5 Важливих порад початківцю трейдеру бінарних опціонів

"toc-3663-1-box">+
 • Поради бінарним новачкам
 • 1. Обережно з бонусами
 • 2. Уникайте шахраїв
 • 3. Демо-рахунок
 • 4. Читайте умови брокерів
 • 5. Заздалегідь пройдіть верифікацію рахунку
 • Досвідчений недосвідченому

Розглянемо 5 архіважливих рад, до яких ви повинні прислухатися з самого початку. Це дуже, дуже прості рекомендації, а слідування їм є обов`язковим. Не кажіть, що вас не попереджали!

Поради бінарним новачкам

1. Обережно з бонусами

Кожен брокер пропонує бонуси, обов`язково. Але чому? Навіщо йому дарувати вам гроші?

Здогадайтеся відразу - бонуси даються не просто так. Їх потрібно відпрацьовувати. Завжди. А саме, зробити оборот за рахунком. Оборот - це сума всіх угод. Такі умови завжди описані в правилах, які новачки завжди ігнорують.

От скажімо як виглядають умови для бонусів. Вам потрібно зробити оборот 35 разів Перш ніж ви зможете вивести гроші з рахунку.

Оборот (торговий обсяг) - це не зароблені кошти, а сума всіх угод, як прибуткових, так і збиткових

Чим більше ви бонус берете, тим складніше його, в результаті, відпрацьовувати. До чого вам це? Трейдинг - і без того дуже складне заняття. Так ви відразу ж собі кайдани робите на ноги, берете зобов`язання відпрацьовувати подаровані кошти.

А які шанси у вас, новачків їх відпрацювати, зробивши по ним 30- або 50-кратний оборот? Вони зникаюче малі. Пам`ятайте про це.

2. Уникайте шахраїв

Бінарні опціони з`явилися зовсім недавно, в 2008 році. Ми вже обговорювали, що в США є реальні бінарні опціони - такі як NADEX і Cantor Exchange - але вони нам недоступні.

А ось в Європі ми бачимо бінарних букмекерів. Деякі регулюються, але переважна більшість - ні. Через це і того, що це свіжий, новий ринок, на ньому представлені сотні контор. І багато хто з них, на жаль, пройдисвіти і шахраї всіх мастей.

Трейдеру треба попрацювати для відбору найбільш адекватних брокерів. Зараз, на даний момент, це або старі форекс-брокери з БО, які на ринку не менше 8-10 років, або старі і шановні бінарні контори, що працюють по 15 років.

Брокер повинен бути сертифікований і не набридати менеджерами, які не повинні вам дзвонити і нав`язувати сигнали або стратегії. Менеджери їх не знають - прогнозувати рух ціни можуть тільки професіонали. І ви або станете їм, або підете, втративши тут все гроші.

Тому:

 • вибирайте перевірені, старі контори;
 • не слухайте менеджерів бінарних і форекс контор;
 • не шукайте гарантовано прибуткові сигнали - повірте, їх немає;
 • дивіться чорний список брокерів бінарних опціонів на нашому форумі.

Шахраї можуть бути неймовірно винахідливими і нахабними. Не попадайтеся на їх прийоми.

3. Демо-рахунок

Почніть з демо-рахунку. Незважаючи на те, що психологічно торгівля на реальному рахунку відрізняється від демо, і істотно, починати потрібно з віртуального рахунку.

Просто вражає оману багатьох людей. Вони приходять на ринок, де потрібно прогнозувати міжбанківські котирування і подивіться на них - впевнені, що у них відразу вийде. З чого таке зарозумілість? Жадібність тому відповідь.

Саме тому менеджери у нечистоплотних брокерів наполягають відразу на поповненні депозиту, заманюють бонусами і всілякими супер-пупер сигналами.

Деякі, як Alpari, дають демо-рахунок без реєстрації, просто у них на сайті.

Трейдинг - область нова. Складна. Непроста. Тому знайомиться з ним потрібно поступово, як би вам не хотілося відразу заробити багато грошей.

4. Читайте умови брокерів

Якщо ви зібралися довірити гроші якоїсь компанії, спочатку вивчіть умови надання послуг. Так, ви не любите читати ці документи, написані дрібним шрифтом.

Але тоді ризики все ваші. А в умовах все сказано - які умови бонусів, які документи потрібні для виведення коштів, які обмеження по роботі з рахунками існують.

Наприклад, у деяких брокерів якщо рахунок не використовується якийсь період часу, скажімо, місяць або два - з рахунку починає списуватися своєрідна "абонентська плата".

Так, вам доведеться це прочитати. Інакше як би ви дізналися, що якийсь відморожений брокер буде відбирати у вас майже 6000 рублів на місяць просто за те, що ви 3 місяці не заходили до них?

Натуральний грабіж? Так саме! І він прописаний в регламенті, який ви не спромоглися прочитати

5. Заздалегідь пройдіть верифікацію рахунку

Чим надійніше брокер, тим суворіше правила верифікації. Для виведення коштів вам необхідно, як трейдеру, підтвердити свою особистість. Це, як правило, три наступних документа. Їх запитують окремо або разом:

 • копія паспорта
 • підтвердження адреси проживання - наприклад, квитанція за квартплату з вашим прізвищем, виписка з банківського рахунку або по пластиковій картці
 • фото пластикової карти, на якій закрашуєте всі цифри, крім 4 останніх.

Необхідні документи ви віддаєте до введення грошей на депозит. Це загальне начало, що ви повинні зробити після реєстрації у брокера.

Якщо ж документів у вас не питають - саме час насторожитися. Регульовані брокери запитують їх не просто так. Вони потрібні для звітності перед контролюючими їх державними органами.

Компанія, якою є бінарний брокер, банально не може відправляти кошти невідомо кому. Тому спочатку верифікація - і лише потім робота з брокером на реальні гроші.

Досвідчений недосвідченому

Як досвідчений трейдер скажу - тут заробляють тільки терплячі, вдумливі і розумні хлопці. Якщо комусь не вистачило мізків або терпіння переглянути банальний регламент надання бонусів - це ваші і тільки ваші проблеми.

І скаржитися потім буде марно, бо брокер вас попередив. Чи не його вина, що ви не ознайомилися з цим попередженням, навіть прописаним дрібним шрифтом. Професіонал читає умови пропонованих йому послуг, навіть якщо це і займе півгодинки. Новачок - ніколи. Вгадайте, у кого з них більше шансів на стабільний дохід? Питання риторичне)

 • Назад: Короткий словник починаючого трейдера.
 • Вперед: Перевіряємо брокера бінарних опціонів.