Чітке дотримання правил торговельної системи - запорука успіху в трейдингу

Торговельна система - набір певних чітко формалізованих дій, торговий алгоритм. Дії алгоритму засновані на технічному і фундаментальному аналізі або інших важливих чинниках.

Торговельна система повинна звести до мінімуму вплив емоцій трейдера на торгівлю. Тобто, кожна дія трейдер повинен здійснювати, грунтуючись тільки в рамках своєї Торговельної системи. Найбільшою проблемою є формалізація сигналів - часто виходить так, що ТЗ дає сигнали на покупку і продаж одночасно або дає сигнали, які не піддаються трактуванні.

Основні правила і принципи торгової системи

1. Необхідно визначити часовий період, таймфремах , на яких ви будете торгувати. Таймфрейм вибирається залежно від часу перебування в позиції і поставлених цілей. Наприклад, при піпсовочной стратегії беремо дрібні таймфрейме: тики, М1 і М5, рідше М15 і М30. Хоча в даному випадку, перед початком торгів бажано зорієнтуватися в ситуації на H4 і D1.

2. При кожному вході в ринок потрібно розуміти, коли фіксувати прибуток або збиток. Якщо ви - новачок, бажано заздалегідь виставити фіксують ордера . Якщо досвіду більше, можна вести відкриті позиції до завершального логічного виходу з торговельній системі.

3. Головне і найпростіше правило виставлення ордерів - цільова прибуток (прибуток яку ви припускаєте отримати), повинна бути в кілька разів більше можливого збитку.

Наприклад, трейдер торгує по хвилях Елліотта на H1 і H4, точність прогнозів приблизно 20%, т. Е. 80% угод трейдер зливає. Всього трейдер уклав 100 угод, з них 80 закрилися по стоп-лосс (по 20 пунктів), решта 20 закрилися з прибутком по 100 пунктів. Разом: 20 * 100-80 * 20 = 400 пунктів чистого прибутку.

4. Для трейдера дуже важлива стабільність - не можна ризикувати великими сумами, інакше висока ймовірність злити депозит за кілька невдалих угод, тому не варто забувати про правила маніменеджмента .

5. Аналізуйте і змінюйте свої дії. Ведіть біржовий щоденник, детально розбирайте кожну угоду.

Корисні статті по темі

  • Щоденник трейдера і торговий план - важливі складові успіху
  • Аналіз торгової форекс системи
  • Торговий форекс система: купувати чи винаходити?