Радник eureka - мультивалютний робот-сіткар

eureka

Радник EUREKA є торговий робот, який за допомогою сітки створюваних ордерів намагається зловити зароджується на ринку тенденцію з метою отримання максимального прибутку. Цей торговельний робот при грамотному використанні дозволяє отримувати досить істотний прибуток при помірних ризиках.

EUREKA. Особливості торгового алгоритму радника

Безпосередньо після активації радник EUREKA створює два відкладених ордера: одні на реалізацію, а другий на придбання валюти. Крім того, він в цього ж час створює дві різноспрямовані відкладені угоди за поточною ціною.

Кожен із створених ордерів забезпечується рівнями Take-Profit і Stop-Loss, величину яких можна встановити в настройках робота. Основний прибуток радник EUREKA отримує від ордерів, створених в розрахунку на пробиття цінового рівня. У процесі ведення торгів в кожне напрямку може бути одночасно відкрито до десяти ордерів. Радник EUREKA веде торгівлю таким чином, щоб кількість прибуткових операцій завжди перевищувало число убиточних.EUREKA є трендовий радник, з цієї причини для нього характерні всі недоліки подібних роботів, які зазвичай проявляються в момент, коли на ринку присутній бічний рух. Для того, щоб уникнути збитків під час бокового руху цінового рівня, успішні трейдери Форекс рекомендують не встановлювати невеликі рівні Stop-Loss, які спрацьовують при невеликих відкатах ціни.

Слід зазначити, що в процесі ведення торгів радник EUREKA застосовує стратегію усереднення з подвоєнням лота, що при несприятливому розвитку ситуації може стати причиною істотних просадок. При бажанні ви можете відключити застосування стратегії усереднення в настройках робота.

Максимальний рівень прибутку радник EUREKA в стані принести в момент, коли на ринку панує сильний затяжний тренд. Під час бічного руху цінового рівня застосовувати даний радник не рекомендується, так як замість прибутку він може принести серйозні збитки.

sovetnik-eureka

Основні характеристики радника

Алгоритм торгового радника заснований на складних математичних розрахунках, що дозволяє використовувати його для ведення торгів на практично будь-який валютній парі. Для торгівлі можна використовувати будь-який тайм-фрейм, але найкраще віддавати перевагу внутрішньоденної торгівлі, щоб у вас була можливість припинити ведення торгів в момент, коли на ринку панує флет.

Творці даного торгового робота рекомендують використовувати його для ведення торгів тільки якщо ви володієте торговим депозитом в розмірі 1200 доларів, рекомендованим кредитним плечем є 1: 500. Якщо з яких-небудь причин ви не бажаєте ризикувати такою грошовою сумою, то можете використовувати центовий рахунок з депозитом 12 доларів.

Налаштування радника EUREKA

На сьогоднішній день радник EUREKA знаходиться у вільному доступі, скачати його ви можете, скориставшись посиланням, розташованій ніже.Для установки торгового робота слід скопіювати файли з скачав архіву в каталог даних Метатрейдер 4. Далі необхідно перезапустити торговельну платформу, вибрати відповідну валютну пару, тайм- фрейм і перенести на графік радник EUREKA з вікна навігатора.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Потім перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на картинці, розміщеному нижче.

eureka

Радник володіє величезною кількістю налаштувань, нижче ми розглянемо лише ті, в які рекомендується вносити зміни в процесі оптимізації:

 1. У рядку «Displacement» можна змінити зміщення сітки створюваних ордерів.
 2. Рядок «Steps» відповідає за дистанцію між створюваними ордерами, виражену в піпсах.
 3. У рядку «Quantity» ви можете задати число створюваних угод в кожну сторону.
 4. Рядок «Stop-Loss» відповідає за значення рівня Стоп-Лосс.
 5. Рядок «Take-Profit» відповідає за значення рівня Тейк-Профіт для всіх створюваних угод.
 6. У рядку «MagicNumber» ви можете задати комбінацію цифр, за допомогою яких радник зможе відстежувати створювані угоди.
 7. Рядок «Slippage» відповідає за максимально допустиме значення прослизання цінового рівня.
 8. У рядку «Traling» ви можете активувати трейлинг-стоп для всіх усереднюються угод, створюваних радником.
 9. Рядок «TSProfitOnly» відповідає за перемикання зон, в яких буде функціонувати Tralling-Stop. Якщо внести значення «True», то трейлинг-стоп буде функціонувати лише в профітних зоні, а якщо «False», то у всіх зонах.
 10. У рядку «TStopBuy» ви можете встановити значення Tralling-Stop для ордерів на придбання валюти.
 11. У рядку «TStopSell» ви можете задати значення Tralling-Stop для угод на реалізацію валюти.
 12. Рядок «TrallingStep» відповідає за дистанцію, яку повинен пройти ціновий рівень для того, щоб була виконана перестановка Tralling-Stop.
 13. У рядку «Averages» ви при необхідності можете активувати стратегію усереднення.
 14. Рядок «Averag» відповідає за максимально допустимий рівень просадки торгового депозиту.
 15. У рядку «Koef-averag» ви можете встановити коефіцієнт, на який буде множитися початковий лот при використанні стратегії усереднення.
 16. Рядок «Stop-Loss-Av» відповідає за розмір Stop-Loss для створюваних усереднює ордерів.
 17. Рядок «Take-Profit-Av» відповідає за параметри Take-Profit для створюваних усереднюються угод.
 18. Рядок «Close-and-TRL» відповідає за перестановку і закриття угод в момент, коли зміщується поточний ціновий рівень.
 19. У рядку «TRL» можна задати значення зміщення цінового рівня, виражене в піпсах.
 20. У рядку «MagNum-Av» необхідно задати комбінацію цифр, за допомогою якої робот буде відзначати створювані усереднюються угоди.

Після завершення процесу установки необхідно натиснути кнопку «Ок», після чого радник EUREKA почне функціонувати, а в правому верхньому кутку торгового графіка з`явиться назва робота і усміхнений смайлик як на картинці, розташованої нижче.

eureka

Якщо ви є початківцем трейдером, то рекомендується не вносити в характеристики робота ніяких змін, а використовувати стандартні параметри.

Версії радника EUREKA

На сьогоднішній день у вільному доступі присутні три версії даного торгового радника.

EUREKA v7.0 є найпоширенішою версію радника, яка використовує основний робочий алгоритм і включає в себе функції Tralling-Stop, а також стратегію усереднення збиткових ордерів. Дана версія володіє величезною кількістю різноманітних налаштувань, що дає можливість налаштувати торговий робот для отримання максимального розміру прибутку.

Tralling-Stop v7.1Evolution є трохи покращену версію радника, в якій до описаних вище функцій доданий метод локірованія, що дозволяє зробити ведення торгів за допомогою цього робота більш безпечним.

Tralling-Stop v7.2Evolution є ще однією модифікацією даного радника. Головною особливістю цієї версії є наявність функції автоматичного розрахунку розмірів лота, який здійснюється відповідно до заданим рівнем ризику.