Accumulation distribution - індикатор накопичення і розподілу

indikator-accumulation-distribution

Всім привіт! Сьогодні я вирішила вам розповісти про індикатор Accumulation Distribution, який впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4. Даний інструмент часто називається індикатором накопичення і розподілу. Побачити його у дії ви можете за допомогою картинки, розміщеної нижче.

accumulation-distribution

Принцип роботи індикатора Accumulation Distribution

Індикатор Accumulation Distribution працює на основі даних про зміну обсягу і ціни. Обсяг виступає в ролі коефіцієнта ваги в процесі зміни вартості. В якийсь певний момент різко починає збільшуватися обсяг, що впливає на рух лінії індікатора.В разі якщо лінія індикатора спрямовується вгору, це говорить про те, що на ринку більше покупців, а якщо вона спрямована вниз - продавців. На ринку велика частина угод припадає на покупки, коли ціна рухається вгору. У разі якщо тренд спрямовується вниз, це говорить про те, що на ринку здійснюється розпродаж.

На зображенні, представленої нижче, ви можете побачити формулу, за якою працює індикатор накопичення і розподілу.

indikator-nakoplenija-i-raspredelenija

Для того щоб запустити цей індикатор, вам необхідно перейти п наступною адресою: «Вставка / Індикатори / Обсяги / Accumulation / Distribution».

indikator-accumulation-distribution

Способи застосування індикатора накопичення і розподілу

Індикатор Accumulation Distribution можна використовувати для визначення дивергенції. У разі якщо рух лінії індикатора не відповідає з рухом цінового рівня, то це є сигналом про швидку зміну тренда.

Бича дивергенція говорить про зародження спадного тренда, ведмежа - висхідного. Зверніть увагу на картинку, представлену нижче.

indikator-accumulation-distribution

Погляньте на червоні лінії, вони були побудовані за локальним максимумів і на ціновому рівні і на лінії індикатора. Як ви могли помітити, на ціновому рівні з`явився більш низький максимум, в той час як на індикаторі вищий. Така розбіжність в свідченнях говорить про швидку зміну тренда.

Пропоную вашій увазі другий спосіб застосування індикатора Accumulation Distribution. Якщо індикатор знаходиться на максимумі, то йому можна присвоїти значення 1, помножене на обсяг.

Якщо ж індикатор розташовується між нульовим рівнем і піком, то це говорить про те, що обсяг множиться на число від 0 до 1. Якщо ж лінія індикатора розташовується між максимумом і мінімумом періоду (на нульовому рівні), то їй можна присвоїти значення 0. Якщо ж лінія індикатора не досягла середини, тобто виявилася ближче до мінімуму, то це означає, що певна величина обсягу була помножена на число від -1 до 0.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-accumulation-distribution

Припустимо, що лінія індикатора знаходиться на мінімумі, тоді йому буде присвоєно значення обсягу, помножене на -1.

Вважається, що якщо лінія індикатора тривалий час перебуває у верхній частині вікна, то це говорить про те, що на ринку спостерігається висхідний тренд. Стабільно висхідний тренд привертає все нових і нових покупців, що, в свою чергу, призводить до збільшення обсягів.

Добравшись до свого максимуму, ціна обов`язково змінить свій напрямок, на ринку стане з`являтися все більше і більше продавців, що також призведе до збільшення обсягу, але вже в інший бік.

Індикатор Accumulation Distribution наочно показує трейдерам вливання биків і ведмедів, що дозволяє передбачити подальший рух ціни.

Головний мінус даного інструменту полягає в тому, що він не реагує на Гепи. Саме через це індикатор і видає трохи перекручену інформацію. Ще один мінус полягає в тому, що за допомогою даного індикатора практично неможливо відстежити незначні зміни обсягу.

Використання індикатора на бінарних опціонах

Цей індикатор прийнято вважати кумулятивним, так як його значення завжди сумуються і знаходяться в залежності від даних за минулі періоди. У процесі використання даного інструменту необхідно приділяти увагу не тільки його числовим значенням, а й даними, що відображає напрямок панівної тенденції.

У ситуаціях, коли значення інструменту розходяться з ціновим рівнем, можна зробити висновок, що незабаром можна очікувати розворот тенденції.

Інтенсивне зростання значень інструменту є свідченням того, що ринок знаходиться в стадії накопичення активів, а більшість ордерів створюється в напрямку висхідного тренда. У подібній ситуації оптимальним варіантом стане створення ордера на покупку.

Падіння значень цього інструмент свідчить про те, що ринок знаходиться в стадії розподілу. У подібній ситуації необхідно створювати ордера на продаж.

indikator-accumulation-distribution

У разі якщо лінія індикатора і ціновий рівень сильно розходяться, причому чим далі, тим розбіжності очевидніше, то можна передбачити швидку зміну тренда. Через деякий час ціновий рівень може змінити свій напрямок і почати рухатися аналогічно лінії індикатора. Для більш ефективної торгівлі даний індикатор рекомендується використовувати в парі з іншими інструментами.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні прибутку на ринку Форекс. Щоб бути в курсі всіх ефективних стратегій та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.