24Option: розлучення чи ні? штрафи

24option развод или нет

 • Офіційний сайт брокера: www.24option.com,
 • Мінімальний депозит: 200 $,
 • Мінімальна ставка: 24 $.

Ну що, дорогі друзі, сьогодні у нас в програмі суцільні «скандали, інтриги, розслідування», як то кажуть. Поки не вщухають суперечки в мережі про те, чи є брокер 24option розлученням або ж немає, свою думку «висловив» і CySEC. Як? Оштрафував брокера на 156 000 євро.

Грозний CySEC

Нагадаю, що сайсек є одним з найбільших регуляторів ринку БО. В общем-то в минулому році CySEC підозріло активізувався, мабуть, згадав про те, що він є регулятором діяльності брокерів. У підсумку в наприкінці 2015 роки як з автомата вилетіли кулі, тобто штрафи цілої «могутньої купі» брокерів:

 • WGM Services Ltd (бренди EZTrader, EZInvest і Global Option) - 340 тисяч євро;
 • Pegase Capital Ltd (бренди InteractiveOption, HelloBrokers і MTX Plus) - 300 тисяч євро;
 • Reliantco Investments Ltd (бренди UFX і UFXMarkets) - 123 тисячі євро.

Так і в 2016 році сайсек продовжив свої зверствованія. На цей раз регулятор виявився незадоволений роботою брокерів 24option і Banc de Binary. Був виписаний один з найбільших штрафів за всю історію роботи регулятора:

 • Сумнозвісний брокер Banc de Binary отримав свій пряник у вигляді штрафу в 350 тисяч євро;
 • Ну а холдинг Rodeler LTD (якому власне і належать ті найпопулярніші брокери 24 Option, GrandOption, QuickOption) відбулася сумою в 156 000 євро.

Особисто мене цей факт тільки радує. Адже раніше виписували штрафи по 25-50 тис., Що, на мій погляд, виглядало офіційної індульгенцією. Ну що це за гроші для брокерів, чий щомісячний оборот становить сотні тисяч доларів? Сміх, та й годі. А ось суми 300 000 - вже серйозний дзвіночок, так недалеко і до мільйона. Я вважаю, що чим більше штрафи, тим краще, може, подумають наступного разу. У будь-якому випадку, шахрайство обходиться брокерам бінарних опціонів все дорожче.

Незрозуміло тільки, чого CySEC чекав весь цей час. Адже про те, що той же Banc de Binary не виводить не тільки прибуток, але і депозити, знають навіть новачки. Але брокер, як я писав минулого тижня, підводячи підсумки року, раптово йде з російськомовного ринку. А ось з відкликанням про 24option окрема історія, давайте поговоримо окремо про розлучення в цьому брокера.

24option розлучення чи ні - відгуки про брокера

24option отзывы развод или нет

На мій погляд, цей брокер заслуговує на окрему розмову. Буквально пару років тому цей брокер був лідером ринку, я торгував в ньому на постійній основі і був вельми задоволений. Правда, тоді я також торгував в Еніопшен, які зараз перетворилися в старий нікому не потрібний черевик. Навіть написав позитивний відгук, тому що був упевнений, що 24option розлученням не займається. Але час невблаганно летить. На сьогоднішній день мій відгук вже не актуальний. Вже більше року я не торгую в цьому брокера, тому як зіпсувався він, звичайно, катастрофічно. Дуже часті і сильні реквот, менеджери, які допомагають «позбутися» від грошей на депозиті. Так, ви і самі можете з коментарів за останні 2 роки до відкликання про брокера простежити зміни думок, розлучення 24option чи ні.

Друзі, я не втомлююся повторювати, що брокери бінарних опціонів не "псуються» відразу, як правило, це досить тривалий процес, який можна відстежити заздалегідь. На цю тему я навіть складав спеціальну пам`ятку. Щодо 24option можу сказати, що мене спочатку сильно напряг нескінченний потік реклами брокера, який почався півтора роки тому. Активна реклама - це взагалі поганий знак.

Потім я почав стежити за котируваннями, результат мене, як ви розумієте, не сильно порадував. Але це було тоді. Зараз історії від трейдерів, яким «пощастило» поторгувати в цьому брокера, жахають мене з кожним разом все більше і більше. По-перше, 24 option, мабуть, не давала спокою слава відомих OptionRally, тому вони розгорнули активну політику менеджерів-аналітиків. Знову ж таки повторюся, аналітики в принципі з трейдерам не торгують, заборонено їм і все тут.

Так ось в 24option ці самі «аналітики» (які зовсім не від слова аналітика) досить успішно допомагають трейдерам. Ось тільки успішно виключно для брокера бінарних опціонів. Трейдери ж зливають свої депозити на радах менеджерів, а служба підтримки вважає за краще не реагувати на штрафи. Найнеприємніше в цьому у всьому те, що новачки, «зливаючись» в таких ось прекрасних брокерів типу 24option починають вважати всю сферу розлученням і лохотроном. Але повернемося до наших баранів, давайте подивимося, за що ж був оштрафований брокер 24option:

 • Недобросовісна реклама в мережі інтернет;
 • Ігнорування скарг клієнтів, відмова в їх обробці;
 • Усвідомлене введення трейдерів в оману;
 • Недобросовісна допомогу клієнтам в трейдингу (брокеру заборонено видати торгові сигнали для бінарних опціонів, тим більше свідомо провальні).

В общем-то все відразу стає на свої місця, чи не так? Далі і обговорювати, чи займаються 24option розлученням чи ні, як-то вже й не потрібно. Гаразд відгуки, ладно обговорення, але причини штрафу в 156 000 євро говорять самі за себе.

висновок

24option com отзывы развод

Ну що тут сказати, останнім часом знайти адекватного брокера стає все складніше. Але це не означає, що неможливо. Головне, завжди тримати руку на пульсі і стежити за змінами, які відбуваються в брокера. Також з`явилася надія на регуляторів (якої раніше не було). Так як ліцензії в общем-то не сильно-то й показник надійності брокера. Але зараз CySEC заворушився, подивимося, може, нас чекають якісні зміни. На що особисто я дуже сподіваюся. Нагадаю, що кожен трейдер може подати скаргу на брокера:

 • Скарги в CySEC,
 • Скарги в ЦРОФР.

Також рекомендую всім ознайомитися з рейтингом брокерів бінарних опціонів і, зрозуміло, проголосувати за тих брокерів, в яких вам довелося торгувати.

Будьте уважні, 24 опшен зараз активно беруть участь в різних лохотронах. На даний момент це Золотий Вік і Гроші Століття.