Додатковий спосіб заробітку на форекс

strategija-zarabotka-na-foreks

Багато трейдерів Форекс заробляють тільки в періоди високої волатильності на ринку. У деяких навіть з`являється залежність від неї, так як без сильного тренда заробити дуже важко. Сильні тренди на ринку, як правило, зароджуються в момент виходу резонансних економічних новинних повідомлень. Багато хто відразу ж після оголошення новини починають ловити кожен пункт, що далеко не завжди призводить до отримання прибутку через розширення спреду або низькій швидкості спрацьовування ордерів.

Сьогодні я розповім вам про стратегію «Інсайдер», яка передбачає торгівлю на основі результатів проведених засідань Європейського Центрального Банка.Опісиваемся сьогодні стратегія заробітку на Форекс передбачає торгівлю на парі євро / долар на тайм-фреймі M15. Вона призначена для торгівлі в певний час доби.

Принцип стратегії заробітку на Форекс Insider

На ринку Форекс бувають дні, коли ціна перебуває тільки у флетовій стані, а протягом дня виникає велика кількість хибних сигналів. Є такі дні, коли волатильність різко збільшується, а ціновий рівень здійснює сильні скачки то вгору, то вниз. Активність на ринку може з`явитися заплановано, наприклад, в результаті виходу важливих новин, або незаплановано в разі виникнення надзвичайних подій. У разі якщо активність з`являється в результаті публікації новини, то про появу волатильності на ринку ви можете знати заздалегідь. Більш докладно про торгівлю по новинах читайте тут.

Описувана сьогодні стратегія отримання прибутку на Форекс має на увазі торгівлю на основі даних про проведені щомісячних засіданнях Європейського Центрального Банку. Досвідчені трейдери радять перед виходом важливих новин закрити всі відкриті угоди або хоча б виставити стопи. Такі дії є цілком обґрунтованими, так як передбачити подальший рух ціни після публікації новини вельми проблематично.

Головне завдання трейдера полягає не в тому, щоб аналізувати новина і вгадувати подальший рух ціни, а в тому, щоб отримувати прибуток незалежно від напрямку тренда.

strategija-poluchenija-pribyli-na-foreks

На малюнку, представленому вище, ви можете побачити реакцію цінового рівня на рішення про ставку, винесене ЄЦБ.

Багато трейдерів перед оголошенням резонансних новин будують ціновий коридор і створюють угоди в напрямку його пробою після оголошення новинного повідомлення. Принаймні, перед появою новинного повідомлення про рішення ЄЦБ це працює.

На наступному малюнку відображені зміни цінового рівня за п`ятнадцять хвилин до оголошення новин ЄЦБ за 2013 і 2014 роки.

metod-zarabotka-na-foreks

Зверніть увагу на те, що в момент оголошення новини про рішення ЄЦБ волатильність на парі євро / долар різко збільшується.

На наступній картинці ви можете побачити той же малюнок, але в більш наближеному вигляді.

sposob-zarabotka-na-foreks

На малюнку ви можете побачити час зародження волатильності після оголошення новини.

Описуваний метод заробітку на Форекс передбачає відстеження закономірностей перед публікацією новин. Як правило, перед публікацією новини ринок перебуває в спокійному стані. Але після її оголошення на ринку з`являється сильний тренд і, найчастіше ціновий рівень продовжує рухатися в обраному напрямку.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Як виявити напрямок тренда? Після оголошення новини про рішення ЄЦБ вартість повинна пройти в одному напрямку певну дистанцію, але не сильно велику. В результаті численних спостережень досвідчені трейдери прийшли до висновку, що судити про спрямованість тенденції можна після того, як ціна піде на 0,3% від зони консолідації, яка спостерігалася на ринку до виходу новини.

Через 6 годин після виходу новини активність слабшає, і ринок знову впадає у флетовій стан. У дуже рідкісних випадках можуть виникнути помилкові сигнали, - це коли ціна робить «обманний» маневр, а потім змінює свій напрямок на протилежне. Саме для таких випадків і рекомендується створювати стопи.

створення ордерів

Дана стратегія передбачає створення угод Buy і Sell stop на 0,3% під або над рівнем закриття свічки. Ордери створюються приблизно за п`ятнадцять хвилин до оголошення новинного повідомлення.

Таким чином, довга позиція буде відкрита, якщо після повідомлення про процентну ставку ціновий рівень збільшиться на три десятих відсотка, а якщо він зменшиться на три десятих відсотка, то буде створена коротка позиція.

Три десятих відсотка цінового рівня являє собою таку точку, після проходження якої можна бути впевненим, що ціна буде продовжувати рух в обрану сторону.

Далі необхідно детально зупинитися на тому, як саме розрахувати три відсотки від цінового рівня в піпсах. Припустимо, рівень закриття свічки становить 1,1560. Потім шляхом множення на 0,003 отримуємо результат: 0,003468. Після округлення результату отримаємо 0,0035, що становить 35 старих пипсов. Саме стільки потрібно відступити від місця закриття свічки для відкриття ордера.

Після того, як одна з угод спрацює, другу необхідно видалити вручну.

Установка Stop-loss і Take-Profit

Ця стратегія передбачає установку Stop-Loss на 0,3 відсотка нижче або вище точки укладення угоди. Отже він буде встановлений в місці закриття свічки за п`ятнадцять хвилин до появи новинного повідомлення.

Ордер можна закрити за допомогою Take-Profit, який встановлюється на три відсотки вище або нижче місця створення позиції. Також можна закрити операцію вручну через шість годин після виходу новини, так як в цей час падає активність.

Другий варіант закриття ордера є кращим, так як він дозволяє отримувати більш високий прибуток. Це відбувається тому, що після виходу новини ціновий рівень може пройти значно більше трьох відсотків.

Мані-менеджмент

Описувана сьогодні стратегія заробітку передбачає використання стандартних ризиків, які становлять 2-3% на угоду від наявного депозиту. Більш докладно про мані-менеджменті читайте тут.

З усього сказаного сьогодні не важко зробити висновок, що стратегія заробітку Інсайдер не доведеться до душі скальпера. Вона передбачає відкриття в місяць 1-2 угод, не більше. Не дивлячись на це, нехтувати нею не варто, так як вона може приносити дохід. Такий спосіб заробітку на Форекс можна поєднувати з іншою стратегією, яку ви і так використовуєте для торгів. У дні виходу новин ЄЦБ використовуйте стратегію Інсайдер, а в інші дні застосовуйте вашу торговельну систему.

Щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій і радників, підписуйтесь на мою розсилку.