# 3 ZOOM Cash NL2. Міні-даунстрік

Поточний банкролл: 95, 75 $ (-1, 31 $)
Графік за 09. 01.15:


Загальний графік в період з 16. 12.14:
Як видно з першого графіку вчорашня сесія вийшла дуже не простий Прикро, що весь можливий профіт дня був убитий кулерами КК vs. АА Які вчора здали аж 4 рази. Близько 8 $ я втратив саме через це, тобто якби не ці кулери, день був би зіграний в непоганий плюс. Ну і крім цього, я дуже рідко просто потрапляв в борд.. А якщо потрапляв, то у оппа майже завжди було щось сильніше. Топ-пара/оверпара постійно впиралися в сет, стріт - у флеш, трипс - в фул-хаус і т.д. Але від більшості цих підстав мені вдавалося ухилятися, тобто я рідко платив опонентам, коли бачив, що моя комбінація вже позаду
Що ж, це покер, тут ніхто не гарантує, що при правильній грі ви кожен день будете в плюсі. В принципі, я навіть задоволений, що зміг витерпіти цей невеликий даунстрік без серйозних втрат. До того ж, була пара-трійка помилкових колл, уникнувши які, я зміг би вивести день хоча б в 0 Коротше кажучи, висновок такий: навіть даунстрік реально пережити, граючи безпомилково))
Ну і, звісно ж, поділюся з вами декількома роздачами
1) Чи вдалося ухилитися від чергового кулера KK vs. AA Прям відчував, що проти діапазонів цих двох оппов мої KK стоять погано. Реальне Еквіті пуша вручну тут розрахувати досить складно, тому що занадто багато додаткових чинників Але все-таки смію стверджувати, що фолд тут краще

2) Апофеоз божевілля Що коїться часом на мікролімітах. KK vs 92o (Мало не переїхав мене).

3) Ще трохи божевілля Тільки на цей раз з невдалою для мене кінцівкою. Китайські гравці знають, коли треба йти олл-ін, щоб отримати натс з флопа!

4) Ну і ось це я просто не міг не викласти. Олл-ін з UTG з QJo ще можна зрозуміти: фіш тільта. Але колл з TT - це щось дуже епічне. Хлопець платить 25 ББ Щоб зайти на сет. Сет-то він до речі зловив, але і я теж. Ось тільки мій сет був постарше. Втім, тільта фіш все одно забрав з банку свої 1, 5 $ Зібравши стріт (майже флеш-рояль).

Що ж, зла на фішей я не тримаю в будь-якому випадку, тому що саме завдяки їм покер є прибутковою грою))
Дякую всім за увагу і до завтра. Сподіваюся, сьогодні мені буде везти трохи більше))