24Option відгуки

Відгук про брокера більш не актуальний. Актуальна інформація є в коментарях.

24option отзывы

  • Сайт брокера: www.24option.com,
  • Мінімальний депозит: 200 $,
  • Мінімальна ставка: 24 $.

Ні для кого не секрет, що 24option є одним з найвідоміших брокерів бінарних опціонів у всьому світі. По всьому світу трейдери довіряють свої гроші цій торговій платформі. Будучи піонерами ринку БО разом з компаніями Anyoption і OptionBit, 24option (24 опшен) вже п`ять років є лідерами цієї галузі. Сильними сторонами цього брокера є прогресивні торгові можливості, велика кількість біржових активів, своєчасні виплати, стабільно працююча торгова платформа.

Хочу сказати, що за останні кілька років я змінив велику кількість брокерів бінарних опціонів, перебуваючи в пошуках надійного партнера з найбільш зручною для мене платформою. Конкуренцію 24option (24 оптіон) для мене особисто може скласти хіба що брокер Optionfair. З власного досвіду можу сказати, що дуже багато брокерів надавали якісний сервіс до пори до часу, але в подальшому не витримуючи конкуренції і, образно кажучи, здуває. Але не цей брокер, про 24option com відгуків дуже багато, їх переважна більшість позитивні. Я теж вирішив написати свій відгук 24 option.

Відгуки про брокера бінарних опціонів 24option com (24 опшен кому)

В першу чергу в своєму відгуку про 24 option com я хотів би розповісти про можливості торгової платформи. Трейдерам, який відкрив рахунок у цього брокера, буде доступно чотири варіанти торгівлі опціонами:

  • «Ціна вище / нижче» - класичний вид торгівлі, де трейдеру пропонується зробити ставку на те, чи буде ціна вище або нижче поточної через якийсь час. Більшість, включно зі мною, в основному торгує саме тут. Час експірації на «Ціна вище / нижче» можна виставити різний - від 5 хвилин до кінця доби, з цим проблем немає. Прибутковість від таких опціонів складає від 89% до 70%;
  • У цьому варіанті є подвкладка «Вище / нижче» з високим відсотком прибутковості. На відміну від звичайних опціонів, ставки приймаються від тих котирувань, які пропонує брокер, але і прибуток за них відповідна - 220% -360%;

24option com отзывы

  • «Один дотик» - інструмент торгівлі, який присутній майже у всіх брокерів. Тут потрібно спрогнозувати торкнеться чи ні реальна ціна за ту ціну, яку пропонує брокер. При цьому брокер вказує котирування, що відрізняється від ринкової на велику кількість пунктів. Новачкам буде важкувато спрогнозувати такі рухи, в основному, заробити на «Одному дотик» виходить при виході важливих новин, які суттєво впливають на ринок. Прибутковість таких опціонів близько 70%;
  • Є подвкладка «Дотик з високою прибутковістю". На мій погляд, дуже складний інструмент, так як потрібно спрогнозувати дотик котирувань, які знаходяться ще далі від реальних, ніж в звичайному «одному торканні». Правда, якщо вірно спрогнозувати все ж вдасться, брокер виплатить 200% -300% прибутку;

сайт 24option отзывы

  • «Кордон» - в цьому виді торгівлі потрібно зробити ставку на те, чи вийде ціна за кордону, запропоновані брокером. Межі досить широкі по 20-30 пунктів на валютні пари, так що торгувати можна, досить зручний інструмент, сам періодично використовую. Прибутковість теж близько 70%, активів не так багато, тільки самі волатильні;
  • Є подвкладка «межа з високою прибутковістю", де можна отримати 200% -350% за прогноз на вихід ціни з діапазону, зазначеного брокером. Діапазон такий же великий, як і прибуток. Я цей варіант навіть не став пробувати.

бинарные опционы 24option отзывы

  • «Короткострокові» - добре знайомі і майстрам «скальпинга» і всім любителям полоскотати собі нерви опціони. Правила ті ж, що і в стандартних «вище / нижче», тільки терміни експірації 30, 60, 120 і 300 секунд. До речі, 24option одні з перших ввели у себе на платформі цей популярний вид торгівлі. Середня прибутковість близько 70%. З активів в основному валютні пари, але їх достатньо.

Всього у 24option я нарахував наступне кількість активів: 32 валютні пари, 21 індекс, 8 сировинних товарів і 39 акцій. Що, в купе з перерахованими вище варіантами торгівлі, більш ніж достатньо навіть для досвідчених трейдерів. Плюс звичайний тиковий графік легким натисканням кнопки перетворюється в свічковий, на який можна накладати різні індикатори і вибудовувати свої стратегії прямо на платформі у брокера.

отзывы о платформе 24option

Варто відзначити, що 24option одні з перших отримали ліцензію CySec, що говорить про надійність цієї компанії серед інших. Відкрити рахунок ви можна абсолютно будь-яким зручним для вас способом від кредитної картки до електронних гаманців. Також при відкритті рахунку на суму вище мінімальної не забудьте запитати, які бонуси вам покладаються. Можна отримати персональну підтримку, до 100% бонусних коштів від депозиту на рахунок і збільшену прибуток на опціони (наскільки мені відомо - до 4% додаткового прибутку). Виводять гроші в 24 швидко від 3-х до 5 робочих днів, з цим проблем у вас не виникне.

Як і у будь-якого іншого поважаючого себе брокера бінарних опціонів, у 24 є мобільна платформа, за допомогою якої ви зможете торгувати, навіть не перебуваючи у комп`ютера, що буде зручно зайнятим основною роботою людям. Залишайте свої відгуки про 24option в коментарях, цікаво буде вислухати ваші думки. До речі я завів окрему рубрику, «відповідає» за питання, що стосуються брокерів. Також ви можете прочитати мій огляд кращих брокерів бінарних опціонів по посиланню, а про самих надійних брокерів я написав окремі статті: FinMax і Utrader (нова версія відкликання 2016).

Офіційний сайт брокера: www.24option.com

отримати сигнали

UPD: В силу негативних відгуків моїх трейдерів на 24option com я припинив співпрацю з цим брокером. Сигнали для бінарних опціонів для цього брокера я більше не видаю. Якщо у вас залишилися питання, проблеми або ви хотіли б залишити про 24option відгуки, пишіть мені на пошту, я постараюся допомогти вам в їх вирішенні. Видача для сигналів для роботи з 24option також більш не відбувається.

До речі, всі скарги не залишилися непоміченими, в січні 2016 року сайсек все ж оштрафував брокера 24option, а я тим часом оновив свій відгук. Подробиці за посиланням.

Тепер ви можете проголосувати «за» або «проти» 24option в моєму незалежному рейтингу брокерів бінарних опціонів.