Досягнення Білла Акмаєв

Хедж-фонд менеджер і генеральний директор Pershing Square Capital Білл Акман за весь час існування фонду, заробив для своїх інвесторів $ 11. 6 млрд, згідно зі звітом від LCH Investments NV.

48-річний інвестор вперше потрапив до рейтингу кращих фінансових менеджерів від LCH Investments NV. В даний час він займає 19 місце.

2014 був великим роком для Акман, його фонд Pershing Square сумарно заробив близько $ 4. 5 млрд, з яких 40.4% - чистий прибуток.

Таких хороших результатів фонд досяг завдяки інвестиціям в біофармацевтичну компанію Valeant Pharmaceuticals Intl Inc (NYSE: VRX) І залізничну компанію Canadian Pacific Railway Limited (NYSE: CP)

Також фонд тримає велику коротку позицію в Herbalife Ltd. (NYSE: HLF), вважаючи компанію фінансовою пірамідою. На думку Акмаєв Herbalife не зможе обслуговувати свій борг в 2016 році, коли потрібно буде виплачувати близько 750 млн доларів. При цьому він дуже скептично ставиться до можливості рефінансування існуючих зобов'язань, заявивши, що "це буде дуже важко зробити".
"Я бачу, що з цією компанією щось не так, і я не відступлюся" - сказав він.

У жовтні було проведено первинне публічне розміщення Pershing Square Holdings на Амстердамської біржі. В результаті розміщення акцій, фонд заробив близько $ 2 млрд.

Згідно зі звітом аналітичної фірми Preqin середня прибутковість хедж-фондів в 2014 склала 3. 78%, це найнижчий річний показник з 2011, в якому середня прибутковість була негативною -1.85%.

Детальніше..