3 Варіанти бінарних опціонів безкоштовно і без вкладень

Бінарні опціони без вкладень цікаво спробувати майже всім трейдерам, які захоплені пошуком альтернативних інвестицій. Активність рекламних кампаній брокерів бінарних опціонів створюють ажіотаж і підстьобують цікавість спекулянтів, однак факт того, що це все ж сурогатний інструмент, ймовірність обману на торгівлі яким значно вище звичайного, народжують побоювання стосовно нього, тому і виникає бажання протестувати бінарні опціони безкоштовно .

1 варіант: Бінарні опціони без вкладень на демо-рахунку

Найпростіше вирішення питання про те, як протестувати торгівлю бінарними опціонами безкоштовно, напрошується само собою - відкрити демонстраційний рахунок. Віртуальні гроші, віртуальна прибуток - всі ці можливості пограти в трейдинг і оцінити свої можливості з БІНАР дає практично кожен брокер.

В такій торгівлі бінарними опціонами без вкладень немає ніяких явних підступів - ті ж котирування, ті ж умови, той же термінал. Якщо Ви - професійний трейдер, то і наслідків ніяких, найімовірніше, не буде. А ось для новачків демо-рахунок може виявитися каменем спотикання в момент переходу на реальний депозит. Довга торгівля на віртуальні гроші може невірно підготувати психологію трейдера до мінусових операціях і напрузі від реального трейдингу в цілому. Тому на демо-рахунку засиджуватися експерти журналу ForTrader.org не рекомендують. Краще швиденько перейти до 2 або 3 варіанту торгівлі бінарними опціонами без вкладень.

2 варіант: Бінарні опціони безкоштовно в конкурсах

Наш журнал вже кілька разів проводив торговельні конкурси на бінарних опціонах. Безкоштовна реєстрація учасників дозволяла не тільки спробувати свої сили в торгівлі новим активом, але і заробити на цьому початковий депозит і матеріальні призи. В основному форекс трейдери, які відвідують наші сайти, з задоволенням відгукнулися на цю пропозицію і цілком вдало розпочали свою торгівлю БІНАР. Після конкурсу багато трейдерів зізнавалися, що частково переключилися саме на них, так як змогли спробувати бінарні опціони безкоштовно і оцінити всі недоліки і переваги без втрати власних вкладень грошей.

Зараз конкурси проводять багато брокерів бінарних опціонів. Просто пройдіться по основним компаніям і пошукайте відповідну інформацію. Конкурси, мабуть, - найзручніший спосіб протестувати бінарні опціони безкоштовно.

3 варіант: бінарні опціони на бонуси

Скажімо так, така торгівля бінарними опціонами без вкладень не така вже й безкоштовна. Бонуси брокери дають часто і з задоволенням, але при цьому є якесь обов'язкова умова. Найчастіше це внесення першого депозиту новачком, який подвоюється або якось множиться брокером.

Небезпека таких бонусів для бінарних опціонів в тому, що при втраті депозиту, першими витрачаються саме Ваші вкладення, і тільки в кінці - бонуси. Щоб було зрозуміліше, розберемо простий приклад.

Ви вклали 100 $ на свій перший депозит. Компанія подвоїла його бонусом, і Ви бачите на рахунку 200 $. Якщо Ваша торгівля якось не задалася і депозит частково втрачений, наприклад, на 60 $, вивести з решти 140 $ ви зможете тільки 40 $.Саме на Ваші гроші Ви торгуєте в першу чергу.

Точно також, при відновленні депозиту після просадки, Ви спочатку закриєте «борг» перед брокером, а тільки залишок зможете забрати.

Наприклад, з тих самих 200 $ Ви програли 130 $. Таким чином, у Вас не залишилося більше своїх коштів на рахунку і з бонуса Ви втратили ще 30 $. Якщо в подальшому удача повернеться до Вас, і ви виграєте 100 $, забрати з них Ви зможете тільки 70, т. Е. Кошти понад виданого бонусу.

В цілому, немає нічого поганого в такому бонус для бінарних опціонів, якщо бути готовим до таких правил і приймати їх.

Звичайно, існують в природі ще й бездепозитні бонуси для бінарних опціонів, однак зазвичай це просто завлекушка, т. К. Стоятимуть обмеження на виведення прибутку в вигляді необхідності вторгувати багато-багато угод або ж внести потім свої гроші на рахунок. Таку торгівлю бінарними опціонами безкоштовної назвати складно. Тому ми рекомендуємо читати умови подібних акцій дуже уважно.

Підіб'ємо підсумки

Отже, як же нам торгувати безкоштовно бінарними опціонами без вкладень своїх грошей?

  • На демо-рахунку
  • В конкурсах
  • На бонуси

Експерти журналу фортрейдер. ру рекомендують протестувати Ваші сили і можливості для цього інструменту за допомогою запропонованих способів до того, як вносити кошти на депозит. Не дивлячись на те, що досить складно знайти щось вартісне безкоштовно, краще докласти до цього трохи зусиль, ніж втратити гроші, не розібравшись в ситуації. Бінарні опціони без вкладень існують і треба ними користуватися.