4 Причини не відкривати рублевий рахунок на форекс

чому не варто відкривати рахунок форекс в рублях

Всім привіт. Сьогодні я спробую відповісти на питання «В якій валюті відкривати рахунок на форекс».

Ну хто з нас не патріот? Хто з нас не шанує лик Царя і рідну валюту? На жаль, рідна валюта не завжди відповідає нам взаємністю. Ось і форекс рахунки, що відкриваються в рублях, таять в собі приховану загрозу…

Можна виділити 4 основні причини, за якими не варто відкривати рахунок на форекс в рублях.

Форекс Софт не знайомий з рублями

форекс софт

Ну подумайте самі: звідки розробникам радників, індикаторів і т.п. знати що таке рублі? Ось ви знайомі з валютою Зімбабве? Я теж немає.

Тому програмісти (росіяни в тому числі) завжди роблять софт з розрахунком балансу депозиту в доларах. Якщо у вас відкритий рахунок в рублях і ви поставите якийсь радник з авто-розрахунком лота, то робот почне відкривати на вашому рахунку величезні угоди. Чому? Тому що він буде думати, що ваш баланс в доларах.

Складнощі в розрахунках лота

управління розміром лота

Якщо коротко, з розрахунком лота на рублевому рахунку ви собі мізки зламаєте. На доларовому акаунті все вважається легко і просто, свій метод обчислення оптимального лота для кожної угоди я описував тут.

емоційна залученість

емоції на forex

Емоцій на форекс і так вистачає. Навіщо збільшувати їх вплив? Коливання на рахунку в рублях викликають у російських трейдерів набагато більше занепокоєння, ніж якісь умовні одиниці. Все-таки більшість з нас заробляє і витрачає гроші саме в рублях, а не в доларах. Тому втрату, скажімо 1000 рублів, ми сприймаємо сильніше ніж втрату 30 доларів. Хоча по суті, це одні і ті ж гроші…

інфляція

інфляція в Росії

Інфляція в Росії за 2012 рік склала 6,6%. Тобто ваші заощадження в рублях за рік «подешевшали» майже на 7%. А тому ми знаємо любов уряду «прикрашати» дійсність, то на ділі маємо втрату в районі 10%. Воно вам треба?

У США щорічна інфляція знаходиться в районі 2%. Тобто в 3-4 рази менше ніж в РФ. Думаю, в школі все вчилися і вже порахували в розумі в якій валюті вигідніше зберігати кошти. Не тільки на форекс.