24Option. com: відгуки, демо рахунок, мінімальний депозит

Брокер бінарних опціонів 24option. com є одним з визнаних лідерів цього ринку. Платформа компанії влаштована таким чином, що торгівля опціонами відбувається швидко, зручно і якісно. Ми пропонуємо Вам огляд та відгуки трейдерів про цю компанію.

  • Зміст огляду
  • Загальна інформація
  • Торгова платформа
  • Виведення коштів
  • Відгуки трейдерів
"raiting_star" itemtype="//schema.org/Book">"raiting">"raiting_info" itemprop="aggregateRating" itemtype="//schema.org/AggregateRating">
Рейтинг: 4. 2
проголосувало: 7
Коротка інформація
Демо рахунокПісля депозиту
РегуляціяCySec
ПлатформаTechFinancials
Депозит/Лот250 $ / 24 $
Бонусні нарахуваннядо 100%
Мобільна версіяЄ
Можливі виплати88%
Всього активів180
Валюта рахунку
Мова інтерфейсу
Офіційний сайт24option. com
Типи введення/виведення коштів
Телефон служби підтримки+74 <995> 005541; +357 25 262063

Сигнали для торгівлі


Загальна інформація

24Option це один з найстаріших брокерів, який працює з бінарними опціонами починаючи з 2010 року. Компанія зареєстрована на Кіпрі, як і більшість інших брокерів, які хочуть отримати міжнародну регуляцію. І ця регуляція у брокера є - CySec. Це робить честь брокеру, який дає гарантії безпеки і чесності своєї роботи всім трейдерам, незалежно від території проживання.

Говорячи про 24 опшн ми говоримо про безумовне лідера ринку. Це єдина компанія, яка в 2010 році увійшла в усі рейтинги з приставкою "ТОП" і досі не втратила свої позиції. Але якщо говорити про нагороди і визнання, то більшість з них припадають на 2013 і 2014 роки, коли у даній компанії просто не було конкуренції. Сьогодні ж Фінмакс, IQ, Verum і інші цю конкуренцію складають.

prevnext

Наше головне завдання полягає в тому, щоб створити умови, при яких кожного клієнта компанії буде комфортно торгувати, і кожен зможе заробляти в торгівлі опціонами. Для цього ми використовуємо передові технології, а також сучасні методи навчання, коли навіть новачок отримує вичерпні дані про ринок, в результаті чого кожен може поліпшити свої результати.

Офіційний сайт 24option. com

Як зареєструватися

Пройти реєстрацію можна на сайті брокера, а також за допомогою вбудованої форми, розташованої в даному розділі. В цьому випадку ви відкриваєте рахунок у брокера і протягом декількох хвилин вам зателефонує менеджер компанії, який допоможе вирішити всі питання, супутні початку торгівлі. Нижче представлена ​​реєстраційна форма у брокера.


* Пропоновані до висновку договори або фінансові інструменти є високоризикованими і можуть привести до втрати внесених грошових коштів в повному обсязі. До укладання угод слід ознайомитися з ризиками, з якими вони пов'язані.

Прочитати про 24option відгуки розлучення чи ні ця компанія можна в кінці статті. Там же ви можете поділитися своїми думками про брокера і своїм досвідом торгівлі з ним.

Торгівля бінарними опціонами

Вести торгівлю опціонами на цій платформі можна на 4 основних типи контрактів:

  1. Класичні опціони. Цей тип угод відомий всім трейдерам. У даній компанії він цікавий високим відсотком можливих виплат.
  2. Один дотик. Це вже специфічна угода, в якій потрібно вгадати досягнення ціною рівня, який встановив брокер для конкретного активу. Можливі виплати в разі успішного прогнозу можуть досягати 81%.
  3. Кордон. Брокер створює коридор з рівнів, які обрамляють поточну ціну. Нам потрібно тільки сказати вийде ціна за ці рівні (межі) або залишиться в їх межах.
  4. Короткострокові опціони. Цей тип контрактів найбільш поширений серед трейдерів. У нього входять опціони від 1 хвилини до 5 хвилин. Можливі виплати сильно залежить від терміну експірації і активу, але не більше 79% на угоду.

Сама торгова платформа виглядає так.

Пам'ятайте, що в торгівлі бінарними опціонами трейдер може втратити свій депозит.

Мінімальний депозит

У момент відкриття брокер зробив ставку на цифру "24", встановивши мінімальний депозит 240 доларів, а мінімальний лот 24 долари. Ці умови протрималися аж до 2016 року, коли брокер встановив нову мінімальну планку для мінімального депозиту - 250 доларів.

Виведення коштів з рахунку трейдера

Виведення коштів у 24option дуже простий. Є тільки ряд правил, про які я зараз розповім. Правило перше - потрібно буде пройти верифікацію. Детальніше про неї вам розповість ваш менеджер облікового запису. Я скажу тільки, що якщо ви вказали при реєстрації реальні дані і вносили гроші з власної платіжної системи - у вас проблем не буде. В іншому випадку з верифікацією доведеться повозитися. Але це вже питання до вашого менеджера, оскільки вимоги вони часто висувають різні, в залежності від ситуації трейдера.

Вивести гроші можна на ту ж саму платіжну систему, якій відбувалося поповнення. При цьому брокер дає тільки 1 безкоштовний висновок протягом місяця. Усі наступні висновки будуть обкладатися податком, величина якого варіюється (в залежності від типу платежу) від 20 до 30 доларів.

Можливі ризики

Вважаю важливим нагадати всім, що торгівля бінарними опціонами пов'язана з високим рівнем ризику, а також з можливістю втрати всього депозиту. Це характерно не тільки для опціонних контрактів, але і для будь-якої інвестиційної діяльності. Тому торгуйте тільки на власні кошти, втрату яких ви можете собі дозволити!

Починаючи з 2016 годакомпанія Rodeler Limited (представляє 24 option) надає свої послуги тільки трейдерам, які проживають на території ЄС!