7 Великих грошових помилок батьків

Ця стаття була перекладена з англійської мови одне з великих інтернет видань. Хороший спосіб пізнати як ставляться до життя і до грошей батьки в Америці. У цій статті можна зустріти заперечення багатьох хороших батьківських ідей, наприклад як пожертвувати всім заради дорогого навчання дитини.

Для того щоб ви краще зрозуміли статтю, не забувайте про те, що не потрібно доводити все до крайнощів. Ми впевнені, що до чого з даного матеріалу можна прислухатися і подумати про раціональність.

Батьки часто не знають, де взяти гроші на задоволення всіх потреб і бажань дітей. Щоб залишалися кошти на їжу та інші потреби, не варто витрачати їх все на іграшки та інші предмети для дитини. Треба звертатися з ними правильно. Більшість батьків, на жаль, роблять грубі помилки по відношенню до фінансів. Ось найпоширеніші з них.

Купівля занадто дорогих речей

Батькам слід зрозуміти, що, якщо існує дешева річ, ідентична дорогою, немає необхідності купувати дорогу. Якщо ви самі будете розуміти різницю між потребами і бажаннями, діти не будуть постійно просити вас купити їм то одне, то інше.

Якщо ви переконані, що тільки фірмовий одяг вважається хорошою, діти згодом теж будуть вимагати собі тільки такий, в той час як можна купити і набагато більш дешевий одяг хорошої якості.Чим старше буде дитина, ті більш дорогих речей йому буде хотітися.

Вкладання всіх грошей в освіту

Якщо ви хочете віддати свою дитину в платне навчальний заклад, не треба вибирати найдорожче і вкладати в нього всі свої гроші. Навіть якщо коледж чи університет платні, якусь частину грошей за нього може вкласти і дитина, влаштувавшись працювати. Роботи бувають різні. Чи не на всіх треба бути присутнім з ранку до ночі. Студенти зазвичай працюють по півдня чи тільки вечорами.

Якщо ж вкладати всі свої наявні гроші в освіту дитини, можна самим залишитися ні з чим. Хіба мало що може трапитися. Бувають ситуації, що вимагають термінового вкладення грошей. Про запас у вас завжди повинна бути певна сума.

Надлишкова покупка речей

Якщо у молодих батьків народився первісток, вони вважають за потрібне оточити його всім необхідним. І це необхідне вони купують у великій кількості примірників, витрачаючи на нього занадто багато грошей.

Наприклад, немає нічого поганого в тому, якщо ви купите для дитини красиву коляску або одяг. Але, якщо ви будете купувати їх кожні кілька місяців, це вже нікуди не годиться. Маленькі діти, в основному, тільки сплять. Їм абсолютно не потрібні купи модного дизайнерського одягу.

Уникнення розмов з дітьми про гроші

Якщо ніколи з дітьми не розмовляти про гроші, діти не будуть розуміти, що і скільки коштує, і постійно вимагатимуть від вас все нових і нових іграшок. Не думайте, що вони занадто малі і нічого не зрозуміють, ви можете вчити дитину грошей з раннього віку. Дошкільнята і діти 10-12 років цілком здатні зрозуміти основні фінансові питання і взяти на себе відповідальність за покупку тих чи інших речей або продуктів для будинку.

Непогано давати дітям певну кількість грошей на кишенькові витрати з тим, щоб вони купили собі те, що хочуть. Якщо їм хочеться щось більш дороге, але грошей у них не вистачає, не треба додавати. Нехай обходяться тим, що є.

Корисні посилання:

Уникнення страхування від нещасного випадку Це питання, звичайно, спірне. Наші громадяни настільки сподіваються на авось, що не люблять навіть думати про подібні справи. Однак не знаєш, що трапиться в житті. Якщо ви застраховані, можна не боятися, що при найгіршому результаті ви залишитеся інвалідом без засобів до існування.

Надмірна робота

Щоб мати більше грошей, треба більше працювати. Але всіх грошей все одно не заробити. При цьому і фізичне, і психічне здоров'я має свої межі. Якщо здоров'я не буде, працювати ви не зможете взагалі. Краще працювати менше і залишатися здоровим, ніж надірватися і втратити і здоров'я, і ​​можливість заробляти.

Показ неправильного прикладу

Крім того, як розмовляти з дітьми про гроші, треба ще й показувати своїм прикладом, як їх правильно треба витрачати. Деякі батьки вчать дітей ощадливо витрачати гроші, а самі при цьому купують дорогі гаджети і одяг, витрачають гроші на дорогі закордонні поїздки і інші бажання. Діти краще запам'ятовують не колись чують, а коли бачать. Якщо ви самі правильно звертаєтеся з грошима, то і діти піде за вашому прикладом.

Тепер, коли ви знаєте помилки поводження з грошима, ви можете виправитися і навчитися економити, а також навчити дітей правильно поводитися з фінансами і пізнати їх цінність.