Новий відділ в microsoft з 5000 інженерами

Microsoft (NASDAQ: MSFT) недавно створив новий AI і Research Group , в якому працюють 5000 інженерів і комп'ютерних фахівців, в якості четвертої інженерної групи поряд з Windows , Office і Azure . Новий підрозділ об'єднує його Microsoft Research і групою інформаційних платформ Bing, Кортан, робототехніка, і «навколишнього середовища» обчислювальних середовищ, які реагують на присутність людей.

Новим відділом керуватиме Harry Shum, ветеран Microsoft з 20-річним стажем, раніше обіймав посаду виконавчого віце-президента компанії з технологій і досліджень. Microsoft заявила, що група буде «демократизувати AI» пропонуючи інтелектуальні послуги агентам, як Cortana, вливаючи в додатки функції як Skype перекладу, додавши послуги з розпізнаванням обличчя і машиною аналітики, а також расшіренять послуги хмари і « побудувати найпотужніший в світі суперкомп'ютер з Azure. »

В квітні минулого року Nadella стверджував, що хмара від Microsoft може генерувати річний дохід в $ 20 млрд протягом наступних трьох років. Ця цифра - яка в основному походить від Office 365, Dynamics CRM і дохід Azure - досягли $ 12, 1 млрд в минулому кварталі.

Річний дохід хмари від Microsoft буде продовжувати рости, він повинен використовувати Windows, Office 365, Skype, Bing, Кортан, Dynamics CRM і Azure, щоб зібрати більше інформації від користувачів. Аналізуючи ці дані в хмарі, його додатки можуть забезпечити більш персоналізований досвід, компанії можуть отримати цінні ділові ідеї за допомогою аналітики, і Microsoft може продавати більше релевантну рекламу.Nadella сподівається, що Microsoft може в кінцевому підсумку створить інтелектуальний помічник, який «знає свій контекст, свою сім'ю, свою роботу» і може працювати на різних платформах і програмах - навіть ті, які не належать до Microsoft.

Іншими словами, Microsoft прагне бути більше ніж Google, який побудував всю свою екосистему на пошук користувачів, перегляд веб-сторінок, а також записи про місцезнаходження.

Він також намагається бути більш схожим на Facebook, яка використовує дані, отримані від соціальних зв'язків і взаємодії користувачів, щоб доставити релевантну рекламу. Тому не дивно, що Google і Facebook також вкладає значні кошти в їх підрозділах AI.

Microsoft не розкриває, скільки доходу генерує Azure, але Forrester Research підрахували, що хмарна платформа приносила близько $ 1, 5 млрд у жовтні минулого року. Microsoft стверджує, що Azure виріс більш ніж на 100% за останні чотири квартали, так що це може бути $ 3 млрд на сьогоднішній день - але це досі блідне у порівнянні з темпами AWS 'в $ 11, 5 млрд.