots» відповідає за максимально можливу величину лота при веденні автоматичних торгів.
 • У рядку «UseMM» ви можете активувати спеціалізовану функцію, яка буде здійснювати автоматичний розрахунок величини лота. В іншому випадку робот буде використовувати прописану в налаштуваннях мінімальну величину лота.
 • Рядок «Recovery» відповідає за активацію функції, яка в автоматичному режимі після кожного прибуткового ордера буде збільшувати розмір лота. (Активація цієї функції зробить ведення торгів більш ризикованим).
 • У рядках «MaxSL» і «MaxTP» ви можете задати максимально можливо значення застосовуваних під час ведення торгів стопів.
 • У рядках «Teta», «Filter» і «Landa» располааются настройки алгоритму функціонування радника, вносити зміни в які не рекомендується.
 • Рядок «TradeEverySignal» ви можете включити функцію, яка змусить радник реагувати на всі одержувані сигнали.
 • У рядку «UseExpiration» ви можете активувати функцію, яка буде видаляти відкладені угоди після закінчення певного відрізка часу.
 • Рядки «HideSL» і «FakeStop» дають можливо активувати використання прихованих Stop-Loss і Take-Profit, які не будуть відправляти на сервер компанії-брокера.
 • У рядку «Magicnumber» ви можете вказати номер, за допомогою якого робот буде відзначати все створювані угоди.
 • Рядок «UpdateHUD» дозволяє вивести на валютний графік спеціальне інформаційне вікно.
 • У рядку «EAComments» ви можете задати коментарі, яким будуть відповідати всі створювані ордера.

Після завершення процесу встановлення робота вам необхідно натиснути кнопку «Ок», після чого в верхньому правому куті валютного графіка з`явиться назва радника і усміхнений смайлик, як на картинці, розташованої нижче.

xe-pauk

Якщо ви є початківцем трейдером і не володієте необхідним досвідом, то настійно рекомендується використовувати стандартні настройки радника.

Особливості використання радника

Якщо ви бажаєте зменшити осідання торгового депозиту під час використання радника XE Pauk, то рекомендується збільшити значення характеристики «BalanceStep». Але перед тим, як використовувати змінені настройки для ведення торгів на реальні грошові кошти, рекомендується протестувати роботу радника на демо рахунку в Метатрейдер.

Так як під час ведення торгів робот створює невелику кількість ордерів, вам не доведеться постійно стежити за його роботою через страх обнулення торгового депозиту.

Слід пам`ятати, що для того, щоб забезпечити коректне функціонування робота, необхідно, щоб він був включеним весь час роботи валютного ринку Форекс. Якщо вам незручно тримати свій персональний комп`ютер включеним п`ять днів на тиждень цілодобово, то оптимальним виходом буде оренда VPS сервера.

Для того, щоб ви змогли оцінити прибутковість радника XE Pauk, вам буде потрібно як мінімум один рік, так як робот веде торги не частіше п`яти разів на місяць. Якщо ви не женіться за величезної миттєвим прибутком і вважаєте за краще безпечні торги, то ви по достоїнству оціните радник XE Pauk.

Сподіваюся ця стаття буде для вас корисною і дозволить вам стати успішним трейдером Форекс.