Проста стратегія «купи і тримай»

strategiya-kupi-i-derzhi

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми поговоримо з вами про відому на весь світ торговельну методику «купи і тримай». Стратегія «купи і тримай» є підвидом довгострокового способу заробітку. Трейдери, що використовує дану методику, набувають на фондовому ринку цінних паперів великих компаній і володіють ними протягом тривалого періоду незалежно від ринкової ситуації. При виборі акцій трейдери віддають перевагу більш надійним компаніям з мінімальними ризиками.

Головна перевага стратегії «купи і тримай» полягає в мінімальних тимчасових витратах. У порівнянні з середньострокових і короткострокових інвестуванням, довгострокове вимагає найменше часу.

Довгострокові інвестиції є менш чутливими до часу, в той час як короткострокові інвестиції вимагають від трейдера постійної участі та своєчасного прийняття рішень.

переваги стратегії

У порівнянні з іншими видами ведення торгівлі дана торгова методика наділена наступними перевагами:

 1. Нижчі комісії і збори. Багато трейдерів забувають враховувати комісії і збори, які при веденні короткостроковій торгівлі можуть згубно позначитися на результаті торгівлі. Для того щоб домогтися успіху в скальпинга, трейдер повинен правильно управляти своїм капіталом. А ось довгострокові трейдери не сильно залежать від комісій / зборів, тому в цьому плані їм дещо легше.
 2. Більш низькі витрати на технічне обслуговування. Ця методика не передбачає постійного стеження за коливаннями ціни. Любителям довгостроковій торгівлі, навпаки, рекомендується трохи менше стежити за ціною, щоб зберігати спокій, яке так потрібно для успіху в довгостроковій торгівлі.
 3. Більш низька навантаження на психіку. Спекулянти, які віддають перевагу цю методику, менше схильні до стресу, ніж любителі короткостроковій торгівлі, які щодня отримують кілька збиткових ордерів. При цьому, дана стратегія передбачає покупку акцій з невеликою волатильністю. Через більш низької волатильності, зводиться до мінімуму ризик того, що акції, що входять до складу портфеля, моментально подешевшають / подорожчають. Навіть якщо ціна акцій, куплених у відповідності з цією методикою, трохи знизиться, трейдер не сильно засмутиться, так як підприємство перспективне і в довгостроковому тимчасовому інтервалі її акції, все одно, виростуть в ціні.
 4. Отримання бонусу за реінвестування. Зростання дивідендів призводить до збільшення загальної прибутковості. Суб`єкту господарювання, дивіденди і бонуси постійно плюсуються до прибутковості. Згодом якщо фірма буде розвиватися, її акції можуть дорожчати або дробитися. Так, наприклад, акція Microsoft (Nasdaq: MSFT) в 1986 році коштувала 10,368 долара, до середини 2013 року акція була розділена 9 разів і коштувала 36 доларів. Таким чином, якби трейдер в 86 році купив 1 акцію цієї компанії за 10,368 доларів в 2013 році він би мав 324 долара. Тобто, за 27 років інвестована сума збільшилася в 32 рази.

strategiya-kupi-i-derzhi

Важливо пам`ятати, що частина фірм перетворює прибуток в акції та розподіляє їх між вкладниками. Тобто, з плином часу портфель зростає в кілька разів.

 1. Отримання податкових пільг. Завдяки цій методики існує можливість відстрочити податки на дохід, в той час як приріст капіталу триває. Завдяки цьому трейдерам вдається також отримувати дохід і від тих грошей, які могли бути виплачені як податковий збір, що також збільшує загальну прибутковість.
 2. Перевірена торгова тактика ведення торгівлі. За статистикою довгострокові інвестиції на фондовому ринку приносять в середньому 9% в рік.

Недоліки стратегії «купи і тримай»

 1. Стратегія «купи і тримай» є надійною, але при цьому ризикованою. Інвестори, які купили акції Microsoft в 2005 році, в 2013 році отримали тільки 2% від своїх інвестицій.
 2. Ще однією небезпекою даної торгової методики є ведмежі ринки. Якщо трейдер купив акції перед різким падінням ціни, тоді йому доведеться років 5 чекати поки його рахунок вийде в беззбиткове стан. Щоб заробляти за допомогою цієї методики, спекулянта потрібно навчитися проводити фундаментальний аналіз. Перед покупкою цінних паперів, необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти» і купувати акції в момент максимального відкоту ціни акцій вниз. Варто також враховувати, що успішна вчора компанія, вже сьогодні може стати невдалою. Необхідна уважність при виборі компанії, акції якої ви збираєтеся придбати. Так, наприклад, до 2010 року компанія AMD, яка займалася розробкою персональних комп`ютерів була на лідируючих позиціях. Зараз ця компанія близька до банкрутства.
 3. Трейдер, що застосовує дану стратегію, не може заробляти на скачках цінового рівня стільки, як любитель короткострокових угод. Обсяг коливань ціни часто буває значно більше, ніж її загальний рух.
 4. Ще одна помилка трейдерів, які торгують по стратегії «купи і тримай», полягає в надмірній активності. Вони забувають про те, що дана методика передбачає укладання мінімального числа ордерів.

strategiya-kupi-i-derzhi Коли варто продавати

Іноді спекулянти реалізують акції до запланованого часу. У стратегії «купи і тримай» є свої винятки. Пропоную вашій увазі ситуації, при виникненні яких трейдери можуть завчасно продати акції:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 • Банкрутство компанії, чиї акції ви придбали.
 • Фінансист був помічений у крадіжці або порушеннях в бухобліку.

Торгова методика «купи і тримай» є ефективним способом інвестування і примноження капіталу на фондовому ринку. Інвесторам, які не вміють проводити фундаментальний аналіз і не розбираються в фірмах, найкраще вибирати ті компанії, які торгують «блакитними фішками», а також є популярними серед досвідчених інвесторів. В крайньому випадку, трейдер може не продавати акції до появи необхідності в грошах. strategiya-kupi-i-derzhi

Стратегія «купи і тримай» на Форекс

Деякі трейдери вважають, що застосовувати цю стратегію для ведення торгів на валютному ринку не варто, так як валюти не мають основними перевагами цінних паперів. На відміну від валютних пар вартість акцій може моментально збільшуватися.

Насправді, стратегія «купи і тримай» цілком підходить для застосування на Форекс. Відсутність можливості швидкого збільшення ціни на валютному ринку компенсується наявністю серйозного кредитного плеча, яке дозволяє отримувати істотний прибуток навіть при несуттєве зростання.

Якщо ви вирішили скористатися стратегією «купи і тримай» для ведення торгів на валютному ринку, то вам необхідно серйозно підійти до процесу вибору компанії-брокера. Слід віддавати перевагу лише найнадійнішим брокерам, які підходять для ведення довгострокових торгів. Необхідно переконатися в тому, що у брокера не існує будь-яких обмежень по тривалості укладених угод. Крім того, необхідно переконатися в тому, що свопи обраного вами брокера підходять для створення довгострокових ордерів.

Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку. Щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.