Індикатор adr - інструмент для відображення середнього денного діапазону

indikator-adr

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор ADR. Абревіатура ADR розшифровується як Average Daily Range, що можна перекласти з англійської як «середній денний діапазон». Уже з назви даного алгоритму можна здогадатися, для чого він потрібен.

Даний алгоритм призначається для застосування в Метатрейдер 4. У торгову платформу він не запроваджено, але його можна завантажити і встановити. Завантажити індикатор ADR ви можете за посиланням, розташованій ніже.Устанавлівается даний інструмент як і інші подібні алгоритми. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор з вікна «Навігатор».Після запуску індикатора перед вами повинна з`явитися така ж картинка, як на фото, розташованому нижче.

indikator-adr

Незважаючи на те, що творці даного алгоритму стверджують, що він підходить для застосування на будь-якому відрізку часу, найбільш адекватними тимчасовими періодами для нього є М5-Н4. Індикатор ADR може виявитися дуже корисним в трейдингу, причому використовувати його можна самими різними методами.

indikator-adr

Даний алгоритм можна використовувати для виявлення важливих цінових рівнів, до того ж, на екрані він виводить інформацію, яка може стати в нагоді трейдеру в торгівлі. Пізніше ми поговоримо про розшифровку даної інформації, а поки давайте розглянемо настройки даного алгоритму.

Налаштування індикатора ADR

  • «Day X» - тут вказується число діб, які будуть прийматися в розрахунках денного діапазону.
  • «Corner» - тут вказується місце розміщення спеціалізованого віконця. 0 - вікно буде розташовуватися вгорі ліворуч, 1 - вгорі праворуч, 2 - внизу зліва, 3 - внизу праворуч.
  • «ADR color» - тут ви можете вибрати колір тексту.
  • «Daily Hight Color» - тут ви можете вибрати колір відображення рівня максимального денного значення ціни.
  • «Daily low Color» - тут ви можете вибрати колір відображення рівня мінімального денного значення ціни.
  • «Show-Daily-Hight-Low-Lines» - в цьому рядку ви можете активувати або деактивувати відображення Хай і Лоу середнього денного значення ціни.
  • «Show-Weekly-Lines» - тут ви можете активувати або деактивувати відображення додаткових тижневих рівнів.
  • «Show Mini ADR» - тут ви можете активувати зменшення допоміжного вікна.
  • «Font Size» - в цьому рядку ви можете вибрати розмір шрифту, це може бути шрифт від 6 до 14.
  • «Vertical Spacing Adjustment» - тут ви можете вибрати міжрядковий інтервал.

Опис інструменту ADR

Індикатор ADR є спеціалізований додаток для обчислення середнього значення ціни. Інструмент складає пройдені відстані ціною за 5 днів і ділить суму на 5.

У зв`язку з тим, що відкритого файлу немає, дізнатися принцип роботи даного алгоритму неможливо. Не дивлячись на це, індикатор будує непогані рівні, наприклад, при створенні позиції на пробій під час роботи азіатської торгової сесії. Зазвичай під час ведення торгівлі таким чином, трейдер задається питанням, де найкраще розташувати тейк. Індикатор ADR в даній ситуації виявиться відмінним помічником.

Також цей інструмент рекомендується застосовувати при виявленні відповідних рівнів для установки стопів. Встановити стоп можна біля найближчого рівня, побудованого індикатором ADR.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-adr

На ринку Форекс цей інструмент можна використовувати тільки разом з іншими індикаторами. Для визначення відповідних точок для входу в ринок цей інструмент не підходить, а ось при роботі з активними позиціями він принесе трейдеру багато користі.

В ході розрахунку рівнів індикатор не використовує якихось понад природних методів, але в цьому, швидше за все, його плюс, ніж мінус, так як часто різноманітні нові способи рідко бувають ефективними.

Що стосується інформаційного вікна, то воно є досить зрозумілим, так що думаю ви з ним з легкістю розберетеся. Тут розташовується інформація про середній діапазон цінового рівня за кількість діб, зазначених при оптимізації. Також там розташовуються дані про середнє значення цінового рівня за минулу добу, за минулий тиждень, місяць і півріччя. Також тут ви зможете побачити значення Хай і Лоу поточного дня.

Індикатор ADR - це досить корисний інструмент, який в змозі зробити роботу трейдера більш комфортною. Цей інструмент можна застосовувати в процесі створення власної торгової методики, яка передбачає відкриття ордерів при пробитті або відбої від ліній опору / підтримки.

Для отримання необхідного досвіду застосування цього інструменту, обов`язково скористайтеся демо-рахунком. Лише після, то як ви навчитеся грамотно застосовувати індикатор ADR для розміщення Stop-Loss і Take-Profit, можна починати торги на реальні гроші.

Щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.