3 Важливі уроки успішного трейдингу

Для кого-то біржа і ринок FOREX - це гра з випадковістю, для інших - ретельно продуманий бізнес. Природно, другий підхід до справи приносить набагато більші плоди. Трейдери, які мають за спиною багаторічний досвід, часом вдаються до нестандартних тактик і стратегій, що дозволяє їм бути на крок попереду своїх конкурентів.

Ми згадали три історії про трейдерів, які навмисно пішли проти усталених правил - і виявилися переможцями.

Джордж Сорос заробляє мільярд ... за один день

Класична історія успіху. З кінця 1980-х років Сорос невеликими партіями скуповував фунти стерлінгів, після чого 15 вересня 1992 року продав близько 5 млрд. Фунтів в обмін на 15 млрд німецьких марок, що сприяло обвалу фунта стерлінгів на наступний день, 16 вересня. Сорос моментально викупив фунти назад - вже за зниженою ціною. За різними оцінками, в цей день фінансист заробив від одного до півтора мільярдів доларів США. Надалі дата 16 вересня 1992 була названа «Чорної середовищем», а Сороса прозвали «людиною, який зламав Банк Англії». Справедливості заради відзначимо, що Сорос - далеко не єдиний, хто в той день розбагатів на обвалі фунта.

Урок : плануйте свої дії на кілька кроків вперед.

Інгебор Моц стає мільйонером, будучи пенсіонеркою

Що незвичайного в німкені Інгебор Моц? Їй 88 років. Після смерті чоловіка Інгебор виявила, що колишній чоловік скуповував акції великих компаній.Фрау Моц вирішила, що не буде їх продавати - і почала грати на біржі. За десять років гри Інгебор стала мільйонером і з цього приводу написала власну книгу «Як заробити на біржі мільйон». Згодом гра на біржі поповнилася ще одним заняттям - платними телефонними консультаціями, де заповзятлива старенька ділиться своїм досвідом. Від інших гравців Моц відрізняє не тільки вік - вона також відома своєю неприязню до сучасної техніки: на відміну від більшості гравців, німкеня не користується комп'ютером, їй вистачає телефону і ранкових газет.

Урок : бути молодим і розбиратися у всіх технологічних новинках - не означає бути успішним.

Девід Теппер отримує премію в 2, 5 млрд доларів

В кінці 2009 року фінансова криза все ще прибував в силі, і інвестори позбувалися від власних банківських акцій. Американський трейдер Девід Теппер пішов проти натовпу - і поставив на зростання Bank of America і Citigroup. Результат не змусив себе чекати: Appaloosa Management, хедж-фонд Теппер, заробив на акціях банків 7 млрд доларів. Компанія щедро віддячила Девіда - за успішну операцію він отримав премію в розмірі 2, 5 млрд доларів.

Урок : пливіть проти течії, коли цього вимагає ситуація.

Вам також буде цікаво