Проста стратегія для бінарних опціонів «гуппі»

простые стратегии для бинарных опционов

Відомий трейдер Деріл Гуппі винайшов систему множинних ковзають середніх. Ця система допомагає досить наочно характеризувати настрою ринку. Стратегія була названа в честь його імені, хоча більшість трейдерів думає, що названа вона на честь акваріумних рибок гуппі, які славляться своєю яскравим забарвленням і невибагливістю.

Система Гуппі - це довгострокова проста стратегія для бінарних опціонів, яка допоможе правильно робити ставки у напрямку ринкового тренда і дасть відмінну індикацію його зміни. В принципі, ця нескладна бінарна стратегія добре підійде для всіх таймфреймів, але я використовую її на таймфрейме в п`ять хвилин (з розрахунком зробити ставку на 30-60 хвилин вперед).

Як виглядає настройка простої стратегії бінарних опціонів «Гуппі»?

Відразу хочу попередити, налаштовувати цю прекрасну стратегію для технічного аналізу дійсно трохи моторошно: вам знадобиться накласти на графік аж 13 ковзають середніх (МА) з різними періодами і квітами, але ефективність роботи цієї системи перевірена особисто мною на практиці. До речі, тепер ви можете скористатися живим графіком прямо в моєму блозі.

Змінна середня - найпотужніший бінарний індикатор на біржовому ринку. Всі рішення про покупках або продажах приймаються виходячи з середньої ціни. Важливо тільки навчитися правильно з нею працювати. Я вже докладно описував принципи торгівлі на МА в своїй статті «Мистецтво фігурного катання: Машка (Moving Average) - торгівля по ковзним середнім».

У роботі з найпростішої стратегією Гуппі (strategy Guppy) я застосовую дві групи змінних середніх (MA):

  • Перша група швидка - зелені ковзаючі середні. У неї входять МА з періодом 3, 5, 8, 10, 12, 15, при накладенні яких я використовую зелений колір. Ця група показує поведінку короткострокових трейдерів;
  • Друга група повільна - червоні ковзаючі середні. У неї входять МА з періодом 30, 35, 40, 45, 50, 55, при накладенні яких я використовую червоний колір. Ця група показує поведінку довгострокових трейдерів.

Остання змінна середня, яку необхідно виставити, має період 200 і коричневий колір. Вона покаже нам глобальний тренд - МА з періодом 200 дуже важлива, пізніше я поясню чому.

Для накладення ковзної середньої на графік потрібно відкрити вкладку indicators і вибрати під сплив вікні moving average

простая стратегия торговли бинарными опционами

Щоб змінити цю установку, потрібно натиснути на значок шестерінки праворуч від назви бінарного індикатора і ввести період дослідження в рядок length.

простая и прибыльная стратегия для бинарных опционов

Отже, ми поступово додаємо на графік 13 ковзають середніх (МА) різних кольорів, після чого для наочності я раджу віддалити графік. Вийде така ось красива картинка:

самая простая стратегия для бинарных опционов

Користуватися популярної торгової стратегією Гуппі вкрай просто - розбереться будь-який початківець трейдер. При зміні тренда перша група ковзають середніх (зелена) буде швидко реагувати і перетинати 2 групу (червону) від низу до верху або зверху вниз. Якщо тренд зміниться, то група червоних середніх теж почне розгортатися за зеленою і це буде відмінний момент для того, щоб зробити ставку.

Як сигнал для бінарних опціонів на call буде ситуація, в якій всі зелені лінії будуть знаходитися над червоними, червоні почнуть розворот вгору, а коричнева лінія залишиться знизу.

Сигналом до покупки put-опціону є ситуація, коли всі зелені лінії знаходяться під червоними, червоні почнуть розворот вниз, а коричнева лінія залишиться зверху.

самые простые и прибыльные стратегии бинарных опционов

Правила роботи з простою прибутковою стратегією бінарних опціонів «Гуппі»

  1. Уникати торгівлі проти напрямку МА з періодом 200;
  2. Найкращі сигнали для входу утворюються тоді, коли обидві групи змінних середніх шикуються в одну сторону;
  3. Чим різкіше перетин червоних ліній зеленими ми бачимо, тим сильніше сигнал для бінарних опціонів можна очікувати.
  4. Розширення відстані між легкими середніми свідчить про силу тренда, звуження же - про його загасання.

З плюсів цієї простої стратегії для бінарних опціонів можна відзначити:

  • Практично ідеальне згладжування тимчасових коливань ринку;
  • Наочність і простота при визначенні сили тренда.

З мінусів. Ця найсильніша трендова бінарна стратегія не найкращий варіант для короткострокової торгівлі, саме тому я використовую таймфрейм в 5 хвилин для прийняття рішень про доцільність ставок на 30 і 60 хвилин.

Крім того, що Гуппі - відмінна самостійна проста стратегія для бінарних опціонів, її також можна доповнити осцилляторами, наприклад, Awesome Oscillator, Accelerator Oscillator, індикатором Чайкіна, Trend direction, Aroon.

Прочитати про інші бінарні стратегії ви можете в однойменному розділі мого блогу. До речі, я написав огляд кращих брокерів бінарних опціонів, якщо цікаво, можете ознайомитися.