24Option сигнали

Бінарні опціони самі по собі досить прості, але сучасний ринок спрощує їх до межі можливості. З того моменту, як цей вид торгівлі став доступний для більшості трейдерів, питання отримання якісних сигналів став одним з найгостріших і обговорюваних.

Суть сигналів зводиться до того, що трейдер отримує конкретні рекомендації від третьої особи про те, в якому напрямку здійснювати угоди з того чи іншого базового активу. Сьогодні такі послуги представляють і брокери. У компанії 24option сигнали з'явилися в наявності не так давно, але разом з цим вони вже досить популярні і трейдери активно використовують їх у роботі.

Сигнали брокера 24option отримати досить легко, для цього необхідно мати свій акаунт на сайті даної компанії, з поповненим балансом. Після цього у відповідному розділі торгової платформи буде відображатися колонка "сигнали", в якій і можна вести роботу з даним інструментом. Самі сигнали з'являються досить рідко, 1 раз на годину. При цьому вони зачіпають практично всі основні базові активи, які доступні для торгівлі на момент публікації.

Особливість сигналів

Трейдеру надається інформація про тип базового активу, часу появи рекомендації на покупку, напрямок торгу і надійність сигналу. Останнє поле воно найважливіше і багато в чому саме воно визначає ту прибутковість, з якої інвестор буде розміщувати свої кошти в покупку бінарних опціонів. У цій графі дані представляються графічно і розташовані в порядку убування пріоритету покупки. Вище знаходиться ті лоти, які купувати слід, перш за все. Отримавши сигнали необхідно проаналізувати дану графу, оскільки, чим більше вона зафарбована, тим більша ймовірність того, що такий опціон буде прибутковим. У цій графі можна виділити два основних кольори, які необхідно враховувати:

  1. Зелений - хороший сигнал
  2. Червоний - поганий сигнал.

Існує ще одна особливість торгових сигналів брокера 24option. Незважаючи на те, що вони публікують рекомендації 1 раз на годину, купувати лот слід всього на 15-20 хвилин. Це основна рекомендація, яка дається трейдерам.

Сигнали 24option незважаючи на те, що їх запустили не так давно, вже встигли себе позитивно зарекомендувати, як інструмент, що володіє дійсно прибутковою статистикою. І ця статистика знаходиться в розпорядженні кожного клієнта компанії. Такий тип торгівлі підійде навіть інвесторові, який далекий від глибин технічного аналізу. З сигналами даного брокера все дуже просто. Доступно і прибутково. А головне, дає впевненість у тому, що заробити можна на бінарних опціонах, користуючись готовими підказками.

Можливі ризики при роботі з сигналами

Торгові Сповіщення не повинні вважатися консультацією з інвестицій. Це ваше рішення діяти чи на будь-які сигнали, і прийнято на ваш власний ризик. Пропоновані до висновку договори або фінансові інструменти є високоризикованими і можуть привести до втрати внесених грошових коштів в повному обсязі. До укладання угод слід ознайомитися з ризиками, з якими вони пов'язані.