Поради початківцям трейдерам. коли переходити з демо рахунку на реальний

sovety-trejderam

Практика показує, що практично перед кожним починаючим трейдером постає питання, коли переходити з демо рахунку на реальний рахунок. Різноманітні поради трейдерам, які можна знайти на просторах інтернету стверджують, що занадто ранній початок ведення торгів на реальні грошові кошти зазвичай призводить до швидкого сливу початкового депозиту, а також до повної втрати інтересу до валютного ринку Форекс.

Згідно з наявними статистичними даними велика частина початківців трейдерів практично відразу після проходження реєстрації у компанії-брокера поспішає розпочати ведення торгів на реальні грошові кошти, щоб отримати перший прибуток. При такому підході до ринку Форекс в 95% випадків трейдери зливають початкові депозити і вкладають додаткові грошові кошти в надії відігратися. Після повторного обнулення торгового депозиту одна частина трейдерів повністю втрачає інтерес до валютного ринку Форекс, вважаючи його «лохотроном», а інша, більш кмітлива частина трейдерів вирішує пройти курс навчання.

Поради початківцям трейдерам від більш успішних колег свідчать про те, що для того щоб почати отримувати дохід від торгівлі на валютному ринку Форекс, на самому початку необхідно ретельно вивчити основи ведення торгів і розібратися з особливостями торгової платформи, яку ви збираєтеся використовувати для укладення угод (практика показує, що більшість початківців трейдерів використовують платформу Метатрейдер 4, так як вона відрізняється простотою використання і високою функціональністю).Щоб отримати необхідні навички ведення торго на валютному ринку Форекс, вам буде потрібно відкрити демо-рахунок, який дозволить вам укладати угоди, використовуючи віртуальні кошти. Тренування на демо-рахунку повинна бути тривалою, щоб ви могли виробити професійні навички і випробувати різноманітні методики ведення торгів, щоб вибрати для себе оптимальну стратегію. Під час торгів на демо-рахунку у вас буде можливість випробувати величезну кількість радників і стратегій, не ризикуючи при цьому реальними грошовими коштами.

sovety-nachinayushhim-trejderam

Кожен початківець трейдер повинен протягом певного відрізка часу тренуватися на демо-рахунку, так як в процесі навчання на реальному рахунку він можете понести істотні збитки. Лише після накопичення необхідного досвіду трейдер може приступити до торгів на реальні грошові кошти.

Нижче ми наведемо поради початківцям трейдерам, які допоможуть йому вибрати відповідний момент для переходу на реальний рахунок.

Поради трейдерам

Успішні трейдери стверджують, що існує три головні ознаки, які допоможуть вам переконатися в тому, що ви досить підготувалися до відкриття реального рахунку.

Ознака №1. Головною ознакою того, що трейдер накопичив достатньо досвіду для отримання доходу від торгівлі на ринку Форекс, є ситуація, коли під час ведення торгів на ринку Форекс він укладає значно більше успішних ордерів, ніж збиткових. Ви повинні отримувати стабільний дохід на демо-рахунку. З десяти створених ордерів не менше семи повинні бути прибутковими.

Ознака №2. Трейдер повинен навчитися правильно керувати своїми грошима. Слід пам`ятати, що немає таких стратегій і інструментів, які не приносять збитки. Для того щоб не обнулити свій торговий депозит, потрібно навчитися правильно вибирати розміри лотів. Це, мабуть, є головним правилом управління капіталом не потрібно створювати ордера розміром більше, ніж 2% від наявних на рахунку грошових коштів. Більш детально вивчити правила мані-менеджменту ви можете тут.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

kogda-perehodit-s-demo-scheta-na-realnyj

Ознака №3. Трейдер повинен навчитися керувати своїми емоціями. Емоційність це головна причина невдалої торгівлі на ринку Форекс. Лише жорсткий контроль своїх емоцій і самоконтроль допоможуть вам ретельно прораховувати розмір лота і вибирати підходящі моменти для входу в ринок. Навіть в разі істотних просадок, не варто впадати в паніку і починати відкривати угоди на авось. У разі якщо торгівля не найліпшим чином з самого початку, то варто зупинитися, зробити аналіз своїх помилок і спробувати свої сили наступного дня. Пропоную вам вивчити попередньо найбільш популярні помилки початківців трейдерів.

Якщо ви вже вмієте правильно розраховувати розмір лота, контролюєте свої емоції і вмієте знаходити підходящі моменти для входу в ринок, то можете сміливо пробувати свої сили на реальному рахунку з невеликим депозитом.

Успішні Форекс трейдери рекомендують новачкам починати з центових рахунків. Така торгівля допоможе вам відчути реальні грошові кошти і звикнути до можливих втрат. На такі рахунки і необхідно переходити з торгівлі віртуальною валютою.

Новачкам на ринку Форекс рекомендується створювати центові рахунки і акуратно здійснювати перші угоди, ретельно продумуючи свої дії. Спочатку можете навіть робити записи про свої дії, щоб можна було в майбутньому провести роботу над помилками. Капітал розміром від 50 доларів дозволить трейдеру використовувати кредитне плече і отримувати дохід.

sovety-trejderam

Власний дохід необхідно розглядати в процентному співвідношенні до торгового депозиту. Іншими словами, якщо ви відкрили торговий рахунок на тисячу доларів, а ваш дохід становить по 100 доларів на місяць, то вас вже сміливо можна зарахувати до числа відмінників. Деякі трейдери можуть почати торгівлю з десяти тисяч доларів і оперативно втратити більшу частину грошей, інші можуть почати з 10 доларів і повільно збільшити свій депозит, а також прибуток від ведення торгів. Якщо ви хочете стати успішними Форекс трейдерами, то не поспішайте вкладати власні кошти і гнатися за надприбутками, так ви нічого не доб`єтеся, це я вам гарантую. Поставтеся до трейдингу як до роботи, нехай і не найскладнішою, але роботі. Приділіть належну увагу навчанню і практиці, знайдіть ефективні інструменти і навчитеся їх правильно використовувати в своїх цілях, причому зробити це можна без шкоди для власного торгового депозиту.

На моєму блозі ви зможете знайти масу корисної інформації, ефективні радники і індикатори, які ви зможете використовувати в своїх цілях. Для того щоб домогтися успіху, використовуйте відразу кілька інструментів, щоб виключити ризик виникнення хибних сигналів.

Для того, щоб завжди бути в курсі останніх новин, для отримання дозволу на мої відео уроки, які вам неодмінно знадобляться.