Проста внутріденна стратегія торгівлі на форекс «гальмо»

prostye-strategii-torgovli-Foreks

Всім привіт! Сьогодні ми продовжимо говорити про прості стратегії торгівлі Форекс. Багато трейдерів вважають за краще вести торги на пробій, так як такий спосіб обіцяє високий прибуток, але разом з тим таїть в собі високі ризики. Раніше я вже розповідала про те, як великі гравці ринку Форекс вибивають стопи менш фінансово стійких трейдерів. Більш докладно про це ви можете дізнатися в моїй попередній статті «Торгова стратегія Форекс« Полювання за стопами ». У зв`язку з такими діями великих гравців, стратегія на пробій далеко не завжди приносить очікуваний прибуток. Навіть в разі якщо пробій трапиться, це не означає, що ціна піде в очікуваному напрямку. Якщо пробою трапився через мисливців на стопи, то ціна незабаром може повернутися в межі каналу, а ви понесете збитки.

Особливо часто великі учасники ринку Форекс полюють за стопами біля значущих рівнів. Значні рівні - це цілі значення ціни, що закінчуються двома нулями. Біля цілих значень ризик того, що в ринок вступлять мисливці за стопами набагато вище. Обумовлено це тим, що новачки на ринку Форекс дуже часто встановлюють стопи біля цілих значень ціни.

Для того щоб не стати жертвою мисливців, запам`ятайте просту істину: ніколи не встановлюйте стопи на цілих значеннях ціни.

Проста внутріденна стратегія торгівлі на форекс відео: Спочатку, як тільки з`явилися мисливці за стопами, в їх лапи попалося чимало дрібних учасників ринку, таких як ми з вами. Але з часом з`явилися такі умільці, яким вдалося обіграти мисливців за стопами. Їм вдалося розробити просту торгову стратегію Форекс під назвою «Гальмо», про яку я вам і розповім сьогодні.

Пропоную вам також ознайомитися з безпрограшною стратегією 2016 року, знайти яку ви можете тут.

Проста внутріденна стратегія торгівлі на Форекс «Гальмо»

Проста внутріденна стратегія торгівлі на Форекс під назвою «Гальмо» передбачає аналіз денних графіків для точного визначення цінового каналу, на основі якого і робиться правильний вхід в ринок.

Отже, для використання простий торгової стратегії Форекс «Гальмо» нам знадобиться індикатор ADХ. Завантажити його ви можете тут. Отже, встановлюємо індикатор, вибираємо відповідну валютну пару і переносимо на неї індикатор ADX. У індикатора всього одна настройка, де вказується період, залишаємо в цьому рядку значення 14.

Умови для відкриття операції на покупку:

  1. Лінія індикатора повинна знаходитися нижче рівня 35.00 - це свідчить про те, що на графіку спостерігається ослаблення тренда.
  2. Ще одна важлива умова - ціновий рівень повинен піти на 15 пунктів нижче, ніж мінімум попереднього дня.

При виконанні цих умов, ордер на покупку відкривається на 15 пунктів вище максимуму попереднього дня. Угода відкривається зі стопом в розмірі 30 пунктів і тейк-профітом - 60.

prostaja-vnutridnevnaja-strategija-torgovli-na-foreks

Угоди на продаж відкриваються при виконанні наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. Лінія індикатора ADX також повинна розташовуватися нижче рівня 35.00.
  2. Ціновий рівень повинен бути на 15 пунктів, як мінімум, вище локального максимуму попереднього дня.

Угоди на продаж відкриваються на відстані 15 пунктів вниз від мінімуму попереднього дня. Угоди оснащуються стоп-лосс в розмірі 30 пунктів і тейк-профітами - 60.

Ефективність простої стратегії торгівлі на Форекс

Дана проста стратегія торгівлі на Форекс показує високі результати за умови того, що на ринку немає важливих економічних новин. Вихід важливих новин сприяє появі сильного тренда, в результаті чого ефективність даної стратегії знижується. Перед застосуванням даної стратегії, рекомендується перевірити календар економічних подій Форекс і переконатися в тому, що незабаром вихід важливих новин не передбачається.

Застосування стратегії Гальмо на практиці

prostaja-vnutridnevnaja-strategija-torgovli-na-foreks-video

Зверніть увагу на малюнок, представлений вище. На ньому ви можете побачити графік євро / долар, на якому наочно показано роботу стратегії «Гальмо». Отже, спостерігаємо за лінією індикатора ADX і стежимо за тим, коли вона знизиться нижче рівня 35. Далі визначаємо мінімум попереднього дня і чекаємо, коли ціна проб`є його більш ніж на 15 пунктів. Як тільки це відбувається, відкриваємо ордер Buy Limit на 15 пунктів вище попереднього локального максимуму з тейк-профітом в розмірі 60 пипсов і стоп-лоссом 30 пунктів. У нашому випадку угода закрилася з прибутком 60 пунктів протягом дня.

prostye-strategii-torgovli-Foreks

На малюнку, представленому вище, ви можете побачити приклад відкриття угоди на продаж по стратегії «Гальмо». Отже, лінія індикатора ADX знаходиться нижче позначки 35. Визначаємо відразу максимум і мінімум попереднього дня. Далі чекаємо, коли ціна проб`є попередній локальний максимум вище, ніж на 15 пипсов. Як тільки це відбудеться, створюємо ордер Sell Limit на 15 пунктів нижче мінімуму попереднього дня зі стопом в розмірі 30 пунктів і Тейк-профітом - 60.

У другому випадку угода також закрилася б з прибутком в розмірі 60 пунктів.

Дана торгова стратегія підходить для використання на валютних парах з високою волатильністю. Визначити такі пари можна як візуально, просто перемотавши графік валютної пари. Якщо ви не хочете цим займатися, то дізнатися які пари є високоволатильних ви можете тут.

Проста стратегія торгівлі Форекс під назвою «Гальмо» ідеально підходить для новачків на ринку Форекс. Грамотно використовуючи всього 2 стратегії: цю та стратегію «Полювання за стопами», ви зможете отримувати стабільний дохід від торгівлі на ринку Форекс.

Не забудьте правильно розрахувати необхідну початкову грошову суму, яка залежить від використовуваного торгового лота і валютної пари. Найкраще дана стратегія працює на парі євро / долар, британський фунт / американський долар на тайм-фреймі H1.

Щоб бути в курсі всіх ефективних стратегій і інструментів, підписуйтесь на мою розсилку. Якщо вам потрібен хороший наставник, пропоную вам пройти безкоштовне навчання на ринку Форекс у досвідченого трейдера.