3 Базових стратегії торгівлі бінарними опціонами: від простого до складного

Як показує практика, можна бути досить успішним аналітиком, але біржовий прибутку так і не побачити. Вміння правильно аналізувати ринкову ситуацію для отримання прибутку на біржі недостатньо - дуже важливо ще вміти торгувати. У стратегіяхторговлі бінарними опціонами, як і в будь-якому іншому справі, необхідно рухатися від простого до складнішого. Не потрібно ускладнювати торговий процес там, де можна обійтися простими методами.

Просте - частина складного

Мережа інтернет переповнена стратегіями для торгівлі бінарними опціонами. Деякі знаходяться у вільному доступі, за деякі продавці просять якусь суму, обіцяючи натомість швидке збагачення. Неважливо, купили ви стратегію для торгівлі бінарних опціонів або знайшли її на якомусь форумі, всі вони побудовані на найпростіших базових тактики.

Торгуючи бінарними опціонами можна отримувати нічим не обмежений прибуток. Нелінійне ціноутворення БІНАР дає можливість побудови безлічі стратегій, в яких співвідношення ризику і прибутку буде різним. Переважна більшість складних стратегій для торгівлі бінарними опціонами можна розкласти на прості комбінації, які і є тими самими базовими.

Базових стратегій для торгівлі бінарними опціонами, насправді, кількість невелика. Розглянемо найпоширеніші з них.

1. Базова стратегія для бінарних опціонів Стріп (strip)

Стріп (strip) - це комбінована торгова стратегія для бінарних опціонів.Вона передбачає продаж одного опціону Call і двох опціонів Put з однаковою ціною виконання і терміном закінчення всіх трьох опціонів. Стратегія Стріп має яскраво виражений ведмежий характер, оскільки передбачає швидке і суттєва зміна торгуемого базового активу. Премія тут має менший розмір, ніж була б при окремій покупці опціонів.

2. Базова стратегія Стреддл (staddle)

Стреддл (staddle) також є комбінованою стратегією, причому, однією з найпопулярніших. Вона передбачає продаж одного опціону Call і одного опціону Put на один базовий актив за однаковою ціною і з однаковими термінами закінчення опціонів. Мається на увазі, що ціна на торгується актив зміниться несуттєво. Більш значні зміни ціни можуть стати причиною серйозних збитків.

3. Базова стратегія Спред (spread)

Спред (spread) передбачає одночасну покупку і продаж опціонів, що мають рівні терміни виконання. Тобто, простіше кажучи, трейдер фінансує покупку одного опціону за рахунок продажу іншого. Стратегія Спред використовується трейдерами при розрахунку на значне зростання торгуемого активу і має яскраво виражений бичачий характер.

За допомогою застосування базових стратегій торгівлі бінарними опціонами, кожен трейдер може розробити свою, більш просунуту стратегію, відповідно до своїх уподобань і розумінням процесів торгівлі на ринку бінарних опціонів.