Стратегія на основі індикатора momentum pinball приносить хороший дохід

strategiya-momentum-pinball

Стратегія Momentum Pinball заснована на використанні однойменного індикатора. Вона призначена для ведення середньострокових торгів і оптимально підходить для тих трейдерів, які вважають за краще розмірене торгівлю і люблять створювати невелику кількість ордерів з високим рівнем прибутку.

Стратегія Momentum Pinball передбачає застосування тайм-фрейму D1, по ній ви не зможете створювати більше двох-трьох угод щомісяця. Цей спосіб ведення торгів відрізняється простотою і не вимагає від трейдера наявності специфічний знань. Завдяки цій особливості, вона прекрасно підходить для початківців трейдерів, що володіють мінімальним досвідом ведення торгів на валютному ринку Форекс.

Стратегія Momentum Pinball є мультивалютної, тобто її можна застосовувати практично на будь-якій валютній парі. Завдяки цій особливості, дана стратегія користується популярністю як серед початківців, так і серед успішних трейдерів.

Стратегія Momentum Pinball. Основні принципи

Ведення торгів за допомогою стратегії Momentum Pinball грунтується на свідченнях, які видаються однойменною індикатором. Алгоритм даного індикатора полягає в розподілі даних, які видаються індикатором ROC, що володіє періодом один, на свідчення індикатора RSI, що володіє періодом три. В даному алгоритмі індикатор ROC застосовується для відображення швидкості коливань цінового рівня, а індикатор RSI використовується для визначення пануючого на даний момент тренда.

Практика показує, що індикатор Momentum Pinball в стані з досить високою точністю визначати підходящі моменти для входження на ринок.

Індикатор Momentum Pinball завантажити ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Затем необхідно розпакувати файли і зберегти їх в каталозі даних вашої торговій платформі. Після цього робите перезавантаження МТ4 і індикатор повинен з`явитися у вікні «Навігатор». Вибираєте необхідну валютну пару і тайм-фрейм D1 і переносите на неї індикатор. Після виконання цих дій перед вами з`явиться вікно налаштувань індикатора, таке ж як на представленої нижче зображенні.

indikator-Momentum-Pinball

Налаштування індикатора за замовчуванням слід залишити такими ж, вони повинні відповідати тим, які вказані на розташованій вище зображенні. В іншому випадку індикатор може видавати велику кількість хибних сигналів.

Читати - навчання роботі на ринку форекс

Стратегія Momentum Pinball. Особливості ведення торгів

Для того, щоб відкрити угоду на придбання валюти, повинні бути виконані наступні умови:

  1. Після закриття денної японської свічки лінія індикатора повинна розташовуватися під тридцятивідсоткова рівнем (такий стан лінії індикатора є свідченням перепроданості ринку). Далі слід дочекатися, коли закриється перша годинна свічка нового торгового дня.
  2. Після того, як закриється описана вище свічка необхідно створити відкладену операцію типу Buy Stop. Місце відкриття правочину має бути вище максимального значення свічки для кожної застосовуваної валютної пари, воно визначається дослідним шляхом. Так, наприклад, якщо ви використовуєте валютну пару євро / долар, то оптимальною відстанню між максимумом свічки і місцем відкриття угоди є двадцять п`ять пунктів. Якщо ви вирішили використовувати валютні пари з меншою волатильністю, то величина відступу повинна бути менше.

Для того, щоб визначити оптимальне місце для установки Стоп-Лосс, необхідно відняти від мінімального значення денної свічки відстань між максимумом свічки і точкою відкриття угоди.

Більш наочно умови для відкриття угод представлені на розташованій нижче зображенні.

indikator-Momentum-Pinball-skachat

Під час ведення торгів за допомогою стратегії Momentum Pinball успішні трейдери Форекс рекомендують застосовувати Trailing Stop.

Для відкриття угод на реалізацію валюти повинні бути виконані наступні умови:

  1. У момент закриття денної свічки лінія індикатора Momentum Pinball повинна розташовуватися над семидесятивідсоткового рівнем (такі показання індикатора є свідченням перекупленности ринку). Потім необхідно дочекатися моменту, коли закриється перша годинна свічка.
  2. Після того, як годинна свічка закриється, слід створити відкладену операцію типу Sell Stop. Місце відкриття правочину має розташовуватися під мінімумом часовий свічки. Відстань між місцем відкриття свічки і мінімумом свічки підбирається за таким же принципом, як і в разі відкриття операції на придбання валюти.

Рівень Stop-Loss розраховується за такою формулою: відступ + максимум часовий свічки. При спрацьовуванні рівня Стоп-Лосс, новий стоп встановлюється в місці відкриття збиткової угоди.

Особливості закриття позицій і отримання прибутку

При веденні торгів за допомогою стратегії Momentum Pinball існує кілька варіантів закінчення сесії. Кожен трейдер може вибрати метод закінчення торгів в залежності від власних уподобань:

  1. Для того, щоб мінімізувати можливі ризики, можна в момент закінчення робочого дня закрити всі наявні ордери і зафіксувати наявну прибуток. Після цього, слід очікувати появи нових сигналів для входження в ринок.
  2. Другий варіант передбачає часткове закриття ордерів. Частину ордерів за допомогою трейлинг-стоп необхідно зробити беззбитковими.
  3. Третій варіант передбачає тримати ордера відкритими протягом двох діб, а на треті виконати їх закриття в момент подолання ціновим рівнем максимального значення другої доби.

strategiya-momentum-pinball

Стратегія Momentum Pinball грунтується на досить чітких торгових сигналах, які не допускають двоякого тлумачення, з цієї причини перед тим як використовувати цю стратегію для ведення торгів на реальні гроші. необхідно в обов`язковому порядку протестувати її на демо рахунку в Метатрейдер.

Також рекомендується протестувати цю стратегію на різних валютних парах для того, щоб вибрати для себе найбільш підходящу. Найкраще віддавати перевагу тим валютам, які відрізняються схильністю до циклічних змін.