3 NEWS: Затяжний short або спроба на корекцію

Добрий день, колеги

Я як прихильник екстрадей торгівлі розглядаю майбутній тиждень для можливості торгівлі в екстрадей і взагалі чи варто цього тижня торгувати їй або все ж коротеньким дейтрейдинг обмежиться.

Всі два тижні були явно шортовимі за винятком минулого четверга який не погано повиносив short'овие стопи.

Результат минулого тижня:

У моїх двох оглядах на минулого тижня був один в short (понеділок) і long (середа). Результат не вразив.

За шортовим позиціях які закривав в середу була не погана прибуток, але четвер залишилися 3 позиції її скоротив. Що сумно.

За лонговим позиціях ідея пролетіла повз, нафта все ж пробила 30 $ і SPY впав нижче 190 $. Від яких (рівнів) якраз і будувалися позиції в long. На скільки ще тепер витримає енергетичний сектор і не впаде з прискоренням вниз не зрозуміло, але може вже трапиться на цього тижня.

Разом: В період високої волантільності ринку екстрадей торгівля має високий ступінь ризику і якщо вже і торгувати її то дуже акуратно а краще взагалі не варто.

Китай в переди планета вся))

Американський ринок практично аналогічно повторював Китайський. І цей тиждень на мій погляд не принесе нам якийсь інший залежності.

За своєю стратегією (тех. Аналіз) я дуже рідко дивлюся будь-які новини і дані будь-якої країни. Але ринок зараз вкрай не технічний і відбирати паперу з якихось рівнях або паттернам взагалі ні має сенсу (просто не працює). Так би мовити торгувати за настроєм ринку.

Так ось. Завтра в 5-00 ранку за московським часом виходять 3 новини за даними в Китаї:

1. ВВП Китаю за 4 квартал - прогноз 1. 7%

2. ВВП Китаю річний - прогноз 6. 8%

3. Обсяг промислового виробництва - прогноз 6. 0%.

Що не менш важливо так то що ці 3 новини з Китаю цього тижня носять ключовий характер і більше таких новин (по важливості) на ній не буде. Так що і припускаю вони повинні задати напрямку ринку в среднесрок.

Сценарії руху думаю і так всім зрозумілі есл фактичні будуть нижче (чим більше тим краще) прогнозу то сміливо відбираємо акції в short і вперед. А ось якщо фактичні співпадуть з прогнозами або його перевищити то торгувати екстрадей взагалі не варто (графіки будуть нагадувати "піаніно" то вгору то вниз).

Акції як писав раніше відбирати зараз немає взагалі сенсу. Так що ждемс.

Якщо у кого то є свої цікаві ідеї то пишіть.