60 Секунд або "Турбо"

"toc-3636-1-box">+
 • 60 секунд: думка 1
 • 60 секунд: думка 2
 • Плюси
 • Мінуси
 • 60 секунд: думка 3
 • 60 секунд: думка 4
 • 60 секунд: думка 5
 • 60 секунд: думка 6
 • Думка Binguru

Бінарні опціони 60 секунд, вони ж "турбо", неймовірно популярні у новачків. Власне, до ворожки не ходи - починають саме з них, завжди. Навіщо ж чекати, якщо можна майже подвоїти суму за такий сміховинний термін?

Давайте зробимо ось так. Запитаємо думку у 6 західних досвідчених трейдерів БО (я переклав їх відповіді), що вони думають з приводу таких короткострокових опціонів. Потім я додам своє, особиста думка і вже ви зможете зробити висновки.

60 секунд: думка 1

У мене є знайомий трейдер, що любить бінарні опціони. Він працює з ними давно і має повну картину щодо того, як з бінаркамі йдуть справи.

Тому ставлю йому запитання: "Що там з цими 60-секундними опціонами? "

Відповідь проста: якщо витратити достатньо часу для вивчення технічного аналізу, спеціальних стратегій торгівлі на 60 секундах (скальпинг) і кожну вільну хвилинку дивитися на графік, то можна вийти на певний рівень технічної інтуїції, який дозволяє домогтися хороших результатів.

Це зажадає - чимало часу, грошей і зусиль, але досвідчений трейдер може працювати з "турбо". Ключове слово - досвідчений.

Новачки часто хваляться своїми швидкими успіхами в турбо

Якщо ж цей інструмент використовує новачок, то є всі шанси зливу депозиту в рекордні терміни. Адже він просто шукає як "виграти" в бінарні, бігає і гуглит "кращі стратегії для 60 секунд". Між тим, бінарні - це система, де одні в грошах, а інші - ні. і всі ті громадяни, що вибрали 60-секунд, просто віддають гроші в кишеню як брокеру, так і професіоналам.

Селяви, таке життя. Ти або тебе. якраз бінарні добре відображають цей принцип.

На жаль, на 60-секундах вкрай складно провести межу між трейдингом і азартною грою. Багато в чому, обидва цих заняття вельми схожі. Теорія ймовірності працює проти нас, а ринки мають тенденцію постійно йти проти наших прогнозів.

Тому часто люди з боку вважають трейдинг азартною грою. Мовляв, зібралася купа спекулянтів, що грається зі своїми цифрами, будь-то бінарні платформи або звичайна біржа.

Тому як назвати громадян, що захоплюються 60-секундними. Це трейдери? Або азартні гравці? Питання дискусійне. Професіонал свідомо вибирає цей інструмент. Він усвідомлює свої сили, розуміє, що він хоче отримати.

Для більшості ж звичайних трейдерів, 60-секундні - це поле азарту та адреналіну. Це почуття, коли ти в поспіху тиснеш кнопки Вище/Нижче, щоб встигнути за цей короткий термін прекрасно відомо всім.

Приклад відпрацювання 60-секунд рівними угодами

Але трейдинг це? На жаль, все ж немає. Я настійно рекомендую працювати з більш тривалими експірації. Використовуйте 60-секундні лише в тому випадку, якщо ви чітко розумієте, що робите, і відпрацювали досить ефективну торговельну стратегію для них.

60 секунд: думка 2

Розкладемо турбо-опціони на плюси і мінуси.

Плюси

Трейдинг - це стрес, а стрес потрібно не збирати в собі, а скидати. Так люди їдуть на рибалку, грають в комп`ютерні ігри, а може навіть і спортом займаються.

Скидати стрес можна різними методами, проте, я читав цікаве дослідження, де розповідалося про те, що стрес найкраще скидається короткостроковими діями. Причому такими, потенційний результат яких очевидна.

Мабуть, саме так можна сприймати 60-секундні опціони. Не як інструмент трейдингу, а як веселе засіб для розваги. Безумовно, з ними можна працювати, але не як з серйозним методом трейдингу, имхо.

Мінуси

"Гроші, я сьогодні зароблю свою місячну зарплату! " Ось так, мабуть, можна позначити трейдера 60-секундних опціонів. Та й "трейдером" його можна назвати з великою натяжкою. За фактом, це азартні гравці, які хочуть виглядати трейдерами - але ними не є.

Ось дивіться. Я іноді за 60 секунд не встигаю намалювати навіть одну, просту лінію тренда. Я банально не зможу регулярно прогнозувати, де буде ціна через хвилину. Та й як це зробити?

При роботі з турбо новачки часто роблять ось таку кашу з графіків в пошуку прибуткових сигналів

Що таке трейдинг - хіба не отримання стійких результатів, вірно? Як же їх домогтися на таких коротких проміжках?

Іноді турбо-трейдерам везе, банально щастить, і вони піднімають гроші, вважаючи, що знайшли як заробити на бінарних опціонах з прибутковою стратегією. Однак, я наполягаю - покажіть мені успішного трейдера, що стабільно працює на турбо в плюс хоча б півроку? Є такі, а? Питання риторичне, мені такі не зустрічалися.

60 секунд: думка 3

Те, що люди знаходять в 60-секундних опціонах зрозуміло. Це можливість отримати від 70% прибутку за 1 хвилину. Безумовно, в крові кипить адреналін, а пальці тремтять від азарту. Однак, наскільки саме такий психологічний стан адекватно для трейдера?

Не забуваємо - щоб працювати в бінарних опціонах в плюс, необхідно від 60% успішних угод. Причина зрозуміла - ми заробляємо від 70%, коли опціон "в грошах". Однак, втрачаємо щось ми 100% - повну суму в разі невдачі.

Отже, нам потрібно покладатися не так на удачу, а на торговельну систему або стратегію, що регулярно дає точний вхід або сигнал.

Однак, ось яка штука - на 60-секундних опціонах статистика вкрай негативна. Індикатори - не особливо допомагають, а ринок вкрай швидкий і хаотичний. Саме з цієї причини на 1-хвилинці банально не працюють багато скальпінговие стратегії.

Смуги Боллинджера - популярний індикатор для 60 секунд

Так що ж таке 60-секундні, просто поле для азарту? Що ж, не зовсім, оскільки все-таки є люди, що стійко працюють з такою короткою експірації в плюс. Допомагає в цьому сила руху ціни. Наприклад, уявімо що ми вивчили 12 минулих свічок, і їх середній розмір - 50 пунктів. Якщо ціна починає видавати по 60-70 пунктів, є можливість цим скористатися.

Є для терміналу Метатрейдер і чимало радників, що видають сигнали для коротких проміжків часу. Але перевірити якість їх роботи вам доведеться самостійно. Гарантовано придбати робочу систему, на жаль, не можна - інакше ми всі б давно озолотилися.

Отже, моя порада - не зв`язуйтеся з 60-секундними опціонами на 1-хвилинних графіках, незважаючи на всі можливості швидкого заробітку. Це азартна гра, а не трейдинг. Тримати тут прибутковість в 60% неймовірно складно.

Однак, якщо ставиться до цього професійно, то шанси для успішної роботи є. Пам`ятайте - спочатку велике тестування зацікавила вас стратегії на демо-рахунку, і лише потім робота на реальні кошти.

60 секунд: думка 4

Ці короткострокові опціони - просто біда. Трейдери новачки, в першу чергу, запитують саме про них. Новачків привертає потенційна, досить значна прибуток. І встояти перед цією спокусою вони не можуть.

Однак, варто познайомитися з більш досвідченими трейдерами і сюрприз - з 60-секундними опціонами не працює практично ніхто. Проблема очевидна - такі опціони більш непередбачувані, ніж тривалі експірації.

Новачкам часто впарюють неймовірно дорогі і непотрібні системи для турбо

Якщо вивчити історичні дані, відразу впадає в око те, що тренди куди більш стабільні на тривалих часових проміжках. Причина зрозуміла - фундаментальні фактори, а не технічні рівні або обсяги. Економічні чинники завжди важливіше, саме на них і варто орієнтуватися в першу чергу.

З цієї причини, 60-секундні опціони варто вважати більше азартною грою, а не трейдингом. До речі, ніхто не говорить, що азартна гра - це погано. Зовсім ні. Однак, між професійним трейдингом і грою - колосальна різниця.

Трейдинг вимагає від вас максимального досвіду і умінь, а ось гемблінг - це відсутність обережності, гра з теорією ймовірності і банально упор на удачу.

На таймфреймах менше 5 хвилин мало що можна зробити в плані прогнозування руху ціни. Це, по факту - підкидання монетки без шансу "змусити" монетку частіше давати вам потрібний результат.

Пам`ятайте про це, якщо вас спокушають швидкі прибутки на "турбіках".

60 секунд: думка 5

Мало хто згадує свій перший досвід плавання з задоволенням. Оскільки більшість просто тонуло і наковтався купу хлорованої води. Тож не дивно, що більшість потім неохоче поверталося в басейн, а часом і зовсім з примусу. Потрібен час, щоб звикнути до нового для тебе оточенню.

Практично всі трейдери приходять сюди з неймовірно завищеними очікуваннями. Їм здається, що ринок ось так просто віддасть їм все, що трейдерам потрібно. Однак, з часом приходить розуміння, що ринок - це море ймовірностей, повне бур і ураганів, часом зовсім непередбачуване.

Канальна стратегія для турбо хороша - але канал може перестати працювати в будь-яку секунду

Звідси висновок - не лізьте ви в ці 60-секундні опціони. Так, вам іноді буде везти, але вже будьте впевнені - з невдачею ви зіткнетеся набагато частіше. Невже вам хочеться почати свою торгову кар`єру саме з опори на везіння?

Спочатку потрібно розібратися, що ж саме рухає ринком, які технічні та фундаментальні фактори на нього впливають.

А з 60-секундними опціонами виходить як - людина приходить, переповнений бажаннями, швидко втрачає свої гроші і негайно здається.

А ось досвідченим трейдерам 60-секундні цілком можна пробувати. Але лише в тих ринкових ситуаціях, де ціна з високою часткою ймовірності йде в потрібну вам сторону. І такі ситуації зустрічаються - скажімо, на впливових новинах.

60 секунд: думка 6

Я вважаю, що 60-секундні опціони - справжня засада. Це найшвидший спосіб віддати ваші гроші, тільки і всього. Ці короткі експірації і таймфрейме потрібні лише людям, у яких зайві гроші і які бажають з ними розлучитися як можна швидше.

Навіть якщо ринок чітко йде вгору або вниз, він все одно робить це хвилеподібно, що робить ризики короткострокової торгівлі практично фатальними.

Брокери люблять рекламувати турбо, бо роблять на них основні гроші

Мінімальна експірація, що використовую особисто я - це 10 або 15 хвилин, не менше. А з 60-секундними ви збагатите лише вашого брокера.

Єдине, що можна сказати про таких опціонах хорошого - це їх кардинальна відмінність від інших експірації. Тобто якщо вам прям потрібна саме 1 хвилина - брокер дає таку можливість. Але ви б краще задумалися, чому.

Думка Binguru

Скажу так. На турбо можна заробляти, це факт. У світі є тисячі трейдерів, що заробляють скальпинга на форексі і в бінарних опціонах.

Однак - це ключове - професійний скальпинг доступний тільки фахівцям. У форексі для цього використовують торгових роботів. Для всіх інших, 60-секундні опціони - просто спосіб втратити свої гроші.

І не тому, що 1-хвилинний ринок повний т. Н. "Ринкового шуму". Лише частково. Часом ти не можеш відрізнити 1-хвилинний графік від місячного, настільки схожі свічки і ринкове рух.

Основна причина проблем з турбо-опціонами - ринок сповнений емоційного шуму у нас в голові.

Турбо провокує десятки угод і новачок не може впоратися з собою психологічно, не дотримується мані-менеджмент. Тому 60 секунд шкідливі, в першу чергу, з емоційної точки зору.

Для професіоналів ж немає різниці. Я знаю банківського дилера з 15-річним досвідом роботи, який після відходу з банківської індустрії працює саме з 60-секундними бінарними опціонами у кількох західних брокерів.

Пам`ятається, багато читачів його книг (він досить відомий) були шоковані, враховуючи нинішню репутацію бінарних опціонів як азартної гри.

Це класика. Поки новачки зливаються на турбо, з них заробляють професіонали.

Те, як професіонал працює з 60-секундними опціонами кардинально відрізняється від сліпого тикання по кнопках, чим грішать новачки. Скажімо, профі може працювати з турбо-опціонами під час лондонського фіксингу, про який невідомо 99.99% трейдерам бінарних опціонів, та й форекса теж. Коли я запитав, як він працює, почув наступне:

 • аналіз ринкової структури;
 • аналіз розподілу ринкової ліквідності;
 • ідентифікація рівнів попиту на ліквідність і зон активації стоп-ордерів;
 • управління опціонними позиціями;
 • різні технічні методи;
 • аналіз мотивації ринкових учасників.

Не зрозуміло? Зате зрозуміло йому. Це і відрізняє професіонала від новачка, що приходить в 60-секундні опціони і відкриває угоди, фактично, навмання.

Тому профі в 60 секундах можуть робити що їм подобається. Новачкам потрібно обходити їх стороною. А у нас виходить навпаки - саме з турбо все і починають. Результати, природно, є закономірними.

Не чіпайте їх, якщо не розумієте, що ви робите - кращий рада, що я вам можу дати. Також на форумі представлено кілька десятків стратегій для роботи з 60-секундними опціонами. Всі вони розраховані мінімум на 1-2 місяці відпрацювання кожна і не дозволять заробляти в режимі "поставив - вважаю гроші". Таких гарантовано надійних стратегій для турбо в світі просто не існує.

 • Назад: Види бінарних опціонів
 • Вперед: Короткий словник починаючого трейдера