3 Правила прибутковою торгівлі радниками-скальперами

Скальпинг на Форекс, незважаючи на те, що є одним з найскладніших технічно і психологічно видів трейдингу, давно користується заслуженою популярністю. Природно, не обійшли стороною скальпинг і творці радників.

На даний момент трейдеру є невимовне безліч платних і безкоштовних роботів-скальперів, побудованих на різних принципах і торгових стратегіях. Деякі радники торгують тільки в певні години, деякі - торгують постійно. Якісь радники працюють краще, якісь гірше. Але, як правило, скальпує радник показує прибуток за певний проміжок часу, після якого йде період затишшя і серія угод зі збитками.

Найчастіше, реалізація тієї чи іншої скальпінговой стратегії в радника доходить до абсурду, що призводить до закриття брокером торгового рахунку, на якому встановлено такий радник.

Яких же правил необхідно дотримуватися в торгівлі скальпує радниками на форекс?

Правило №1. Скальпинг - тільки у відповідний час

В найпершу чергу потрібно розуміти, що підвищена волатильність - перший ворог радника-скальпера, він любить, коли на ринку спокійно. Тому, якщо ціна малює довгі свічки, що, як правило, спостерігається під час збігу сесій, потрібно заборонити раднику торгувати, дочекатися фази затишшя і тільки тоді знову починати скальпувати.

Неабиякою мірою це відноситься до подій біржового календаря. Навіть початківці трейдери знають, що перед публікацією важливих економічних новин волатильність може збільшитися в рази, тому що торгує в цей період радник-скальпер може з легкістю принести збиток вашому депозиту.

Для роботів, які торгують тільки в певні години (як правило, це нічні Скальпери) актуальний параметр GMT Offset, що відображає різницю між часом вашого брокера і часом за Гринвічем. Періодично цей параметр потрібно перевіряти, особливо, під час переходів на зимовий або літній час.

По п'ятницях, коли торговий тиждень добігає кінця, і в останні 2-3 дня місяця великі учасника ринку часто закривають позиції. Це час теж не підходить для робота-скальпера, що легко побачити при тестуванні будь-якого скальпує радника.

Правіло№2. Коли «менше» означає «краще»

Другим, але не менш важливим, моментом є вибір форекс брокера , а, вірніше, вибір відповідного спреда по валютній парі, на якій торгує радник для скальпинга, величина комісії (якщо така є) і швидкість виконання ордерів.

Перед тим, як встановити робота-скальпера, перевірте всі ці умови. Природно, чим вони менші, тим комфортніше буде себе почувати форекс радник. В ідеалі, можна витратити трохи часу, щоб вибрати брокера і тип рахунку, на якому будуть мінімальні спред і час виконання ордерів.

Правило №3. Не лінуйтеся тестувати радник

Крім умов торгівлі, звичайно ж, потрібно звернути увагу на сам радник. Використовуючи результати тестування, необхідно розібратися, яка логіка лежить в основі робота , якого розміру тейк-профіт і стоп-лосс він встановлює, скільки угод відкриває і як довго тримає їх відкритими.

Не полінуйтеся і протестуйте радника в тестері, не забуваючи про величину спреду. Наприклад, якщо скальпує радник виставляє стоп-лосс розміром 200-300 пунктів (для 4-хзначних котирувань), то навряд чи до нього буде застосовано слово скальпер. Стоп-лосс у скальпує робота не повинен перевищувати 50-60 пунктів (в залежності від торгувала валютної пари), інакше це вже буде робот-пересіжіватель, а не робот-скальпер.

Якщо час життя відкритої скальпує радником угоди не більше 1-2 хвилин, будьте готові до того, що форекс брокер може заблокувати ваш торговий рахунок.

Якщо тестування покаже, що середній час утримання відкритої угоди порядку декількох хвилин, то такі тести не мають нічого спільного з реальним станом справ, а такий робот, в кращому випадку, буде торгувати в нуль, в гіршому - просто зіллє депозит.

Зверніть увагу на величину середнього прибутку на угоду . Вона повинна бути, як мінімум, 2 пункту. Кількість угод - чим більше, тим краще. Якщо кількість угод буде достатньо мало - це є приводом підозрювати, що має місце звичайна підгонка під історію.

Однак, слід пам'ятати, що результати тестування не є істиною в першій інстанції і реальні результати майбутньої торгівлі можуть з ними не збігатися.

Витративши трохи свого часу і дотримуючись цих нехитрих правил при тестуванні скальпує радників і торгівлі на реальному депозиті, ви самі переконаєтеся, що правильний підбір форекс брокера і робота-скальпера дозволять вам отримувати стабільний прибуток на ринку Форекс.

Радники скальпінговие стратегії

  • Стратегії для скальпинга
  • Радники Форекс

Схожі статті

  • Відповідальність трейдера і 4 методу майбутнього успіху в трейдингу
  • Форекс для новачків: заборонити чи попередити?
  • Битва роботів: купити радника форекс або скачати безкоштовно?