Індикатор Прискорення / Уповільнення

Індикатор Прискорення / Уповільнення ( Acceleration / Deceleration ) був створений відомим трейдером Біллом Вільямсом, автором відомих книг "Торговий хаос" і "Нові виміри в біржової торгівлі" .

А D, Acceleration / Deceleration або Acceleration oscillator - називають інструментом, який визначає рушійну силу ринку. Він здатний розрахувати і відобразити на графіку темпи прискорення і уповільнення цін. Індикатор відноситься до групи осциляторів і володіє всіма, властивими цьому класу інструментів перевагами і недоліками.

Графік індикатора АD

  • Індикатор під назвою Уповільнення / Прискорення має вигляд гістограми на графіку. Пі цьому нульова лінія ділить поверхню на дві площини. Гістограма являє собою комплект зелено-червоних стовпчиків.
  • Елементи зеленого кольору вказують на тенденцію зростання, в той час як червоні демонструють ринковий спад.
  • Нульова лінія визначається як баланс між рушійною силою і прискоренням.

Графік індикатора Прискорення / Уповільнення будується на базі осцилятора. Його показники встановлюються за допомогою різниці між рушійною силою гістограми і простий ковзної середньої. Перший параметр може мати значення 5 і 34 , в той час як другий позначається п'ятьма періодами.

Деякі трейдери відзначають отримання негативних результатів торгівлі при таких значеннях.Тому учасникам ринку пропонується самостійно підібрати і виставити параметра АD.

Застосування

В комплект більшості популярних торгових платформ входять всі індикатори, які були розроблені Біллом Вільямсом, включаючи індикатор Прискорення / Уповільнення. У Metatrader 4 вони зібрані в одну папку під назвою " Індикатори Білла Вільямса ".

Перебуваючи на графіку ціни, індикатор Прискорення / Уповільнення постійно контролює ринкову ситуацію і виконує вимірювання сили, яка в поточний момент впливає на ринок. Залежно від змін у налаштуваннях монітора попереджає трейдера про початок можливого сильного руху ціни в певному напрямку.

Увага! Корисні посилання:

Показання інструменту розраховуються за такою формулою:

А D = AO - SMA (AO, 5)

значення Acceleration Oscillator дорівнює різниці показань індикаторів Awesome Oscillator ( АТ ) і 5-периодной Simple Moving Average ( SMA ) від АТ, яка розраховується за цінами закриття. Індикатор Awesome Oscillator також був розроблений Біллом Вільямсом . Ефективні параметри

На думку розробника, використовувати АС слід з періодами 34 і 5 на денних або чотиригодинних графіках.

Багато професійні трейдери вважають, що працювати з класичними настройками і отримувати прибуток неможливо.

Тому слід підбирати власні значення, виходячи з особливостей ведення торгівлі, використовуваного інструменту і таймфрейма.

Для підвищення ефективності торгової стратегії, Індикатор Прискорення / Уповільнення рекомендується застосовувати АD в комбінації з іншими інструментами, наприклад, рушійною силою,

фракталами , лінією балансу і зональної торгівлі.Однак використання індикатора окремо також здатне дати хороші результати. Щоб зменшити помилкові сигнали, слід попередньо визначити переважну тенденцію, щоб вести роботу тільки в її сторону. Завантажити індикатор Прискорення / Уповільнення з Equity. today