24 Option оштрафований CySEC на 156000 євро

В останні місяці CySEC прийшла в сильне збудження і згадала що це, взагалі-то, державний регулюючий орган. Штрафи посипалися як з рогу достатку.

Хто на них вплинув і чому те, що раніше бінарним і форекс компаніям сходило з рук, нині викликає незадоволення регулятора? Або вплив європейських фінансових властей, або кіпріоти, так би мовити, набивають собі ціну.

Проте, важливий результат - шахраювати брокерам стає все дорожче.

У листопаді 2015го CySEC виписав солодкі пігулки цілій юрбі брокерів, а саме:

 • 340000 євро компанії WGM Services Ltd (бренди EZTrader, EZInvest і Global Option);
 • 300000 євро компанії Pegase Capital Ltd (бренди InteractiveOption, HelloBrokers і MTX Plus);
 • 2330000 євро компанії Depaho Ltd (бренди GTCM and FXGM);
 • 123000 євро компанії Reliantco Investments Ltd (бренди UFX і UFXMarkets).

Ну а трохи раніше IronFX відбулася штрафом в 335000 євро.

Ось так, на рівному місці, кіпріоти поповнюють державну казну, видоюючи грошики з зарвалися брокерів. Це добре, але мало. Скажімо, чернушніков начебто InteractiveOption треба взагалі закривати і відкривати проти них кримінальні справи, але.. хто ж буде вбивати курку, яка несе золоті яйця?

У січня 2016 Banc de Binary полагодила всі свої претензії за 350000 євро, як з куща. І, нарешті, 24 Option в особі їх компанії Rodeler Limited отримала пряник вартістю 156000 євро.

Чому 24 Option

Чому ми виділили саме 24 Opton серед цієї низки штрафів? Справа в тому, що саме для Rodeler (яка, крім 24 Option, володіє брендами 24FX, GrandOption і QuickOption) CySEC вказала причини штрафу, причому досить докладно.

Для більшості компаній штрафи узгоджуються в тиші - така-то фірма оштрафована на стільки то, точка. Але для Rodeler вказані точні причини, за що саме вона оштрафована.

Це дозволяє нам побачити, які скарги постійно надходять в CySEC, які розглядаються і що є підставою для отримання штрафів.

Офіційне повідомлення CySEC про претензії до Rodeler по посиланню, а ми їх перерахуємо коротко:

 1. Погана обробка клієнтських скарг і інші адміністративні причини: 10000 євро.
 2. Управління операційними ризиками: 20000 євро.
 3. Несправедливий управління клієнтськими бонусами: 20000 євро.
 4. Вводить в оману реклама: 30000 євро.
 5. Некоректна допомогу клієнтам в трейдингу: 40000 євро.

Чудово. Все те, про що ми безперервно писали, CySEC помітив.

Тепер давайте я переведу це на людську мову:

 1. 24 Option покладає великий і товстий на обробку будь-яких клієнтських скарг, а їхні менеджери нижче плінтуса.
 2. Операційні ризики - це ймовірність банкрутства через потворного відношення до фінансових потоків всередині компанії.
 3. Втюхування і впаривание бонусів.
 4. Абсолютно мозговиносящая реклама.
 5. Сливающие клієнтів менеджери.

Помітили, за що найбільший штраф в 40000 євро? Саме з цієї причини ми прибрали всі згадки 24 Option з форуму. Компанія пішла по чорній доріжці і нахабно і нахабно зливає клієнтів через менеджерів, які телефонують вам по 5-10 разів в день! Я не жартую, ось саме так.

Тому всі їхні регалії вже не допомагають. Якщо компанія з FCA/CySEC працює нахабно на слив клієнта - йди гуляй. Добре, що їх штрафують, але це дуже маленькі суми. Щоб вони отямилися, потрібно їх бити на мільйони.

Штрафи в тиші

Звертає на себе увагу той факт, що сума залагодження справ з CySEC пекельного брокера Banc de Binary куди більше, ніж сума штрафу. Чому так? Очевидно, що брокер вирішив закрити всі претензії по тихому, щоб інформація про це не особливо мусувалася в пресі.

Якщо ж компанія не хоче по тихому, тоді її штрафують - це обходиться дешевше - але в пресі їм обмивають все кісточки. Навіть тут жадібність працює проти них.