Поганий спосіб заробити на опціонах

Всі хочуть дізнатися інсайдерську інформацію і отримати її раніше ніж решта ринку.

Але що якщо це не вдається, чи можна вплинути на ринок і стати інсайдером самому собі?

Історія поганого способу заробітку на опціонах завдяки спроби впливу на акції кримінальним шляхом. Сергій В. вирішив підірвати автобус з членами команди футбольного клубу Боруссія (BVB) для того щоб обрушити їх акції і заробити на цьому.

Електротехнік Сергій В. за півтора місяці до матчу Боруссії з Монако забронював номер в готелі L'Arrivée , де повинні були жити футболісти команди Боруссії на 9-13 квітня і 16-20 квітня 2017 року , так як точна дата матчу не була ще визначена. Коли він в'їхав в готель з його номера не було видно під'їзної дороги і тому він попросив змінити номер і отримав мансарду, від куди зручно було спостерігати за маршрутом автобуса футбольного клубу. Бомби були закладені на дорозі і керувалися дистанційно.

11-го квітня

, незадовго до вибухів, Сергій оформив кредит і перебуваючи в готелі L'Arrivée, через інтернет придбав за 78000 євро 15000 PUT опціонів на акції дортмундського футбольного клубу ( на один опціон доводилося по 100 акцій). Як повідомив

Bild , злочинець планував обвалити вартість акції "Боруссії" більш ніж на 2, 5 євро , щоб його угода по опціонах закрилася з наміченої прибутком, яка дозволила б збільшити розмір початкового вкладення в 50 разів до 3, 9 млн.євро . В цей же день після покупки опціонів, в Дортмунді недалеко від готелю L'Arrivée, поруч з автобусом в якому їхали футболісти на матч з "Монако", відбулися 3 вибухи від яких постраждав поліцейський і один з гравців команди (Марк Бартра) .

Відразу після вибуху постояльці готелю не багато турбувалися, коли як Сергій спокійно спустився в ресторан і замовив стейк.

Однак, котирування акцій просіли лише на 0, 33 євро, що за приблизними підрахунками принесло йому не більше 500 тис. Євро.

Про поміченою підозрілі операції повідомили співробітники банку

Comdirect , які повідомили про це в поліцію, саме так і знайшовся винуватець. Німець російського походження Сергій В. (

має російське і німецьке громадянство ) був затриманий 21-го квітня по дорозі на роботу в Тюбінгені. Корисні посилання:

Маржіруемие опціони і їх відмінності