9 Причин чому ви торгуєте занадто багато

причини черзмерной торгівлі

Здрастуйте, товариші Форекс трейдери!

Надмірна торгівля - це найпоширеніша проблема, особливо для трейдерів, які торгують на більш коротких таймфреймах. Вона може виникнути з ряду причин, тому, якщо ви не знаєте, яка основна мета вашої торгівлі - тобто, на яких інструментах ви торгуєте, як ви торгуєте, яка ваша торгова стратегія, ваші мотиви, особисті стилі і ваша торгова і особиста історія - я дам кілька пояснень, чому трейдери впадають в залежність від трейдингу і приведу деякі можливі рішення цієї проблеми, сподіваючись, що серед них ви знайдете своє власне рішення.

Одним з головних аспектів, які ви повинні розуміти, - це розмежовувати, коли ви торгуєте зайве, а коли ні. Навряд чи ви потрапляєте в залежність від трейдингу постійно, отже, було б корисним визначити час, коли ви не торгуєте зайве, і побачити підказки: що відбувається в таких ситуаціях і чи можете ви діяти подібним чином більшу кількість часу? Визначаючи ті моменти, коли ви торгуєте раціонально, і намагаючись все частіше діяти так, як ви дієте в подібних ситуаціях, ви також можете зменшити кількість випадків своєї надмірної активності.

Щоб визначити, коли ви стаєте надмірно активними, вам потрібно мати якийсь базовий критерій, за допомогою якого б ви могли відштовхуватися і, таким чином, могли б визначити величину відхилення від цього значення - це, наприклад, може бути кількість укладених угод або ваш торговий обсяг. Звичайно ж, можуть бути ситуації, коли висока частота торгівлі є допустимою, наприклад, коли ринки волатильні і на них є значно більше торгових можливостей, ніж зазвичай.

Нижче я приведу деякі причини, чому трейдери, а, можливо, і ви, можуть торгувати занадто багато, і деякі можливі рішення цієї проблеми.

Захопленість і емоційність

емоційний трейдинг

Це відбувається, коли трейдер торгує на Форекс, сповнений почуттями хвилювання і задоволення, а не для отримання прибутку. Так само, як більшість людей, що грають в казино. Якщо ваша мета полягає виключно в тому, щоб повеселитися і збудитися емоційно, то ви також повинні усвідомити, що в довгостроковій перспективі у вас, швидше за все, розвинеться залежність від торгівлі, і ви навряд чи будете отримувати прибуток. Якщо ж ви хочете отримувати прибуток від своєї торгівлі, то вам необхідно змінити свої мотиви і цілі, забути радість і збудження, перейшовши до більш професійного і структурованого підходу, бажаний результат якого полягав би в торговій продуктивності, вираженої в грошовому або процентному вираженні.

Відсутність чіткої торгової стратегії

відсутність торгової стратегії

Коли трейдер не має певної стратегії і, отже, будь-яких параметрів для визначення, коли слід торгувати, а коли ні, то будь-який ціновий рух на ринку спокушає його. У цій ситуації трейдери дуже схильні до гонитви за трендами і часто виявляють, що вони входять в покупки коли починається тренд вниз, а в продажу, коли починається тренд вгору. У них складається враження, ніби вони роблять все марно, наче ринок стежить за їх діями.

Чи знайома вам така ситуація? Найважливішим напрямком, на якому ви можете зосередитися, є розробка своєї торгової стратегії, яка чітко визначає наявність тієї чи іншої торгової можливості, фундаментальних даних, технічного аналізу або комбінацій того і іншого. Це допоможе вам стати більш виборчими в своїй торгівлі.

нудьга

нудьга в трейдингу

В умовах спокійного ринку, коли трейдер проводить масу свого часу перед екраном комп`ютера, періодично будуть виникати такі періоди, коли на ринку присутні слабкі торгові можливості або їх взагалі немає - в ці моменти у трейдерів може народжуватися почуття нудьги.

Це природні періоди в торгівлі. Для деяких трейдерів це може викликати великі труднощі - особливо для новачків, трейдерів, торгова діяльність яких заснована на емоційному збудженні, які працюють на ентузіазмі або які гостро потребують грошей. Нижче я представив більш детальну інформацію про них. Важливим питанням, яке вам слід задати самому собі, є наступний: «Я торгую, щоб позбутися від нудьги або щоб заробити гроші?»

Ви маєте потребу в грошах

гроші на форекс

Це одна з найгірших ситуацій в торгівлі. Це сильна і потужна стан, але воно не буде сприяти гарній торгівлі в цілому, якщо прийняття ваших рішень буде фокусуватися виключно на зароблянні грошей, а не на вашій торгової стратегії.

Оцінка своїх фінансових потреб і ефективності своєї торгівлі є дуже важливою. І не потрібно підлаштовувати пошук сигналів на вхід з тим, що вам не вистачає на пиво.

Будь-яке ваше дію, яке ви можете зробити, щоб пом`якшити свою гостру потребу в грошах, буде для вас великим кроком вперед.

ентузіазм

ентузіазм в трейдингу

Трейдери-початківці сповнені ентузіазму. Трейдери, які виходять на нові ринки і використовують нові торгові методології, також схильні до більшого ентузіазму і захопленості. Хоча цей ентузіазм, безсумнівно, є позитивною якістю, в ньому також присутня і темна сторона, яка розглядає його як надмірну захопленість і пошук будь-якої можливості для відкриття торгової позиції.

Підтримуйте свій ентузіазм, але направляйте його на розвиток своєї торгової стратегії і дисципліни. Якщо у вас є певні торговельні міркування, відпрацьовуйте їх на тренажері / демо-рахунку, де витрати, очевидно, значно нижче. Також рекомендується використовувати свій ентузіазм для створення будь-якого звіту або технічних розробок, які можуть знадобитися, або будь-яких інших конкретних торгових завдань.

недолік терпіння

недолік терпіння

Трейдери, які страждають від нестачі терпіння, потрапляють в залежність від торгівлі, оскільки вони будуть використовувати можливості, які не є частиною їх торгової стратегії, і, таким чином, вони, природно, будуть здійснювати більшу кількість угод, ніж це необхідно.

Виробляйте в собі терпіння, шукайте можливості для аналізу ринків, знайдіть час, щоб просто подивитися на них, а не діяти. Можливо, вам варто спробувати практикувати самоусвідомлення, щоб допомогти визначити і працювати з подоланням бажання полегшити почуття нетерпіння.

Навчання терпінню є великою майстерністю, воно сприяє розвитку вас як трейдера, отже, не трактуйте періоди, коли ви не робили торгових операцій, як час, витрачений даремно, а, скоріше, ставитеся до цього як до добре проведеним часу, витраченого на вироблення в собі терпіння.

Торгівля в помсту

торгівля в помсту

Це коли трейдери втратили гроші в збиткових позиціях, при здійсненні помилок або випадковому відкритті позицій і т.д. і зазвичай горять бажанням «відпрацювати свої гроші». Незважаючи на те що мета такої поведінки / думки є позитивною, подальшу поведінку зазвичай таким не є. Простіше кажучи, банальне бажання «відігратися».

Трейдери, які переслідують свої втрати, будуть відхилятися від своєї торгової стратегії, відкриваючи позиції, які, можливо, є прибутковими, незалежно від того, чи узгоджуються вони з їхньою торговельною стратегією чи ні, бо, згідно з їх психологічного настрою, їх мета зараз буде зводитися до заробітку грошей, а не до дотримання своєї торгової стратегії. Якщо ви понесли великі збитки або в ряді торгових операцій втратили велику кількість грошей, ви повинні, як правило, взяти тайм-аут. Цей тайм-аут дозволить вам отримати час для переадресації свого торгового стану і переорієнтації, і, що найважливіше, він зламає поведінкову модель «втрата грошей → почуття злоби → бажання отримати свої гроші назад». Тайм-аут ламає цю модель поведінки і дозволяє вам переорієнтуватися - використовуйте методики дихання і розслаблення або зробите повільну прогулянку, що допоможе вам розбавити свої емоції і зменшити бажання взяття реваншу в торгівлі.

втома

втома в трейдингу

Коли ви втомилися, фізично або розумово, вашому мозку не вистачає енергії, щоб функціонувати в повному обсязі, а при низькому рівні «палива» ваша робота матиме низький рівень самоконтролю.

Саме самоконтроль, а не торгова стратегія, необхідний для задіяння гальма в вашому мозку, щоб припинити вашу торгівлю, а для цього необхідне джерело енергії. Коли ви втомилися і рівень палива низький, ваш самоконтроль також буде низьким, буде більше шансів для зайвого і необгрунтованого трейдингу. Відпочинок і глюкоза (отримується нами з їжею та солодощами) є двома основними факторами оптимізації функціонування мозку на енергетичному рівні. Коли ви торгуєте, ви повинні твердо бути впевнені в тому, що ви бадьорі і повні енергії.

Концентрація на те, щоб не торгувати занадто багато

зосередження уваги

Не слід зосереджувати свою увагу на періодах, коли ви не проявляєте надмірна активність, бо це може бути неефективним: як з`ясувалося, якщо постійно думати про періоди, коли ви не проявляєте надмірна активність, то ви, природно, починаєте думати і про тих періодах, коли ви проявляєте надмірна активність, і в вашому мозку також зароджується внутрішній опір - «намагайтеся не думати про білого ведмедя».

Зосередьтеся на спокої. Згадайте періоди, коли у вас все виходило, згадайте свою торгівлю на демо. Коли ви були спокійні і впевнені.

Краще менше, але краще

спокій в форекс трейдингу

Таким чином, існує кілька причин, чому трейдери торгують зайве, і я надав вам деякі можливі рішення, щоб допомогти Вам подолати їх. Проаналізуйте, яка з них може бути найбільш придатною в вашій ситуації, протестуйте їх і напишіть про це в коментарях.

З повагою, Власов Павло

TradeLikeaPro.ru