Пробійна торгова стратегія на рівнях Фібоначчі і stochastic MTF

Як тільки я вперше дізнався про рівні Фібоначчі вони підкорили мене своєю математичною простотою. Ця проста послідовність чисел часто використовується в дуже складних методиках торгівлі. Однак я хочу запропонувати дуже просту торговельну тактику, засновану на використанні стохастиков і рівнів Фібоначчі, яка дозволить вам здійснювати прибуткові операції.

Індикатори торгової стратегії

1. Stochastic (5, 3, 3) і Stochastic (14, 3, 3) - ми використовуємо тільки лінію% К в окремому вікні.

2. Рівні Фібоначчі налаштовуємо наступним чином:

0 - позначаємо як 100,
0. 764 як 23. 6,
0. 681 як 38. 2,
0. 500 як 50. 0,
0. 382 як 61. 8,
0. 236 як 76. 4,
1 як 0.

При закритті торгового дня (ми будемо називати його попереднім днем, оскільки він вже підійшов до кінця) малюємо рівні Фібоначчі з мінімуму попереднього дня до його максимуму, таким чином, щоб вони поширювалися на наступний день.

Правила входу по форекс стратегії

Чекаємо, поки ціна проб'є рівень 100 або рівень 0 (т. Е. Максимум або мінімум попереднього дня). Ви може просто чекати або встановити ордер на відкриття довгої позиції вище рівня 100 і ордер на відкриття короткої позиції під рівнем 0.Необхідно, щоб ціна пробила зазначені рівні, а не торкнулася їх.

Тим часом, дивимося на стохастики. Коли ціна пробиває рівень 100 по Фібоначчі, можна бути майже впевненим в тому, що стохастік пробив вгору лінію 80 або знаходиться вище її. Це є другою умовою для відкриття довгої позиції. Точно також при пробої ціною рівня 0 по Фібоначчі, стохастік повинен бути нижче рівня 20.

Можна використовувати більш ризиковану тактику. Для довгої позиції: якщо стохастік розвернувся вгору після руху вниз, або, якщо стохастік перетнув вгору лінію 20 і рухається вгору.

Вихід з відкритою угоди

Після того як ціна пробила вгору рівень 100 при відкритої довгої позиції ми зрушуємо наші рівні Фібоначчі вгору таким чином, щоб нульова лінія знаходилася там, де раніше знаходилася лінія 100. Вихід здійснюється за рівнями Фібоначчі 23. 6 (123. 6), 38. 2 (138. 2) і так далі. При виході також використовуємо стохастики. Якщо обидва стохастика знаходяться над рівнем 80, то продовжуємо утримувати позицію. Стохастік (14, 3, 3) більш важливий, ніж Стохастік (5, 3, 3), але гармонійніше використовувати обидві лінії разом.

Що таке MTF?

MTF = multiple time frame, мова йде про налаштування Stochastic (5, 3, 3) і Stochastic (14, 3, 3).

Робочий таймфрейм

Я використовую часові графіки для денної торгівлі. Ви також можете використовувати 4-годинні графіки для тижневої торгівлі. При використанні таймфреймів нижче часових надійність системи різко падає.

Валюти для торгової стратегії

Система універсальна, але краще використовувати її на парах, для яких характерний великий денний діапазон, щоб відстань між рівнями Фібоначчі було більше. Я використовую GBPJPY. Якщо ви торгуєте на парах з меншим денним діапазоном, то краще використовувати 4-годинні графіки і тижневу настройку Фібоначчі.

У тих, хто прочитав цей текст до кінця, виникне питання - чи не є це простий грою на пробої вчорашнього максимуму / мінімуму. Так, основа цих методик однакова. Але стохастики і рівні Фібоначчі дадуть вам хороші фільтри і сигнали для виходу.

Приклади роботи торгової стратегії