5 Простих способів уникнути обману при торгівлі бінарними опціонами

В час високих технологій і поширення мережі Інтернет кожен, хто хоче почати торгувати бінарними опціонами, може набрати в рядку пошукової системи «брокери бінарних опціонів» і отримати масу посилань на сайти брокерів, які надають послуги з торгівлі бінарними опціонами. Однак, не всі з них можуть виявитися тими, за кого себе видають. Разом з популярністю торгівлі бінарними опціонами зростає і кількість обманів і шахраїв. Дуже часто на хорошу репутацію чесного і порядного брокера бінарних опціонів робить негативний вплив жменька зловмисників, на виверти яких трапляються трейдери. Проте, яку б витонченість не виявляли аферисти, існує кілька способів їх розпізнати, зберігши свої гроші і нервову систему.

Зустрічають по одягу

Зверніть увагу на сайт брокера бінарних опціонів. Сайт повинен бути функціональним, з працюючим призначеним для користувача меню. Порядні брокери на оформлення сайтів грошей не шкодують. Якщо ви бачите якісь неузгодженості, нестиковки або взагалі граматичні помилки - це майже стовідсотковий ознака шахраїв, адже ви не підете купувати золоті прикраси в пивний кіоск?

Протестуйте торговий термінал

На наступному етапі варто провести аналіз торгової платформи, яку пропонує брокер бінарних опціонів, за допомогою використання демо-рахунку.З його допомогою можна перевірити функціональність як клієнтської, так і браузерної торгової платформи на предмет адекватності поставленим завданням. Відсутність у брокера демо-рахунку або будь-якої іншої можливості ознайомитися з пропонованими брокером умовами для торгівлі бінарними опціонами - тривожний дзвінок, який вказує на аферистів.

Служба клієнтської підтримки

Далі слід з'ясувати способи зворотного зв'язку з адміністрацією і не полінуватися провести перевірку кожного з них. Порядні брокери бінарних опціонів надають, як правило, онлайн-чат, адреса електронної пошти та номери контактних телефонів. Відповідь на запит повинен бути швидким і адекватним. Шахраї, що маскуються під брокерів, часто ігнорують звернення клієнтів або намагаються відбутися загальними відповідями за принципом «Ваше звернення прийнято, найближчим часом ви отримаєте відповідь на електронну адресу, вказану при реєстрації» або що-небудь в цьому роді. Про онлайн-контактах, природно, мови не йде.

Способи введення і виведення коштів

Будь-який поважаючий себе брокер бінарними опціонами пропонує клієнту кілька альтернативних способів введення і виведення коштів з клієнтського рахунку. Це можуть бути електронні платіжні системи, банківські картки, банківські перекази та інше. Всі способи і умови грошових транзакцій повинні бути вказані на сайті брокера бінарних опціонів. В якості додаткового підтвердження можна переконатися, що брокер використовує SSL шифрування при активній передачі фінансової інформації.

Акції, бонуси і швидкі гроші - часта виверт шахраїв

Головне завдання шахраїв - в найкоротші терміни заволодіти коштами клієнта, при цьому як би нічого не порушивши.Для цього клієнти зазивають обіцянками бонусів, захмарних розмірів, або супер-пупер акціями, за участю в яких клієнт може отримати знову ж мало не безрозмірну прибуток. Тут потрібно чітко усвідомлювати, що гроші не беруться з нізвідки, а брокер бінарних опціонів - не добра дядько, що роздає просто так гроші наліво і направо. Уважно ознайомтеся з умовами участі в акціях і отримання бонусів. Як правило, зловмисники спеціально їх друкують дрібним шрифтом. Не полінуйтеся їх прочитати, напевно ви знайдете там багато «цікавого».

Підводячи підсумки, можна сказати, що, в більшості випадків, природним «запобіжником» від аферистів, шахраїв і обману в торгівлі бінарними опціонами є звичайне людське розсудливість і розсудливість. Проте, кількість постраждалих від дій уявних брокерів бінарних опціонів не зменшується. Не потрібно поспішати, свій мільйон заробити ви завжди встигнете. Подивіться відгуки про брокерів бінарних опціонів на нашому форекс форумі або прочитайте ці прості рекомендації, які заощадять вам час і, що цілком ймовірно, серйозну суму грошей.