Позика на карту з 18 років миттєво: так чи все просто і на що звернути увагу?

Вітаю! Десятки разів за день мені попадається на очі реклама мікропозик. Багато МФО обіцяють "займ на карту з 18 років миттєво" і "видачу позик з поганою кредитною історією". Але чи дійсно мікрофінансові організації роздають гроші всім: вчорашнім дітям, безробітним, студентам і людям з судимістю?

Сьогодні я вирішив розповісти про найпопулярніші причини відмови з боку МФО і намалювати портрет "ідеального позичальника".

Чому МФО може відмовити в позиці?

Отримати мікропозик в МФО набагато простіше, ніж у банку - це факт. Але відмови тут теж трапляються - і не так уже й рідко, як прийнято вважати. Причому, ні банк, ні МФО не зобов'язані пояснювати, чому відмовили потенційному клієнту. Хоча насправді вагомих причин не так вже й багато ... Про методику перевірки позичальників я вже писав минулого разу, тому зараз підведу тільки коротке резюме.

  • Некоректна інформація про позичальника

Заповнюючи анкету, Ви можете помилитися - випадково або навмисно. Якщо перевірка виявить такі "розбіжності", в мікропозик майже напевно буде відмовлено. Або Вас попросять надати якісь додаткові документи.

Зовсім необов'язково бути шахраєм, щоб допустити помилки в анкеті. Ви можете помилитися на одну букву або цифру в написанні свого прізвища, адреси прописки або номера телефону.