60 Seconds: огляд та відгуки про брокера

Брокер 60 Seconds це сучасний сервіс, які надає ефективну платформу для торгівлі бінарними опціонами. У даній статті ми проведемо огляд брокера 60Seconds, а також розглянемо відгуки клієнтів компанії.

Загальна інформація про брокера 60 Seconds

Свою діяльність брокер 60 Seconds почав в 2013 році. За цей час він встиг зарекомендувати себе в якості сучасної компанії, яка надає якісні послуги з торгівлі опціонами. У штаті компанії зібрані професіонали, які знають, що необхідно трейдеру для того, щоб домогтися успіху на біржах. Для цих цілей застосовуються різні технології, але всіх їх об'єднує той факт, що вони прості, надійні і ефективні.

60 Seconds містить велику різноманітність різних видів опціонів, а також дозволяє вести роботу більш, ніж зі 150 базовими активами. Серед усього цього розмаїття кожен трейдер зможе знайти такий фінансовий інструмент, який буде максимально прибутковим для нього. Використовувані торгові інструменти дозволяють кожному трейдеру підійти максимально гнучко до формування торгового портфеля.

Для поліпшення взаємодії з трейдером 60 Seconds надає можливість дострокового продажу опціону. У цьому випадку людина може в будь-яку секунду завершити торг, отримавши за це відповідну компенсацію від брокера, в залежності від того цінового рівня, який досягнутий базовим активом.

Торгові умови

  • Мінімальний депозит - 50 доларів
  • Мінімальний лот - 10 доларів
  • Кількість контрактів - 4
  • Базові активи - понад 150
  • Бонусні нарахування - так
  • Демо рахунок - за заявкою

Реєстрація на сайті my60s. org

Для початку роботи з брокером 60 Seconds необхідно пройти процедуру реєстрації на його сайті. В результаті Ви отримаєте в управління повноцінний акаунт, за допомогою якого можна буде вести торгівлю. Сама реєстрація труднощів не викличе, оскільки вона досить проста і полягає в заповненні соціальної форми. У ній необхідно вказати особисту інформацію для свого облікового запису.

Поповнення балансу

Поповнення рахунку у брокера 60 Seconds проводиться досить легко. Мінімальний депозит при поповненні становить 50 доларів. Внести гроші на рахунок можна одним із запропонованих на сайті способами. До послуг трейдерів представлені провідні платіжні системи, як електронні, так і банківські. При цьому сам брокер ніяких додаткових комісійних зборів за поповнення балансу не стягує.

Необхідно пам'ятати про те, що Вам необхідно достовірно вказувати будь-яку інформацію в межах реєстрації та поповнення рахунку, оскільки в подальшому це буде перевірятися представниками компанії. Цей процес називається верифікацією і є обов'язковим у кожного брокера.

Виведення коштів

Кожен користувач сайту my60s. org в будь-який момент може замовити висновок грошових коштів зі свого рахунку. Єдине про що слід пам'ятати, про те, що Ваш рахунок повинен бути активований. Для цього необхідно пройти процедуру верифікації аккаунта. Вона проводиться один раз і необхідна для активації можливості зняття грошових коштів. Суть верифікації рахунку зводиться до того, що Ви надаєте своєму аккаунт менеджеру копії документів, які підтверджують Ваше право на управління фінансами рахунку.Після перевірки їх достовірності аккаунт буде визнаний верифікованим, і можна буде виводити з нього гроші.

Брокер 60 Seconds здійснює всі види платежів досить швидко. На обробку заявку і виплати грошей йде не більше 1 робочого дня. Виняток становлять тільки прямі банківські перекази, які здійснюються за 3-5 робочих днів. Відсотки за зняття грошей не стягуються в разі проведення однієї висновки в 30 календарних днів, в іншому випадку брокер буде утримувати комісію, яка складає 3% від суми, що виводиться. Виняток складаються банківські перекази, які вимагають сплати комісії, яка дорівнює 60 доларам.

Торгова платформа

Торгова платформа 60 Seconds надає різні типи опціонів для торгівлі. Зовні платформа досить вдало виконана і інтуїтивно зрозуміла. Вона має кілька налаштувань, які відповідають за зовнішній вигляд платформи. Трейдер може встановити класичний вигляд, коли на сторінці відображається одна форма настройки, або скористатися мульти-платформою, в якій одноразово для настройки доступні 4 вікна.

Типи контрактів брокера

ВИЩЕ/НИЖЧЕ
Розглянутий контракт бінарних опціонів є найпоширенішим серед трейдерів. На його частку припадає більше число угод. За своєю суттю цей контракт досить простий. Трейдеру необхідно спрогнозувати цінову рух активу і вказати, чи піде ціна активу вгору, або вниз. Сила руху при цьому ніякого впливу на прибуток не має. Для отримання прибутку цілком достатнім буде навіть мінімального руху ціни в задану трейдером сторону. В результаті торгівлі опціонами "ВИЩЕ/НИЖЧЕ" може принести прибуток до 80% від суми інвестиції. Відмітна особливість даного інструменту полягає в тому, що перед покупкою опціону трейдер може вказати відсоток прибутковості угоди, а також суму повернення.

Дотик
Опціони "торкання" це найприбутковіший тип бінарних опціонів, який дозволяє заробити в одній угоді до 210 відсотків. Така прибутковість обумовлюється тим, що цей торг і більш ризикований. Пов'язано це з тим, що брокер встановлює для торгівлі верхній і нижній цінові рівні. Прибуток трейдера отримає тільки в тому випадку, якщо ціна на момент часу експірації опціону досягне цього рівня. При цьому сума інвестування в покупку такого опціону є мінімальною для платформи, і становить 10 доларів.

Тунель
Даний тип бінарних опціонів є специфічним і базується на роботі з ціновими рівнями, які встановлюються брокером. Трейдеру ж необхідно вказати вийде ціна за кордону встановлених рівнів, або виявиться в їх межах. Ці цінові рівні і утворюють своєрідний тунель, що і послужило прообразом назви торгового інструменту. Дані рівні можуть змінюватися в залежності від напрямку торгу і типу базового активу. В середньому ж трейдер може заробити на даній торговій операції до 81% прибутку.

60Seconds
Опціони 60 секунд відносяться до розряду короткострокових опціонів, які дозволяють трейдеру заробити до 76% прибутку всього за 1 хвилину. У своїй суті даний тип опціонів вельми схожий на контракти типу "вище/нижче", з одним єдиним обмеженням - 60 секунд більш швидкоплинний інструмент. Залежно від обраного базового активу брокер дозволяє здійснювати торговельні операції з різним часом експірації. Наприклад, доступні ля роботи опціони на 15, 30 і 45 секунд, а також на 1, 2 і 5 хвилин.

Навчальні матеріали брокера 60 Seconds

Навчання це одна зі слабких сторін в роботі брокера 60 Seconds. Трейдеру надається тільки основна інформація про роботу брокера, а також про тих типах бінарних опціонів, які представлені на його платформі. Серед таких матеріалів є, як текстові, так і відео файли. У них викладено досить докладна інформація, за допомогою якої навіть початківець трейдер зможе швидко освоїтися на платформі і приступити до торгівлі.

Додаткових матеріалів, які стосуються принципів побудови торгових стратегій, управління капіталом в процесі торгівлі та інших важливих речей з життя інвестора на сайті 60 Seconds немає.

Переваги та недоліки брокера

  • До переваг брокера 60Seconds слід віднести його високі прибутки за всіма типами бінарних опціонів, які представлені на торговій платформі.
  • Також до плюсів даної компанії можна віднести наявність великої різноманітності базових активів, які брокер робить доступними для кожного трейдера.
  • Важливо відзначити і дуже швидкі виплати, які проводить брокер. Гроші зараховуються на рахунок за кілька секунд, а виводяться протягом одного дня, що дуже швидкий термін в порівнянні з іншими брокерами.
  • До мінусів брокера необхідно віднести відсутність ліцензій, які регламентували б діяльність компанії.

Відгуки трейдерів про 60 Seconds

Досить хороша компанія. Мені сподобалася висока прибуток, яку пропонує my60s. Разом з цим сама платформа працює дуже добре. У мене жодного разу не виникло ситуації, коли опціон закривається невчасно, або відкривається з запізненням. Кілька разів була затримка в 1-2 секунди, але це мелось в порівнянні з іншими брокерами. Також дуже сподобався виведення коштів - всього 1 день! Мій відгук про 60 Seconds однозначно позитивний.
Василь, 37 років, Москва

Хочу залишити свій відгук про 60 Seconds. Я з даними брокером працював 6 місяців. Досить непогана контора, а спочатку була взагалі просто відмінною. Поки я заробляв невеликі суми - виводив їх без проблем і дуже швидко. Останнім перекладом замовив на висновок чотиризначну суму. Брокер виводив деньге 2 тижні, під різними приводами затримуючи платіж. Гроші в кінцевому підсумку вивів в повному обсязі, але я вирішив не ризикувати і перейшов в іншу контору. Що стосується внутрішньої роботи, то питань немає взагалі ніяких. Все добре працює.
Кирило, 32 роки, Кишинів