3 Способи торгувати на Форекс безкоштовно

Трейдери-початківці, які приходять на валютний ринок, ще в процесі навчання починають замислюватися про те, скільки грошей вони можуть вкласти в торгівлю і де їх взяти. І лише небагато знають, що існує можливість торгувати на Форекс безкоштовно, т. Е. Не вкладаючи в торгівлю жодної копійки власних коштів. Скажемо більше - така торгівля для новачка є найбільш перспективною, оскільки при відсутності ризику для власної кишені дозволяє перевірити свої навички і вирішити для себе, а чи варто займатися цією справою взагалі. Для торгівлі на Форекс без будь-яких матеріальних вкладень існує кілька способів.

Безкоштовна форекс торгівля на демо-рахунку

Це найпростіший спосіб торгівлі на Firex без вкладень. По суті, демо-рахунок є навчальним. Початківець трейдер має можливість відкривати і закривати угоди, освоювати функціонал терміналу і навички роботи з ним, а також нюанси роботи того чи іншого форекс брокера, який надав демо-рахунок. Гроші на демо-рахунку віртуальні, тому робота на ньому ніякої загрози для бюджету починаючого трейдера не несе. Досвідченішими трейдерами демо-рахунки використовуються для тестування форекс стратегій і торгових тактик.

Реєстрація демо-рахунку на сайті одного з форекс-брокерів

Відкрити демо-рахунок можна на будь-яку суму. Початківцям трейдерам рекомендується відкривати віртуальний депозит співрозмірний з тією сумою, яку він розраховує використовувати в реальних торгах.Така практика допоможе трейдеру-початківцю виявити всі достоїнства і недоліки своєї торгової системи без матеріальних втрат.

Реєстрація демо-рахунку в торговому терміналі MetaTrader 4

Технічно, торгівля на демо-рахунку і реальному депозиті нічим не відрізняються. По-крайней мере, про це заявляють практично всі брокери. Проте, варто розуміти, що при використанні демо-рахунку трейдер майже не буде стикатися з проскальзиваніем і реквот.

Окремо варто сказати про емоційну складову такого безкоштовного валютного ринку. Торгівля на демо-рахунку не несе в собі такий психологічного навантаження, як торгівля на реальних грошах. Згодом, втрата віртуального депозиту перестає бути чимось незвичайним. Трейдер просто відкриває новий демо-рахунок, тим самим перетворюючи трейдинг в азартну гру.

Переходити до торгівлі на реальному депозиті рекомендується тільки після досягнення стабільної прибутковості на демо-рахунку.

Форекс конкурси - безкоштовна тренування трейдера

Використання демо-рахунку - не єдиний спосіб торгівлі на Форекс безкоштовно. Все форекс брокери періодично проводять різноманітні конкурси та турніри, які можуть проводитися як на демо-рахунках, так і з використанням реальних депозитів, наданих форекс брокерами. Як правило, призами в таких конкурсах є зараховуються на торговий рахунок переможців грошові суми.

Форекс конкурси та турніри - це чудова можливість перевірити свої навички, торгову форекс стратегію і, природно, отримати грошовий приз для торгівлі.

Незважаючи на те, що в форекс конкурсах присутній певний елемент азарту, це тільки допоможе трейдеру-початківцю, всерйоз вирішив займатися трейдингом, удосконалювати методи боротьби з емоціями і демонструє важливість слідування торговому плану.

Бонуси та акції форекс брокерів

Дуже часто форекс брокери, особливо тільки недавно почали свою діяльність, залучають потенційних клієнтів усілякими акціями і бонусами. Наприклад, для того, щоб трейдер оцінив переваги їх торгової платформи, торгові умови і якість послуг, що надаються, на його рахунок нараховується певна сума, доступна для торгівлі. Також форекс брокер може запропонувати оплату за повідомлення, опубліковані на відповідному форумі. Ця оплата, як бонус, також зараховується на торговий рахунок трейдера.

Варто відзначити, що такі подарункові суми доступні тільки для торгівлі, проте зароблена за допомогою бонусів прибуток вже цілком належить трейдеру.

Бонусні суми, як правило, невеликі, близько 50 доларів, і для досягнення істотного прибутку не годяться. Однак, новачок отримує хорошу можливість поторгувати на «чужих» справжніх грошах і при цьому ще трохи собі заробити.

Таким чином, новачкові, що бажає зайнятися трейдингом на Форекс, необов'язково сидіти і збирати гроші на реальний депозит. Для цього є унікальна можливість скористатися одним з вищенаведених способів і почати торгівлю на Forex безкоштовно.

Вас також напевно зацікавить

  • Своп на Форекс: стаття витрат трейдера або можливість заробити?
  • Матеріальні витрати при торгівлі на Форекс
  • Торговий лот і вартість пункту на Форекс