Переваги партнерських програм форекс

партнерские программы Форекс Партнерські програми Форекс дають величезні можливості для заробітку як трейдерам, так і веб-майстрам. Причому необов'язково бути семи п'ядей у чолі, як то кажуть - для отримання стабільних 100-300 $ в місяць достатньо докласти певних зусиль. Великою перевагою використання партнерських програм Форекс є можливість його автоматизації - ми говоримо про той самий пасивний дохід, про який писав Кіосакі та інші відомі фінансисти.

Отже, сьогоднішня тема - отримання прибутку на партнерках Форекс. Ми розберемо помилки новачків, алгоритм правильних дій для отримання і збільшення прибутку, а також підрахуємо можливий профіт і наші витрати. Отже, приступимо.

Суть партнерської програми Форекс

Що таке партнерка Форекс? Це коли брокер платить вам (ділиться частиною свого прибутку) за активного трейдера або інвестора. Наприклад, ви по своїй партнерському посиланню, яку також називають реферальной, залучили брокеру клієнта, який вніс 1000 доларів на депозит і почав торгувати на валютній біржі. Клієнт відкриває / закриває угоди, при цьому брокер отримує з цього зиск - частина спреду. Іноді при відкритті угоди має місце додаткова одноразова комісія - як правило, це стосується рахунків типу ЕСN. Інша частина спреду йде іншому, більш великому брокеру, а також вам як партнеру. Схема проста.

При цьому сам трейдер нічого не втрачає! Його торгівля відбувається як завжди. Якщо це інвестор, який бажає інвестувати в ПАММ-рахунки, то керуючий ПАММ-рахунки також укладає угоди на гроші інвестора і також платить спред + комісію або тільки спред. Ви як партнер брокера знову отримуєте винагороду (комісійні).

Як бачите, все коректно, нічиї права не порушені. Як же залучити багато клієнтів і збільшити свій прибуток?

Алгоритм залучення клієнтів

Існують різні способи отримання (залучення) клієнтів в дилінгового центру (до брокеру). Для початку вам потрібно зареєструватися в партнерській програмі Форекс. Рекомендуємо наступних брокерів: Форекс4ю (найбільш вигідні умови) або Альпарі. Далі згадайте своїх знайомих, яких торгують на Форекс або хочуть заробляти в інтернеті. Використовуйте для цього телефонну книгу, Скайп, свій аккаунт ВКонтакте і інших соцмережах. Чи не завантажуйте людей, просто дайте їм інформацію (про торговельні умовах брокера, його переваги перед іншими брокерами, про можливості пасивного доходу - вкладень в ПАММ-рахунки, копіювання угод і т.д.). Багато, швидше за все, не зацікавляться, зате якщо їм сподобається - у вас з'явиться як перша прибуток, так і соратник по трейдингу. Дві голови краще, ніж одна, так би мовити.

Тим, хто налаштований на більш серйозну прибуток (від 300-500 $ в місяць і більше), потрібно задуматися про те, що доведеться завести блог або сайт про Форекс, почати вести розсилку і т.д. Іншими словами, людина стає вебмастером, приваблює відвідувачів на сайт, пише або замовляє у фрілансерів статті і т.д. Справа довга, хороші результати ви отримаєте від декількох місяців до року, але воно того варте. Адже через деякий час ви почнете отримувати прибуток на автоматі!

Більше клієнтів - більше прибутку. Деякі трейдер або інвестори розчаруються, програвши свої гроші, деякі будуть продовжувати стабільно торгувати і збільшувати депозит. Такі клієнти - на вагу золота. Весь що краще, заробити 20 $ після одноразового програшу клієнтом депозиту або отримувати 5 $ в тиждень з постійною торгівлі? Думаємо, відповідь очевидна.

І наостанок дозволимо собі дати вам кілька порад.

 1. Чи не скупіться.

  Чи не розпинали перед знайомими, що можна заробити мільйони на Форекс. Покажіть своїм прикладом можливості заробітку. Нічого показати - розкажіть про переваги брокера.

 2. Стабільність - запорука успіху.

  Робіть! Немає клієнтів? Не біда. Рано чи пізно вони з'являться, якщо ви кожен день щось для цього робите.

  Багато трейдерів мають додатковий дохід з партнерської програми Форекс, залучаючи інших трейдерів прикладом своєї торгівлі.

 3. Плануйте бюджет.

  Отримавши перші комісійні, не витрачайте їх, а використовуйте на рекламу. Отримавши іншу виплату, дозвольте собі трохи витратитися, але не забувайте частина прибутку вкладати в справу.

Залучення клієнтів за партнерською програмою Форекс - вигідне вкладення часу, зусиль і ваших грошей. Почніть з малого і хто знає, можливо, поряд з трейдингом згодом це стане вашим джерелом гарного прибутку. Бажаємо успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!