Беззбиткова стратегія для бінарних опціонів

bezubytochnaya-strategiya-dlya-binarnyx-opcionov

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про беззбиткову стратегію для бінарних опціонів. Хочу відразу сказати, що вона передбачає використання методу Мартінгейла, а як ви самі, напевно, розумієте це пов`язано з високими ризиками.

Беззбиткова стратегія для бінарних опціонів призначається для тайм-фрейму M15. Працює вона основі декількох простих індикаторів, з якими ми розберемося трохи пізніше. Отже, стратегія підходить для використання на будь-якій валютній парі і в будь-який час доби.

Індикатори для беззбиткової стратегії

Беззбиткова стратегія для бінарних опціонів передбачає використання наступних індикаторів:

  • Heiken Ashi - даний інструмент згладжує цінової графік. Зеленим кольором виділяються бичачі свічки, а червоним - ведмежі.
  • BB Alert Arrows. Даний алгоритм є стрілочним індикатором. Даний індикатор видає стрілки, спрямовані то вгору то вниз. За допомогою стрілок, спрямованих вгору, індикатор говорить про те, що пора купувати, а спрямованих вниз - продавати.
  • MBFX Timing - це осцилятор, який відображається в окремому вікні під графіком. Крива алгоритму може бути трьох кольорів: зеленого, червоного і жовтого. Зелений говорить про наявність на ринку висхідного тренда, червоний - спадного, жовтого говорить про наявність консолідації.

Правила відкриття угод по стратегії

Беззбиткова стратегія для бінарних опціонів передбачає покупку опціону на підвищення при виконанні наступних умов:

  1. Індикатор BB Alert Arrows видав стрілку, спрямовану вгору.
  2. Heiken Ashi повинен бути зеленого кольору.
  3. MBFX Timing повинен змінити колір в зелений колір.

Покупку опціону на зниження рекомендується здійснювати при виконанні наступних умов:

  1. Індикатор BB Alert Arrows видав стрілку, спрямовану вниз.
  2. Heiken Ashi повинен бути червоного кольору.
  3. MBFX Timing повинен змінити колір в червоний колір.

розрахунок Мартінгейла

Отже, як вже було сказано раніше, наша стратегія передбачає використання методу Мартінгейла. Для того щоб стратегія була беззбиткової, перед тим як приступити до торгівлі, потрібно правильно провести розрахунок кількості колін, а також необхідного розміру ставки. Розмір ставки визначається на основі двох факторів. Перший - це відсоток виплати брокера. Хочу відразу зазначити, що чим менший відсоток виплати, тим швидше доведеться збільшувати розмір угоди. Саме з цієї причини рекомендується торгувати інструментами з високим прибутком.

Розмір Каллена залежить також від того, що ви хочете отримати в результаті: просто уникнути збитку або ж залишитися з прибутком. Хочу відразу зазначити, що чим більше розмір угоди, тим більше буде прибуток. Але тут важливо знайти баланс між розміром угоди і доходом. Надмірно великий розмір угоди - теж не добре, так як це може призвести до повного зливу грошей з вашого рахунку.

Припустимо, розмір першої ставки дорівнює 10 доларам, а розмір винагороди - 70%. В такому випадку якщо операція буде успішною, трейдер отримає прибуток в розмірі 7 доларів, а якщо невдалою - збиток складе 10 доларів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Припустимо, ми отримали по першій угоді збиток, тепер нам потрібно відкрити такий ордер, щоб компенсувати 10 доларів і заробити 7 доларів. Тобто, прибуток від другого ордера повинна бути 17 доларів, знаючи, що це 70%, розмір ставки повинен дорівнювати 17 * (1/70%) ~ 24 доларам.

У разі якщо і другий ордер виявиться збитковим, тоді нам потрібно буде відкрити третій ордер, за допомогою якого ми повинні будемо компенсувати попередні втрати, а це 24 і 10 доларів, а також отримати прибуток в розмірі 7 доларів. Таким чином, третій ордер повинен принести нам 41 долар. Для цього нам потрібно відкрити угоду розміром 41 * (1/70%) ~ 59 доларів. За даним принципом здійснюється розрахунок всіх подальших угод.

У разі якщо відкривати угоди за правилами стратегії, то висока ймовірність того, що вони принесуть прибуток.

bezubytochnaya-strategiya-dlya-binarnyx-opcionov

Хочу відзначити, що відразу ж після появи стрілки на графіку не рекомендується відкривати угоду, так як вона може перемалювати. Відкриття ордера рекомендується здійснювати тільки після закриття поточної свічки. На наступній картинці ви можете побачити стрілки жовтого і рожевого кольору, перші з`являлися в реальному режимі, а другі - на історії.

bezubytochnaya-strategiya-dlya-binarnyx-opcionov

На наступній картинці ви можете побачити, що третя угода закрилася зі збитками, і наступна була відрита розміром 24 долари. В результаті ми компенсували попередній збиток і заробили 7 доларів. В цілому по даній стратегії дуже рідко виходить відкрити три поспіль збиткові угоди. Але якщо це все ж станеться, то краще прийняти збиток і почати серію заново. bezubytochnaya-strategiya-dlya-binarnyx-opcionov

додаткові поради

Для того щоб убезпечити себе, досвідчені трейдери радять не відкривати більше трьох колін. Я б порадила перед застосуванням даної стратегії для торгівлі на реальні грошові кошти, протягом певного часу потренуватися на демо-рахунку. У разі якщо ви на демо-рахунку будете часто відкривати більше трьох колін, то в торговій методикою щось не так і можливо варто доопрацювати стратегію.

Часто помилки трапляються через те, що трейдери не враховують фундаментальні фактори. Так що за півгодини до публікації важливої новини і після рекомендується утриматися від відкриття угод. Перед тим як почати торгівлю, обов`язково вивчіть економічний календар Форекс і переконайтеся в тому, що незабаром вихід важливих новин не передбачається.

Напевно ви вже знаєте, що жодна торгівля не шанує емоцій. Тому, незважаючи на високу простоту даної стратегії, не поспішайте застосувати її на реальному рахунку. Обов`язково перевірте ефективність даної торгової методики не демо-рахунку.

Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку. Підписуйтесь на мій канал, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого. Бажаю всім удачі і хороших прибутків.