Accelerator oscillator - ефективний індикатор прискорення

indikator-accelerator-oscillator

Accelerator Oscillator є індикатор прискорення. Його творцем є відомий на весь світ трейдер - Білл Вільямс, який створював цей індикатор спеціально для прогнозування динаміки руху ціни на основі зміни її прискорення. Такий аналіз можливий з тієї причини, що ціна перед тим як зробити розворот зазвичай знижує свою швидкість руху. Завдяки цьому індикатор, незадовго до розвороту ціни, оповіщає трейдера про швидку зміну тренда.

Ще кілька ефективних інструментів ви можете знайти тут і тут.

Індикатор Accelerator Oscillator. опис

Працює індикатор Accelerator Oscillator на основі індикатора Awesome Oscillator і ковзної середньої з періодом 5. Індикатор Accelerator Oscillator виявляє різницю в показаннях цих двох інструментів і оповіщає про це трейдера.

Індикатор виглядає у вигляді гістограми зеленого і червоного кольорів, де перший означає висхідний тренд, а другий - спадний. Творець індикатора радить використовувати його з параметрами 5,34, однак, успішні трейдери радять налаштовувати індикатор в залежності від особливостей використовуваної валютної пари.

Індикатор Accelerator Oscillator вбудований в торговельну платформу Метатрейдер 4. Запустити його ви можете перейшовши за адресою: Вставка / індикатори / Accelerator Oscillator.

accelerator-oscillator

Правила використання індикатора Accelerator Oscillator

Сигналом для створення ордера на придбання валюти є ситуація, коли 2 стовпці зеленого кольору знаходяться вище нульового рівня, а до цього стовпчики були в мінусовій зоні, але теж зеленого кольору. Відкриття ордера на покупку необхідно здійснювати не пізніше освіти третього стовпчика в плюсовій зоні. Приклад сигналу для відкриття операції на покупку ви можете побачити на фото, представленому нижче.

indikator-uskorenija

Трейдери радять виставити відкладений ордер на кілька пунктів вище максимуму ціни в момент надходження сигналу від індикатора. Зверніть увагу на малюнок, представлений вище, після надходження сигналу для створення довгої позиції ціна трохи відкотилася назад, а потім повернулася до загальної тенденції.

Сигналом на продаж є ситуація, коли на гістограмі з`являється другий стовпчик червоного кольору нижче нульового рівня, а до цього були стовпчики червоного кольору в плюсовій зоні.

indikator-accelerator-oscillator

У разі надходження сигналу на продаж рекомендується створити відкладений ордер на пару пунктів нижче поточної ціни. На малюнку, представленому вище, ціна відразу ж пішла вниз без будь-яких відкатів.

Пропоную вашій увазі ще один метод застосування індикатора прискорення. Йдеться про вхід в ринок на розворотах ціни. В цьому випадку сигналом для відкриття довгої позиції є ситуація, коли 3 стовпчика зеленого кольору знаходяться в мінусовій зоні, але з кожним наступним стають все коротшими і коротшими. Приклад такого сигналу ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-accelerator-oscillator

При отриманні такого сигналу досвідчені трейдери радять виставити відкладений ордер на пару пунктів вище поточної ціни. Важливо також пам`ятати, що така модель повинна утворитися в той момент, коли гістограма знаходиться в мінусовій зоні. В іншому випадку, вхід в ринок рекомендується здійснювати на основі надходження сигналу двох стовпчиків, про який я розповіла раніше.

Сигнал на продаж виникає в повністю дзеркальною ситуації: 3 стовпчика червоного відтінку поступово коротшають і розташовуються вище нульового рівня. На малюнку, представленому нижче, ви можете побачити приклад сигналу для створення ордера на продаж.

indikator-accelerator-oscillator

В цьому випадку рекомендується також відкрити відкладений ордер на продаж на кілька пунктів нижче поточної ціни.

Ми з вами розглянули трендові і контртрендовие сигнали для відкриття угод за допомогою індикатора Accelerator Oscillator.

Особливості застосування Accelerator Oscillator

Для відсіювання хибних сигналів індикатор рекомендується використовувати в парі з іншими інструментами технічного аналізу. У деяких випадках у індикатора може змінитися колір бару, використовувати такий сигнал для входу не рекомендується, так як він вважається застарілим.

На відміну від багатьох осциляторів, цей не видає сигналу про перетин гістограми нульової лінії. Тобто, коли відбувається перетин нульового рівня, трейдеру не потрібно вживати жодних заходів. Найкраще дочекатися сигналів, описаних вище і підтвердити іншими індикаторами.

Переваги та недоліки інструменту

Індикатор Accelerator Oscillator, як і будь-який інший подібний інструмент, має як власними перевагами, так і недоліками. Серед основних переваг цього інструменту необхідно відзначити простоту його використання, завдяки чому він чудово підходить для початківців трейдерів.

Ще однією перевагою цього індикатора є його універсальність, що дозволяє застосовувати його на будь-яких тайм-фреймах і валютних парах.

Головним недоліком індикатора Accelerator Oscillator є те, що він видає значно менше сигналів, ніж інші осцилятори. З цієї причини в процесі ведення торгів необхідно використовувати даний індикатор тільки в парі з іншими інструментами.